bugün

Sistem yavaş diye yalan söylüyordur millete.
Salaktır.
Salaktır.
benim o.

Ama çocukları vialand gezisine getirdim takiliyorlar. Ve ben boşum.
Günde 4 saat çalışan memurlardır.
sözlüğe uzun bir aradan sonra fırtına gibi bir giriş yapmıştır ve an itibariyle yılan gibi akmaktadır.

özlettin nomıssız.

çok korktuk.

bu ipneler entry kasarken yakalanıp kovulduğunu iddia etti ama ben çaya sırf bedava diye 28 tane küp şeker attığın için şeker komasına girdiğini düşündüm. tartıştık, çok çınlattık kulaklarını.

bir daha yapma olur mu?
Haram para kazanan gafildir. Evet.
işini yapıp burada takılAlara lafım yok lakin entry döşemekten işini ihmal ediyorsa alayına...

Edit: eksileyen şahıs/lar gocundu sanırsam.
Ben de bimere şikayet ettim ategocum öğretmeni bu badem ders saati öğretmenler odasında habire feysbukta ak parti paylaşımı yapıyo diye ilçe milli eğitim müdürü oldu sonra. .
bakir bir çiçek, balta girmemiş ormandır.

sözlükte önüne gelene yavşayıp karşılık bulamayınca şeytan taşlamaya koyulmuş sanırım.

klasik yobaz kafası işte.

oruçta millet sağda solda bir şey yerken "biz enayi miyiz de aç kalıyoruz, sen de yemeyeceksin" diyemediğinden "saygı" kılıfı altında millete saldıran köpeklerle aynı haset dürtülere sahip ilkel bir köpek.

change.org'dan kumpanya filan başlatın da daireye hiç gitmeden evine göndersinler bu ibnenin maaşını.

çalıştığı yok zaten, hiç değilse 5'e kadar gelip kafa sikmez.
efendim canım diyerek cevap verecek yazardır. dilersen gel kucağıma otur daha keyifli şeyler de yaparız.
(bkz: sistem gitti)
salla başını al maaşını memuru bile olabilir..
kim bilir efenim..

canımız ciğerimiz bir devletimizin yüce memuru tarifi.
millete güzel ahlakı öğretmek ağzı salyalı ite köpeğe mi kaldı?

(bkz: eşek lafla rencide olmazmış)
Stajım simdi bitti ve ben mesai saatleri içinde telefonu elime bile almadim.
Ne alakaysa.
Kamu malı dedikleri bu olsa gerek.
Yapacak işi yoksa ne yapsın.
Entryde girer müzik dinler. Çay kahve içer sohbet ederler.
nefes de mi almasınlar diyen sempatizanları bulunur.
devletin sorunudur, bize ne amk?

zito!
sayıca ne kadar fazla oldukları verilen artı - eksi oylardan gayet net bir biçimde anlaşılmaktadır.

ha bir de bunlar genç memurlar, abileri-ablaları var bir de bunların.

onlar sözlük bilmez, mayın tarlası - solitaire filan kasarlar.

di mi lan?

bence bir kumpanya başlatıp bu totoşları direkt evden "çalıştıralım", hiç kalkıp işe gitmesinler.

hiç değilse çay, çorba, servis parası ödemeyiz.

evlerinde rahat rahat entry kasarlar.
evlerinde "canım ben şekersiz içiyoruaam" diye poz kestikleri çaya devlet dairesinde bedava diye 8 tane şeker atarlar.

lan hasta olursunuz amına koyim ya.

o kadar şeker atılır mı?
veterinerlikte çalışan (bkz: serefsizmbenimaklimagelmisti) iaimli yazar.olabilir.
işini yapmıyorsa sorun, yapıyorsa yine de sorundur ama ozaman boyut değişir kişisel değil ülkesel olur.