bugün

tüğü bitmemiş yetimin hakkına tecavüz eden yazardır. vatandaşın işini görmek yerine sözlük köşeleride sürterek vakit geçiriyordur, devletten aldığı maaşı hakkını vermiyordur, ahirette hesabını verecektir..
tüğü değil de tüyü bitmemiş olsa ayıp eden yazardır.

--spoiler--
bu olmamış alın bunu
--spoiler--
ailesinin binbir güçlükle okusun diye okula yolladığı ancak o haytalık edip sözlükte koşturan, koşturmakla kalmayıp ahkam kesen, totosu sıkıştığında "bokunu yiyeyim abi" diye inleyen yazardan bir farkı yoktur.
Ağlamak yerine gülen yazardır.
eğer bunu yaparken önünde sırada bekleyen vatandaşa "bir dakika bekle kardeşim sistem çalışmıyor" demiyorsa, çok da kötü bir şey yaptığı söylenemeyecek olan yazardır.
laf atacak kimseyi bulamayınca neye atacağını bulamayan yazarımsı beyanıdır.
Ak troll'lerin hepsidir.
Herkes gişe memuru değil arkadaşlar. Gayet de sözlüğe girilebilecek yoğunlukta ve düzeyde posizyonlar mevcut.
Haram para kazanan bir haramzadedir.
Varsa böyle biri kafam girsin o şerefsize.
adını vermek istemiyorum ama var sözlükte öyle biri.
deli eden bir iticiliği.. bir de çok zeki. yediğinde tabii.
gereksiz hobileri arasında, kendine bok kondurmadan herkese bok atmaya çalışması var.
galiba evde veya cepte yok interneti .

baş harfine baksana

maaş günü aldığı parayı hak ettiğini düşünen şahıstır.
Şerefsizdir. Neden mi? Hani devlet dairesine gittiğinizde önündeki ekrandan kafasını kaldırmadan konuşan, size hayvanmışsınız gibi davranan tipler var ya. işte bunlar onlar. Entry gireni var, facebookta takılanı, okey oynayanı var. Kazandığınız para size hayır etmez. Bilin.
Devlet dairesinde o kadar malla uğraşan yazarın hak ettiği şeydir.

Memur sabah 8 akşam 4 hiçbir şeyle uğraşmasın istiyorsunuz hı? Yok öyle bir dünya. Memur olamayanlar memurları çekemiyorlar. Ezikler sizi.
bi de bunların allah kitap dilinden düşürmeyen versiyonları vardır ki, aman aman... devlet dairesinin internetinden otlayan cakallari demiyorum bak!

haram zikkim olsun verdiğim vergilerle aldığı maaş.

evet, vergi veriyorum ben.*
Ahlak bekçiliği kasarken şuralarda

Daha sonra düşman ilan edeceği kadınları zamanında canı çekmiş, numaralarını saçmış, sevgilim var sözünü işitince de kinlenmiş ay sini yınlış tınımışım, ötekine ise ıy sin çirkinsiin riyakarlardır da.

Sanki bana biret pit.

Yazık.

Devletin hakkına girmeyin bari.
sadece entry girse iyidir.
devlet memuru sadece gişedeki memur mu ki herkes basıyor küfrü hakareti? bin tür memur tipi var. adamdaki tribe bak kendini mesai saatinde entry yazan memurun amiri yerine koymuş hakkını vermiyor diyor. bi bitmediniz.
Soliteri de oynuyorsa olmuştur o terfi istesin.
görsel
işini aksatmadığı sürece( bakın bu detay çok önemli) her şeyi yapabilecek olan yazardır. elbette gişe'de önünde bekleyen müşteriler varken işini yapmayan çalışanlardan bahsetmiyorum ancak sonuçta o da bir insandır ve olağan hayat akışı içinde onun da kendine ayıracak zaman dilimi bulunmalıdır. kaldı ki onun orada işvereni konumunda bir amiri mutlaka vardır. ve aslında hesap vereceği kişide en nihayetinde odur. bizler burada en fazla onu ayargılarız haddimiz olmayarak. evet haddimiz değildir. bir kurum çalışanına sahip çıkmakla yükümlüdür. ve bizler vergilerimi o okey oynayan personele değil onu çalıştıran kuruma veririz. öpüyorum yanaklarınızdan
(bkz: ibnetor)
Devletin bilgisayarından ve yine devletin internetini kullanarak entry giren yazar.
Entrylerini mobilden değil normal pc den giriyor. Zira mobil telefondan farklı bir nick ile giriyor.

Bunlar hep tespit edilecek tabi edilip buradan paylasilip rencide edilecek bu yazar.

Yok öyle yoksulun yetimin boğazından kesilenle maaş alıp işten kaytarmak.

Ya adam olacaksınız ya adam edeceğiz.
Devlet memuru olmanın rahatlığı, kapağı atın ve sizde yapın.
Ama aynısını başkası yapsa itin götüne sokar çok afedersiniz hmm piki çık sımimisin.
özel sektörde maçan sıkıyorsa işyerinin bilgisayarından internette geyik çevirebilirsin,
müdür postaları sayamazsın bile
devlet dairesinde kim s*kler müdürü, altını üstünü yelle.
Devlet memuru olmanın insanları aptallaştırıyor sözümü bir kere daha doğrulayan vatandaştır. Devlet zaten seni oraya mesai saatinde orda burda sürt o site senin bu site benim gez diye memur yapmış.
olur mu lan öyle şey? adam bütün mesaisini "parti" propagandası yaparak geçiriyor.

en sevilen memur modeli, bulunduğu makamda yaptığı işi, halka ne kadar fayda sağladığını kim sallar?

neyse;

gün onların günü tabi.

kul hakkı ,ar , namus hak getire.