bugün

Kopek yarışmasında Max adlı kopegiyle konuşan, sozunu geçiren bunların sonucu 20 puan ile 2.sıraya yerleşen afet.
facebook sayfasında(fan'ı olunabilen) 87'li olduğunu görünce "hönk" dediğim afet kişi.
kendini kaliteli sanan, balıketli olsa bile seksi ya da güzel, zarif ya da kadınsı olamayan, yeteneği de ahım şahım olmayan kız.

(bkz: evet merve ben de seni kıskanıyorum)*
gerci birileri yazmis ama ben de belirteyim. banu alkan reloaded olacak bu. the esmer edition...
kalitesiz piyasa dizilerinin sıradan bir oyuncusu.
21 yaşında olmasına rağmen 30 yaşında gösteren geçen haftaki bir röpörtajında, külotlara karşı çok ilgili olduğunu göğüsleri büyük olduğu için kilot ve südyeni ayrı ayrı aldığını ,göğüslerini estetik operasyonla dikleştiriceğini öğrendiğim, gündeme gelmek için böyle bir röportaj yaptığını düşündüğüm, barış akarsu benzeri bir oyuncu ile saçma sapan bi dizi yapan ve kalitesizliğini bir kez daha gösterip dizinin yayından kaldırılmasında bence baş etken olan beceriksiz dizi oyuncusu böğğ
inek memesi gibi göğüsleri olan güzel yüzlü 87 doğumlu bayan.
annesinin karnında az daha beklese dudak veya göğüs olarak doğması muhtemel kişi... ayrıca hakkında bu kadar çok şey yazıldığını görünce öldü sandım.
hormonlu kız. 87'li ama fazla iri yahu. kalas gibi töbe yarab. sesi de fazla gelişmiş.
sarkık memeleri olduğunu düşündüğüm hormon sahibi hatun.
hakkında bu kadar entry girilince o koca memeleri arasında boğuldu sandığım oyuncu kızımız.
biraz balina kıvamındadır, ama balık etli lanse edilmektedir... lakin güzeldir.
güzel olduğu kadar sevecen ve sıcak kanlıdır kendisi.
şişman olmanın çirkin olmak demek olmadığını kanıtlayan insan.
not:balık eti değildir o ayrı bi şey.
güzel olmasını bir kenara bırakıcak olursak, fazla şımarık ve kendini beğenmiş biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. fazla ün yapmış olmamasına rağmen küçük dağları o yaratmış hissi uyandırıyor çevresine. verse hayır demem ama davranışlarını hiç tasvip etmem.

sarkık göğüslerini görünce 'bu nasıl 87'li lan' dememe sebebiyet vermiş bir memedir de ayrıca. ımmm, şey, pardon hatun.
hakkında bu kadar çok entry girilince sütaşın reklam teklifi götürdüğünü sandığım iri bağyan*
kis uykusundaki oyuncu.
bu aralar doktorlar dizisinde görülen, bildiğim kadarıyla yahudi asıllı olan bayan oyuncu.
semih şentürk'le evlenmesi halinde kariyerinin boyutu değişecek oyuncu/moyuncu.

(bkz: merve sevi şentürk)
gözleri japon cızgı filmlerin deki kızlara benzemektedir bole kocaman kocaman.
(bkz: sabetay sevi)
çok sevgili[!] sevgilimin bayıldığı kız. tek gecelik kaçamak yapmak istiyomuş. sarkık memeli bir kız işte. neyim eksik allah allah!
şu günlerde gökçeada'da bulunan güzelliktir. *
önden ve arkadan 2 ila 5 santim törpülemek lazım bence.
merve sevimsiz.