bugün

Karşısındakinin de aynisini yapmasini bekleyen kisidir. Gelin görün ki aynı saygıyı, değeri, önemi vermeyen hödük çoktur. Yapılması gereken, karşıdaki kişiye aynı duyguyu müsait olduğu bi an çaktırmadan hissettirmektir.
telefonu o an elinde olan ve mesajı yollayan insana olumsuz duygular beslemeyen insanın yapacağı şey. lakin söylemeden edemeyeceğim bazen gelen mesajı o an görüp ve yollayan insanla bir sorunum olmamasına rağmen cevap vermeyi biraz erteleyebiliyorum. nedeni sadece üşengeçlik.
mesajı görmeden yazmış olabilitesi yüksek kişidir. Bir mesajı okuduktan sonra cevap hızı belirir. Bu kişi ise saygı, sevgi, empati gösterendir. Herkesin sevebileceğidir.
insanlara önem veriyordur.egoist değildir.
boştur.
Gerçekten seven kişidir.
aynı kişi, ilk mesajı niye ben atayım o atsın diye de düşünmez. değerlidir.
Karşısındakine saygı duyan insandır.
mesajı herhangi bir sebepten ötürü geç görmediyse veya o anda başka bir işle de meşgul değilse gayet doğal bir şey yapan kişidir. olması gereken budur yani. öbür türlü, bu sebepler olmadan yani, herhangi bir meşguliyeti olmadan vs. bilerek geç cevap veriyorsa zaten enteresan kompleksleri olmalı bir insanın.
Az kaldı böylelerinden bulursanız bırakmayın.
saygı, sevgi değerdir. Yüce gönüllü, insan canlısıdır.**
empatiyle hareket eden kişidir. *
insan evladı.
Her zaman değer veren sevilesi asla kaybedilmemesi gereken tapınılıcak varlıktır.
telefonun ne ise yaradigini bilen telefonu dogru kullanan insandir. bazilari telefonu telesekreter zannediyolar.
işsiz olma ihtimali olandır. ama temiz kalplidir. *
ne yazmış acaba diye merak edip saniyeler içinde okuyup, şimdi cevap yazıyım yoksa sonra unuturum niyetiyle yapılıyor olabilir. evet o kişi benim. bir de benim bir arkadaşım var mesaja cevap atma hızı ışık hızıyla kapışır.
(bkz: matilde)

konusma delisi.
sosyalist ve kamyoncudur.

denemesi bedava amk.
erken geliyordur bu hem.
Sizi önemsediğini gösterir.
candır canandır sevilip sayılandır. önemser,oldukça önemsenir karşı taraflarca da.
sevgilisinin mesajına hemen cevap veriyorsa ve mesajına hemen cevap verilen sevgili, buna rağmen onu cevaplamakta gecikiyorsa eğer... Durup düşünmesi, sorgulaması gereken kişidir.
Fazla iyi davranmak yaramaz malesef kadınlara. Nedendir bilinmez her kadında biraz mazoşistlik var.
Acı ama gerçek; ilişkide ezilen ve ilk fırtınada terkedilecek olan kişidir.
samimi insandır, her yerde koruyup kollayınız.
Boştur. Ve ya sizin için boşluk yaratıyordur. Eğer ikincisiyse onu kaybetmeyin derim.