bugün

Karşısındakinin zeka seviyesini ölçüp biçmiş ve karşısındakinin onu anlamayacağına karar vermiş kızdır.
hadi bu konu bitti yeni konu yarat, konuşmaya devam edelim hadi bekliyorum mesajıdır.
Konuşmayı bitirmek istemektedir.
inceden sıkıldım meşazı veriyordur zat-ı Şahaneleri.
Uzamak lazımdır zannımca.
Baymayın olum milleti.
Anladınız siz.
Kıps.
Unut beni diyor.
beni sal amk cocu diyor.
amk salakları türkçe özürlüler. zaten öyle işte, hmm, tmm diye cevap vermeyen kızı bulursanız onu bırakmayın ya sevgili olun ya da samimi arkadaş, dost olun çünkü bu kızlar zeki, samimi kızlar olur.
hmm diye bir cevap mı olur amk salakları, sen normal hayatta babana hmm mı diyorsun.
"kızım nasılsın"
"hmm"
hmm, öyle işte, tmm, ok, peki, anladım. bunlar nedir amk. hayatınızda hiç mi kitap okumadınız, alt komşunun 2 yaşındaki kızı yemin ediyorum cıvıl cıvıl konuşuyor gelin size ders versin. daha fazla konuşmayacam sonra yine türk kızları şöyle böyle diye şikayet ediyorsunuz diyorsunuz. sanki haksızız.
Muhabbeti akıtamıyon tecrüben yok belli ki sen telini ver ben neşelendiririm onu.
sen konuşacak bir şey bul demek istiyor olabilir.
Az önce ben bir kıza dedim bunu. Allah belamı verdi.
Yani kabaca diyor ki oğlum bi defol git zaten sana yaza yaza bıktım bir daha inşallah yazmassın sıkılırsın da numara mı silersin diyemediği için böyle kibarca duyguy-u hitap yapıyor. Anlayana.
konuyu uzatmaya çalışıyordur.

erkek kişisi "hayırlısı" der ve kız kişisi ise emoji atmak yerine bunu söyler.
Mesaj atan erkek sıkıcıdır karşısındaki kızı yeterince güldüremiyordur biraz espirikli bişeyler yollayın düzelir.
ee eee eeeeee den iyidir ne ee eeee.
Sıkıcı birisin demek istemiş. Koşar adımlarla uzaklaşır.
Mesajlaşılan erkek: böyle mi
Mesajlaşılan kız: öyle işte.
Mesajlaşılan erkek: tşk.
Mesajlaşılan kız: öd.

Lan ergenler öd ne lan alıştırdınız milleti.
Aynen, öyle işte, iyi bakalım diyorsa nokta koyup bitirmeliyiz.
Sallayın ya. Konuşup ne yapacaksınız.
bir kadin olarak cevapliyorum. konusulan konu kisa kisa suruyorsa ve hatun kisinin ilgisini cekmemisse ve onunla daha fazla ilgilenilmesini istiyorsa "oyle iste" denilir.

konusmak istemeyen kadin oyle iste demez. peki, iyi, anladim, tamam der hatta goruldu atar cevap vermez.

kisacasi konuyu degistirin.
Bende konu bitti sen konuya gir devam et demek istiyordur.
Konuşmayı kısa kesmek için “Öyle işte” diyerek ömür boyu mavi tik kalmak istemiştir.
Yada benim anlatacaklarım bitti konuşursam saçmalayacağım sen anlat biraz da demek istemiştir. Konuşmanın gidişatından ikisinden biri olduğunu zaten anlarsın.
hadi selametle!
Muhabbet sarmadı demek istiyordur net.
kısa kes ve bu son mesajın olsun demek istemis. uzatmamak lazım.
dehh diyordur, 4 nala uzaklaşın.

her şey açıkça söylenemiyor malum, bazen duymadan da anlayabilmek lazım.