bugün

menhalamus adlı kahramanın kral olma mücadelesini anlatan fantastik kurgu romanı.
sozluk icin hakli elestirilerde bulunan nesildas.
hoş gelmiş sefa gelmiş. yardırmaya devam.
Ergen yazar. Ortaokul terk olduğu cahilliğinden anlaşılıyor.
travesti veya gay olma ihtimali bulunan insan evladı.
(bkz: #21225215)
fasist kisilik.
geçenlerde bir kediye süt vermiş yüce kişilik. gerçekten pek denişik yakışıklı.

neden geldik: (bkz: oy ve nick altı entry girme başlığı)
(bkz: albert einstein).
mehalamus diye bir yazarcık varmış gelmiş nickaltıma. pek muhterem ergenimiz hakkımda pek bilgi sahibi görünüp başlamış yazmaya: hümanist görünürmüşüm velakin esasında pkk sempatizanı (ki henüz pkk yazmayı bilmeyen ergenimiz pekaka yazmış *) bir kimse olarak kimlerin ayrımcılık yaptığını iyi göremezmişim. tabi ki sesli sesli güldük efendim bu yorumlara. * bilen bilir bendezi, ne pkk dır derdim ne de yalancı hümanistlik. salt insan olmaktır amacımız ve lakin insanlığın içinde saygızılığın, ayrımcılığın, kendinden olanı dışlamanın olmadığını vurgulamaktır misyonumuz. anlamamış, sözlükte de yazar olmuş, canı sağolsun. *

edit: entrylerimi okuma zahmetine bile girmeden iki kürt kelimesini görüp bunu "kürdistan" olarak yorumladıktan sonra beni pkk sempazitanı ilan etmiş yazar. güldük, zira daha kelimeleri doğru okumaktan aciz kimselerin sözlükte "yazar" adı altında ırkçılık yapması trajikomiktir. *
Her entrysinde küfür eden ergen yazar.Haçlı kıçı yalamayı da pek sever,o Hitler biraz daha ilerlese yedi sülalesini sikecekti haberi yok.Ama merak etme hitlerin yapamadığını israil önce filistine sonra da bütün dünyaya yapacak.Bir de bu adamın ana avrat düz gittiği entryleri silmeyen moderasyona da "yuhh" diyorum.
(#22018623) Bu nasıl garip, pervasız bir yorumdur? "Daha profesyonelce öldürülebilirdi, alelacele öldürülmüş". Profesyonelce öldürülse iyi iş başarılmış olacaktı yani? Yazdığınızı bir daha okuyor musunuz?

Demek istenilen "ölürken çok acılı bir şekilde öldürüldü daha insaflı öldürülebilirdi" mi acaba? Bu bile her tarafı sakat bir yaklaşım.
yer yer " yine mi sen lan? " dedirten yazar.
çocukken evlerinin karşısında inşaat olan genç arkadaşımız.
(bkz: topun mu kaçtı senin oraya)
Zengin olsa da insanlıktan nasibini alamamış yazardır. Sonradan görme olduğunu düşünüyorum, yoksa zengin biri nasıl bu kadar kötü olabilir (!) Tez vakitte donuzlanmalıdır.
adam değildir. net.
yazar hiç değildir.

(#26776093)

insan da değildir son tahlilde.
keşke ölsen amk.