bugün

werder bremen'de oynayan türk asıllı alman vatandaşı olan mesut özil, türkiye yerine almanya milli takımını seçmiştir. iyi de yapmıştır bana göre. fatih terimli bir türk milli takımına gelip, yıldıray baştürk ve halil altıntop'un yaşadıklarını yaşamayacaktır. mustafa sarpların, ayhanların, servet çetinlerin olduğu milli takıma girememektense doğup büyüdüğü ülkenin milli takımının formasını giyecektir. kendisine miroslav klose'yle, michael ballack'la, Kevin Kuranyi'yle başarılar diliyorum.
2.ülkede oynanan futbollar arasında dağlar kadar fark var. Doğrusunu yapmıştır.
kimseyi bağlamaz tercihidir.

adam hayatının baharında ve olasıdır ki futbol arenasında büyük işler yapacaktır.

önüne açılan bir alman milli takım kapısı, gencecik mesut'u kariyerinde ileriye taşımak için önemli bir araç olacaktır.

ilerde madridlerde, arsenallerde oynayacağını tahmin ediyorum.
35 yaşından sonra türkiye'ye gelir veya jübilesini türkiye'de yapar.
yaziktir günahtır ayiptir.
Kürt olmasından dolayı doğal olarak karşılanması gereken harekettir.
zamanında 3 büyük alt yapısına başvurup reddedilip bu iş uygun görülmeyince gönül koymuştur. bu yüzden almanya yı tercih etmiştir.
bu karar kimseyi de ilgilendirmez. *
Mantıklı eylemdir.
Sabri, servet çetin mi olsun takımında şıvanştayger, müller mi olsun?
kim olsa aynı şeyi yapardı, adam sonuçta orada büyümüş, orada yetişmiş, en yakın arkadaşları alman ama su götürmeyen bir gerçek var, istenseydi türk milli takımını seçmesi sağlanabilirdi.
Harry Potter'ın iTÜ Elektronik yerine Hogwards'ı seçmesi gibi bir şey di mi ya bu?
Utanılacak Bir davranıştır.
kariyerini 2 gömlek yukarıya taşımıştır. mesut özil'in almanya'yla katıldığı turnuvaların çoğunu türk milli takım oyuncuları evde televizyondan izledi.
(bkz: türk ordusunun kazandığı son savaş)
Kurulu düzeni vardır ondan seçmiştir. Yoksa sapına kadar Türk o.