bugün

Ana babası kuzen olan anadolu çomarına küsküyü dayamıştır bugün.
seçimlerde oyunu beklenmedik miktarda artırabilir.
Yine çomarlara gereken dersi vermiş. Helal olsun!

https://m.youtube.com/wat...vMiE&feature=youtu.be
Meral Akşener bugün Rize'de çocuk katilleriyle işbirliği yaptığı için tepki toplamış. Saldırılmasını onaylamasam da tepki görmeyi hak ettiğini düşünüyorum.

https://www.sabah.com.tr/...illeriyle-is-yapiyorsunuz
ikizdere'de Doğu karadeniz çomarı saldırısına uğramıştır.
Muhalefet etmekle Türkiye Cumhuriyeti devletinin başındaki kişiye hiç hak etmediği şekilde hakaret etmek arasında çok kalın bir çizgi vardır.

Hiç sevmediğim halde bir gün kendisi veya Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı olursa ve densizin teki haddini bilmez bir şekilde hakaret ederse asla ciddiye almam ve bu adliği yapana oy vermem. Cumhurbaşkanı olan Meral Akşener'in arkasında dururum. Çünkü cumhurbaşkanına "Netanyahu" diyen birinin vatandaşlarını da sevmesi ve onlara saygı duyması mümkün değildir. Dışarıdan bakan ne kadar Türk düşmanı it köpek varsa "ooohhh birbirlerinden nefret ediyorlar ooohh" dedirten biri "milliyetçi" değildir.

Devlet terbiyesinden nasibini almamış olmak kadar çirkin bir şey yoktur.
Hal ve hareketlerine çekidüzen vermezse sadece Erdoğan nefretinden kafayı yemiş topluluğun oyunu alır.

Kendi ülkesinin cumhurbaşkanına hakaret eden birine aklı başında kimse oy vermez.
Koltuğunda hdplilerin oylarıyla oturduğunu söyleyen hdpli orospunun tekine laf edemeyip cumhurbaşkanına saldıran kişi.

Erdoğan'a bayılmıyoruz ama kimse cumhurbaşkanına hakaret edemez. Türk devlet geleneği bunu gerektirir.
Hazır Kameralar varken şov yapayım derdindeki vatandaşa gereken cevabı vermiş.
Hdp ile PKK ile iş yapıyormuşmuş. Yav boş kafayla kocasının oy attığı partiden şaşmayan, fikir sahibi olamayan karılar siyaseti takip eder olmuş.

O halde Görsel gelsin. Cevabı anlasın zerzevat
görsel
o bir çomartox !..
Sırf türkiyenin dış ülkeler gözünde görüntüsünü arap ülkeleri değilde çağdaş bir ülke görünümüne sokabileceği için bile başkanlığını destekliyorum.
anlamakta güçlük çekiyorum,

bazen o kadar doğru işler yapıyor

örneğin geçen akabenin patronu netenyahu dur

dedi ki,

son 20 yıldır bundan daha doğru bir söz de işitmedim

ardından da kalkmış rize trabzon

niye gidiyorsun buralara ?

gitme

onlardan gelecek oy da gelmesin

bilmezmisin bunların menfaatlarından başka bir derdi yoktur

dakka 1 gol 1

gelir gelmez

at pazarlığına başlar bunlar

istemiyorum sizin oyunuzu moyunuzu

hayinin oyu hayır eder mi de kestir at.

gitsin receplerine bassınlar.
Asla bir sağ partiye oy vermem.

Hepsi bir gün satar.

Kendi seçmeni de buna dahil...

Ama meral Akşener “kadın gibi kadın” cidden...

erkek olsa yine güvenmem. ama bu kadın duruşundan taviz vermedi senelerdir.

Şu an meral hanım istese akp’de bakan olurdu.

istese MHP içinde de çok rahat devam ederdi.

Bunların erkek türevleri hep akp’ye yanaştı ama o kadın dik durdu.

Bu yüzden bile saygıyı hak ediyor.
Zaman zaman doğru çıkışları olduğu halde güven vermeyen kadın.

MHP üyesi olduğum halde yine oyumu ona veririm ama ona güvendiğiMden değil, akp yalakası olmadığı için.
meral akşener ve kemal kılıçdaroğlu türkiyenin kurtuluş destanını yazıyorlar ilmek ilkmek.
bu topraklara demokrasiyi adaleti getireceğiz ey troller.
ve adalet en çok size lazım olacak.
Çok büyük bir siyasi hata yaptı özür dilerse belki unutturur.bu sözü ağırali oğluda tasvip etmedi.
Oyumu vereceğim kişi.
Akçomar tokatlamayı alışkanlık haline getirmiş güçlü kadın. Her gün tokatlıyor. Hadi Buyrun!

https://m.youtube.com/wat...vMiE&feature=youtu.be
mehmet ağar'a zamanında abi-kardeş gibi yakın olan şahıs. bu konunun ucu meral mommy diye şirinleştirdiğiniz bu hanfendiye dokunur.

11 Kasım1996 :
içişleri Bakanlığı'na atanan Meral Akşener görevi Mehmet Ağar’dan devralırken: “Ağar'ın yükselttiği çıta aşağı düşürülmeyecektir.”

görsel

yani muhalefet ederken kimlerle yan yana olduğunuza dikkat etmelisiniz.

edit: eksileyen dangalak, emin ol akp çomarlarından farkın yok. sen de ip çomarısın.
bizim milletin her kesimi birileri tarafından koyun gibi güdülmeye meraklı. takım tutar gibi parti tutan çok.

meral akşener ile ilgili tüm gazete küpürlerini de ortaya dökseniz iyi parti seçmeni ablasından vazgeçmez. bir de utanmadan anamız tomris hatun'a denk tutarlar.

"anatürk" diyorlardı bir de. yazık lan.
Mehmet Ağar ile aynı kabinede görev yapmış ve DYP milletvekili olmuş biri olarak her şeyi bildiğine eminim.

"Koltuklarınızda hdplilerin oylarıyla oturuyorsunuz" lafını bir güzel sindirdi. Pervin Buldan denen pkklıya ağzının payını vermedi. Veremedi.

Savaş Buldan denen pkklı uyuşturucu baronunun öldürülmesinin bununla bir ilgisi olabilir mi? Onu da herkes kendi yorumlasın.
Akçomar tokatlamaktan elleri nasır tutmuş emekçi kadın.

https://youtu.be/VtvhTQQvMiE
her insanın bir geçmişi vardır. Geçmiş denen şey geçmişte kalamaz bana göre yani geçmişte öyleydi şimdi öyle değil şeysi bende geçerli değil.

O yüzden asla ama asla oy vermeyeceğim kişidir.

Not : sağcılıkla solculukla işim olmaz.
rize mevzularından sonra oyunu arttırmış gibi görünüyor. yapılanlar çok ters tepti.

partisi önümüzdeki seçimlerde akp’den kopan oyları mıknatıs gibi çeker böyle giderse.

asla chp’ye oy vermeyecek kararsız sağ seçmen iyi partiye verir.

chp’nin normal duruşundan memnun olmayanlar da verir.

mhp’nin içler acısı haline bakan klasik bir mhp seçmeni de rahatlıkla verir ki tabanı da böyle özetlenebilir.
Birleri buna asena diyordu. Benim bildiğim asena kurtlarla dolaşır.
Bu bildiğin itlerle çakallarla dolaşıyor.