bugün

Sırf sahibi olmak istediğim ve gençlik hayalim olduğu için alacağım. Son model araçlarda olmayan lüks ve konfor 20 yaşında olmasına rağmen bu arabada var. Biraz pahalı ama.
yeni sahibine hayırlı uğurlu olsun dediğim sağlam araba.
aman fazla hız yapayım demeyin sakın beyefendi lakin bu araç 0'dan 200'e 3 saniye gibi kısa bir sürede çıkabilmekte. önceden uyarayım da...
Darisi başima.
Hayırlı olsun, farları değiştir hocam, şimdi e serisi aldın lastikler geniş kışlık lastikleri şimdiden al biraz ucuza gelir en azından.
önden bakınca ayni ilk PlayStation a benziyor yuvarlak farlı araçları sevmiyorum sanırım.
gerçek mersedes budur.
şimdikiler renodan hallice.
Bir süre kullandım. Bildiğin tank. Ancak yaşın gençse çabuk sıkılabilirsin. 40 yaş üzerine daha çok hitap ediyor.
isterse 97-98 model olsun, çoğu sıfır arabadan konforlu, kalitelidir. bu arabaya bindikten sonra başka arabaya binemezsin. güneş yanığı bile olmaz.
2002-2009 yılları arasında üretilen w211 kasa kodlu modeli üretilmiş en çirkin e sınıfı mersedes olsa da mekanik olarak en sorunsuz kasadır.
Uno ile aynı sınıftadır.
Şuan bindiğim araçtır. Konfor ve zerafet bu araçta vücut bulmuştur.
görsel
öndeki sileceği tek olan otomobil.
mercedes'in en güzel ve şık tasarımı olan modelidir. alacağım seni yavru kurt ben bir lorne kalbi sen de virginia.

Yok böyle bir asalet ya. Yağmur altında süreceğinm seni.
Kırmızı motor olanları iyidir. inanmazsınız dayıya sorun.
Kompressor olmayanı'nı önermediğim alman mühendislik harikası.
(bkz: Balkız)
Lorinser serisi çocukluk aşkımdır. Satıldığında ağladığımı bilirim.
Bir vw golf değildir.
2013 modeline Aşık olduğum araba.

Alacaz inşaallah efenim.
kalkışı ağır fakat uzun yolu çok keyifli bir arabadır.
124 kasa mercedes'te yine bu versiyon ile tanınmıştır. hala bir efsane olmaya devam ediyor. beyaz motor teknolojisine geçişi yaptığı modeldir e200 aynı zamanda. bazen bakmak bile inanılmaz keyif veriyor.
2003-2006 modelleri 1.8 kompressor 163 hp dir, 2006-2009 modelleri 1.8 kompressor 184 hp dir.. kasa aynı beygirler farklıdır 184 hp olan %15 e yakın yakıt tasarrufu sağlar ve geliştirilmiş bir motordur..
görsel
görsel
görsel
http://www.hasotomotivtek...r/foto/600Resim%20004.jpg
görsel
(bkz: mercedes benz)