bugün

adamın dibidir.

iki şahane gol attı bugün.
bu adam alman milli takımını tercih etmiş olabilir lakin mehmet scholl gibi asimile olmamış, en az senin benim kadar türktür. mehmet scholl gibi tek kelime türkçe bilmez değildir tam aksine senden benden daha güzel türkçe konuşur.. kızdı mı türkçe küfür eder. zonguldak'a gider belediye başkanı'nın çayını içer filan. lafın özü seviyoruz kendisini.
sergio ramos mesutun attigi gole mesuttan daha fazla sevinmistir. attigi iki golde sahanedir.
dünyanın en iyi 5 amc sinden biri haline gelen türk asıllı futbolcu
futboldan anlamayanların beğenmediği ama futbolu bilenler tarafından ne kadar kaliteli olduğu bilinen futbolcu.
mourinho, sevmediği halde mesut'u oynatıyorsa, bu onun ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu gösterir.
bu sezon daha ofansif oynayan, daha çok kaleyi düşünen, gün geçtikçe oynunu zenginleştiren oyuncu.
görsel

görsel

görsel
görsel
görsel
sanatçıdır.
görsel
görsel
türk milli takımını seçmeyerek kendi adına en büyük kararı almış futbolcu. yoksa şimdi sürünüyordu.
görsel
görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
türk milli takımını seçmediği için çok sinirlenmiştim kendisine zamanında. ama şu anda doğru tercih yapmış diye düşünüyorum.
görsel

görsel

görsel

görsel
Mesut Özil bizim milli takımı seçseydi belki ülkemizde büyük bi kahraman olurdu ama Avrupa şampiyonları ve dünya kupalarına gidemezdi.şimdiki büyük bir kariyere sahip olmazdı.
https://fbcdn-sphotos-b-a...24942359663_9329596_n.png
şu aralar mandy grace capristo ile aşk yaşayan real madrid'in 10 numarasıdır.
http://fotogaleri.hurriye...4971&rid=155&p=12

bu da kendine transfer ettiği sevgili.
gideri olan futbolcu. gunes gozluguyle ama. *

görsel
Biraz daha geç doğsa göz olarak doğacakmış.