bugün

dizilerde abartılan keşke sadece meryem uzerli olsa. yeni nesil oyuncuların nerdeyse tamamı vasat.

bayanlar için miss turkeyde ilk 20'ye girmek, erkekler için ise model look'ta derece almak yetiyor oyunculuk için. başka ne olacaktı? eğer bayansanız şöyle bi 2-3 ay diet yapın, erkekseniz de 2-3 ay vücut çalışıp setleri takip edin tamamdır. torpil de varsa hiç sıkıntı yok.
çok fazla abartıyorlar.

(bkz: nefessiz)
magazin programları tarafından bilerek yapılandır. bir zamanlar petek dinçöz için yapılırdı bu her haber petek dinçöz'dü. şimdi meryem üzerli'yi şişiriyorlar. evet.
Bı kadına oldum olası ayarım lan bir bu bir de halit ergenç sebebini anladınız dağılın o zaman.
Iv.murat olarak alayını kınıyorum.
elin almanı falan filan ama kadın almanyada sadece dandik 1 filmde oynayıp sadece tiyatro yapmış türkiye'ye gelip yıldız oyuncu diye kakalanan 1 avuç kadından daha iyi oyunculuk sergiledi çoğu kişiye göre. buda her alanda var olan avrupaya karşı çok geride oluşumuzun bir başka göstergesi.
dıbı var nedir yani. 40 karakterini gibeyim
tanimiyorum bile ama eminim abartilmiştir.

yurdum insani bire on koyar bilirim.
Güzelim kadın ne çok kıskanıyosunuz arkadaş. Ama sağlam kilo verdi daha da güzel oldu. Saçlar tarçın bakırken daha bi güzeldi. Enerjisi ışığı yüksk biri.