bugün

Iyi değil, sanırım önümüzdeki bikaç gün böyle olacak.
Satranç gibi bugün. Ortalık çok karışık ve yanlış hamle yapan eleniyor.
Çalışıp yorulduk. Şimdi eve gidiyorum. Akşama bir film izler yatarım. Her gün yaklaşık aynı şeyler işte. Yalnız bugün Huzursuz Zengin beni biraz korkuttu: Yürüyecek başka birini bulamadın mı be! Neyse :-).
Çok güzel geçti gelen giden arıyor mübarek.
Kuşkusuz sözlük arkadaşlarına sorulan soru. Ben yeni kızların iş görüşmelerini yaptım, Hoşlanılan sözlük kızı da üstü kapalı yavşak dedi. O yüzden üzgünüm biraz. Sizin nasıl?
ben yeni kızların iş görüşmelerini yaptım, hoşlanılan sözlük kızı da üstü kapalı yavşak dedi. o yüzden üzgünüm biraz. sizin nasıl?

türkçe meali:

senden hoşlanıyorum diyerek yürüdüğüm bir sözlük kızı da üstü kapalı yavşak dedi...
biraz moralimi bozdu, on dakka sonra unuturum zaten aq, sözlükte kız mı yok...

eee siz daha daha nasılsınız?
ulan hatuna bak... buradaki benim diyen erkekten daha çok kız atıyo eve.

bu matrix i hangi ibne kodluyor lan yukarda? burayı okuyorsa cevap versin. Beyaz davşanı takip ederim ben.
Yatarak geçiyor…baya halsizim.
1 haftadır eve girmeyince gelen pişmanlıktan sonra tüm günümü evden çıkmayarak geçirdiğim bir gün iyi geçiyor denebilir.
Kötü bro hala sonuç alamadım bu gidişle de almam zor.
Kuşkusuz bir kimsenin arkadaşlarına sorusu. Ben şimdi perdeciden geldim. borcu vardı, onu alacaktım. Vermeyince perde aldım.

Sizinki nasıl?
Size diyorum.
sözlüğe girecek modda değilim. bitkinlik var. akşam yemeği yersem kendime gelirim inşallah.
Pek iyi sayılmaz, baş ağrım geçti ama biraz gerginim şu an..
görsel
çarşı pazar, market, benzin, ev kirası, iş stresi, yollar ve yine yollar..
nasıl geçsin gün bu kadar sıkıntı varken?
Uykusuzzz.
Vicdan azabı ile...
Ooo durun anlatıyorum.

Uzun ağlamalarım, buhranlarım sonucunda hayatımla ilgili nihayet bi karar alıp çevirmenliği bıraktım. Zaten tam bir çevirmen sayılmazdım, bir gazetede haber çeviriyordum günde 4 saat. Tabi öncesinde babamla uzun uzun konuştuk, sağolsun destekledi beni. Artık yüksek lisansa odaklanıp kariyer yolumu değiştiriyorum.

ille de ilim, ille de ilim.
Değişmiyor, fark etmiyor, sekmiyor hayat hala yarrak gibi.
annem biraz rahatsız akşama iftar menüsü benden acılı ezme havuç tarator yapacağım mezeci usta gibi kremalı mantar çorbası ve ana yemek olarak da kıymalı patates çanağı yapacağım acılı ezmem hazır havuç taratoru pişirip duş alıp markete koşacağım gazamız mübarek olsun ve bu sofrayı bugün sizden mahrum etmeyeceğime emin olun beklemede kalın.
Geçmiş gitmiş olsun. Ellerine emeğine sağlık.
Sıradan işte dün ki gibi evde oturuyorum.

Dişimi fırçalamadım o yüzden yaklaşmak istemezdin.

Herhangi oynadığım f2p oyunu yok sildik nedense.

13+ oyunlara bakıyorum.

Facebook 3-5 yıl önce kapattık o yok.

WhatsApp var ama ifşa edemem.

SMS attılar çaylak kaldım 3 gün mesut özil başlığına gereksiz yazmışım.

Yetkili şey dedi adamın başlığına neden yazıyorsun demezler mi diye.

Kahve içecek isek görüşemeyiz kalıtsal yürüme sorunum var.

Çaylak olmaktan korkuyorum.
Kuşkusuz arkadaşların gününün nasıl geçtiğini merak eden kişi sorusu. Herkes burada mı?
Herkes uyuyor galiba. Tembeller. Ben pavyona geçtim bile.