bugün

zayıflamadan fit olmuş, en iyi spor yöntemi.
2015'te aptalca bir nedenden dolayı şampiyonluğu kaybetmişti. hiç unutmam, merve'nin babası final günü patavatsızca konuşmuştu ve halkımız 'ne itici adam yea ' diyerek hırbonun birini zengin etmişti. sanki yarışan babasıydı. sanki turabi gibi evladı yetiştiren birisi benim, turabi'nin babası değil. sanki yarışırken merve terbiyesizlik yapmıştı. sanki yarıştığı adam çok düzgündü. neymiş efendim? ne desem kendimi övmüş olurum demişmiş, mütevaziymiş. ulan hırbolar; hakan'a cana gelen mala gelsin diyen, hasan'a şeytan diyen, doğukan'a top fırlatan ve beni kıskanıyor diyen, milleti kafa kesme işaretleriyle tahrik eden babam mıydı ? bu herif mi mütevazi ? sağolsun balık hafızalı halkımız; merve aydın, gökhan keser gibilerinin hakkını yedi. 1.5 yıl geçmesine rağmen sinirim geçmedi. akp'nin iktidarlığı hiç şaşırtıcı değil.
turabi den sonra survivor 2018 e katılacağı açıklanmış.
survivor 2018 i seyretmemek için bir sebep daha.
itici tek kelimeyle bu kadar anlatılır bir insan, kötü bir hırs , ülkemizi sürekli yurt dışında temsil edeceği olimpiyatlara hazırlanacağı yönümde konuşmuş survivordan sonra bu konuda hiçbirşey yapmamış kişidir, tek işi survivor olarak görünen şimdide survivorda izlediğim orasını burasını yaptırmış kişidir, şampiyon olacaksa bir kadın o merve aydın değildir nedeni kalitesiz olması ve hiç yakışmaz.
ağır kezo. Hele o şort altına girdiği taytla bunu perçinlemiş. salak salak tezahüratlarından ve iğrenç sesini duymaktan sıkıldım.
2015te kazanamadığı Bir yarışmadan sonra ama ben kek yemek istiyorum diye ağlamıştı. amk ciddi ciddi survivor yorumu yapıyorum ya lan.
Nihat doğanı hiç sevmem, gerçi sevip kanaat önderi gören var mıdır ama geçen tv de denk geldim diyor ki:

“Burada herkes profesyonel sporcu sen yarışacak kapasitede değilsin, senin yüzünden kaybettik demoralize ettin bizi.”

La madem profesyonel milli sporcu geçmişin var nihat doğandan etkilenip demoralize olduysan vay o milli branşın haline.))

Bir de bu kız nerede derece yaptı anlamadım

Bir de derya büyükuncuyu anlamamıştım her sene michael phelps şampiyon oluyordu bu adam nerde olimpiyat kazandı yıldızlar şampiyonasında mı?
Herkes şort giyerken o sıcakta koşturup edip suya dalıp çıkılan yerde tayt gibi bir şey giyen Kezban. Evlenecek müstakbel kocası yasaklamış olabilir. Evet.
aslında balonun teki olduğu bu survivor'da ortaya çıkmıştır. ee önceki yarışmadaki nadya, begüm, özlem vs. gibi dandik yarışmacıları tokatlamaya benzemiyormuş adamakıllı rakiplerle kapışmak değil mi merve hanım?
Tamam bir Kezban. Evet.
mustafa tamam tamam tamam. sus mustafa suss. mustafa tamam tamam. bak insanlar sana bakıyor.

haha. kezbanı ya.
Nişanlısı olan biridir. Türkiye ye gelince evlenecektir. Tehlikenin farkında mısınız?
tesettüre girmiş halde fotoğraflarını insanlarımında paylaşarak 10 yıllık gelişiminde aslında ne kadar karaktersiz olduğunu ispat eden milli sporcu.
tesettüre girmiş.

http://img.posta.com.tr/i.../5b3dba1366a97cdd5996f901
samimiyetsiz, fesat ve arkadan iş çeviren bir kişi, survivor 2018 'de hiç durmadan ağlayan oyuncu.
evlenmiş.

görsel

http://www.posta.com.tr/s...t&utm_campaign=gundem
ülkede "survivor yıldızı olmak" diye bir meslek varmış ve benim bundan ekteki haber sayesinde bilgim oldu. çok ilginç.
Kız mıymış bu?
Surpriz olmadi. Evlencem diye dolanip duruyordu zaten gecen sezon.
May day sprey reklamında oynamaktadır.
Survivordaki başarısını ciddi takdir etmiştim reklamlardan da iyi para alması da bu yüzden bence.
Milli sporcu sıfatıyla devam edip olimpiyatlara büyük şampiyonalara gidip madalyalar için yarışmaktansa acının adasına gidip 1 tabak pilav için yarışmayı orada millet ile kavga etmeyi tercih etmiş eski 800 metre dünya 2.si. bir de şöyle bir şey var ada sayesinde sosyal medyada 700 bin takipçisi var oradan aldığı reklamlar ile sporcu yada antrenör olarak kazanacagi paralardan çok daha fazlasını kazanıyor. Helal olsun valla.
forması değişince karakteri de değişenlerden. biz ekran başından tam göremedik de ünlüler takımı buna 4 ay nasıl tahammül edebilmişler ya?
annesi hayatını kaybetmiş.

https://www.haberler.com/...n-annesi-14371596-haberi/
soyadı şehir ismi olan survivor yarışmacısı.
demet göztepe.