bugün

merhaba ben pembe tolga'nın yeni sürümü olan yazar.

edit: herkes bilsin neyin ne olduğunu.
hoşgelmiştir dikkatli olmazsa burdaki trollere yem olacaktır.
fake ve özenti gibi şuursuz iddiaları hak etmek için ne yaptığını bilmeyen yazar.
uludağ sözlük insan sarrafı servisini bize göstermiş yazardır. Hemen bi yafta takın nickten dolayı. Ne güzelmiş.
sözlüğe kalite katmadaddfsd. hoş gelmiş. evet.
(bikertenkele) hazırlan geliyorum öyleyse diye bahse gireceğim bir gerçek ve eğlenceli yeni bir yazarımız. hoş gelmiş.
komplo için birleşmiş milletlere üye olan ülke gibi karşılanan yazar. Hoş gelmiş.
sizin şafağınız çok demek istediğim nesildir.
elbette bir uludağ sözlük yazarının feyk hesabıdır.
yazdıklarını beğenmeyip donuza eklediğim yazar.
bot olmasi muhtemel yazar. kesin bot.
bayramda şeker toplamaya gelmiş çocuk gibi duran taze neslin taze yazarı.
Tahtıma göz dikmiş.
Gardaşımdır, adamın kareköküdür. Anca beraber kanca beraber.
fake olduğunu çok belli eden yazar.
yakinda isyan edip gemileri yakacak olan yazar. fake ler kovalasin sizi. tiiffss.
fake olduğunu itiraf etmeyen yazardır.zaten niye etsinki fazla söze ne hacet.
Kendi halinde eğlenen bir genç, vasat troll.
(bkz: şamar oğlanı).
11.nesil olmasına karşın 40 yıllık yazar gibi. fake'lik, senin kitabının ön sözü adeta.

takılsın bakalım.
(#22477152) toplumsal ve bir nebze olsun faydali entry girdiginda sallanmayan yazar. evet, kendimi çok zorladim bu entry i girerken ve sallanmadim. vay sonra bu kiz neden aykiri entryler giriyor! toplumsal entry girince okunmuyon bile. allah düsmanima bile toplumsal entry girdirmesin. tiiffss.
yazıktır la kimin kızıysa.

birde her entry sonuna tifss diye hidrolik bırakıyor ya töbe tanrıma.

halası bir an önce gelsede alıp götürse buralardan.

(bkz: Protist)
anakonda mıdır, piton mudur, çıngıraklı mıdır bilmem ama arkadaş önceki hayatında yılandı sanıyorum

(bkz: tiiffss)
(#22474923) dünün en kötü 4. enrtysini girmis olan yazar. bu kadar kötü ne varsa artik. tiiffss.
artı oy eksi oy dengesini kurarak karmasını sıfırda sabitlemek istediğim yazar. bi kaç yazar arkadaş yardımcı olsa gerçekleşir ve iki güne yazmayı bırakır zaten.