bugün

*

sütyen kullanmayan kızın sloganıdır..

(bkz: silikon parası için kocasını zehirledi)
amerikada 1950 li yıllarda yaşanan südyen buhranının sloganıdır. bu dönemde südyen takmaya karşı bir eylem başlatılmış ve bir süre sürmüştür.bir dönem sonra sarkık memeli bir kadın popilasyonu oluşmuştur.
ona özgürlük günü buna özgürlük günü olduğu gibi yakında memelere özgürlük günü cıkmasıda memelerin en demokratik hakkıdır.

(bkz: memeler taksimde)
fransızların olayıdır.
aborigini kadınlarının mottosudur. aboriginiler aborigini oldugundan beri bu boyledir. kangurunun kesesine gir dersin girerler. fakat sutyen takmazlar. ınatçıdırlar.
erkeklere bir benzerini çıkartmaları konusunda ilham, cesaret verebilecek slogandır.
(bkz: göğüsler fora)
yaz aylarında güneye inen abazan gençliğin desteklemesi muhtemel hareket.
südyenlere haaaayııırrr
memelere özgürlük

südyenlere haaaayııırrr
memelere özgürlük

südyenlere haaaayııırrr
memelere özgürlük....

sağ sol derken böyle bir slogan çıktı.
deniz seki'yi çağrıştıran slogan.
tersi için:

(bkz: ikizlere takke)

ayrıca; neden meme uçlarımız yokmuş gibi davranıyoruz?
yaz boyu pastırma sıcaklarında terleyen bayanların haklı* haykırışı. hiçbir zaman olmadığı kadar destekliyorum.*
Beyaz tişört giymişse bir de bütün sokağın ağzı açık baktığı kadındır.
hane içinde neden olmasın.

ama

(bkz: gravity kills)

soona cerrah amcalar yerlerden toplasın diye bir avuç paralar saçacaksınız ...
(bkz: açma demiyorum hobi olarak yine aç)
türk kızı için sütyen en az 5000 sms kadar vazgeçilmezdir.
memeler baş kaldırmış türküsünü akıllardan silen özgürlüktür. sütyen takmayınca memeler bi zaman sonra sarkmaya başlar ve baş kaldıramaz.
desteklediğim ama bir türlü uygulamaya geçemediğim eylemdir. O ne öyle yumurta kabı gibi yaz yaz memelerimiz ezilio.
gece yatarken kesinlikle yapılması gereken eylemdir.

(bkz: göğüs kanseri)
http://nullhttp://www.iza...n-takmanin-zararlari.html
doğallıktır.
(bkz: bıngıl bıngıl)
doğal bir kürt söylemi olabilir.

(bkz: ağız alışkanlığı)
memeler kadının en tatlı en gösterişli yeridir efendim. tahta gibi olmaları iyi değildir. özgürlük hareketini destekleyebilirim. sutyen son 150 200 yıldır kullanılmaya başlanmıştır.
(bkz: memeler baş kaldırmış)
dekolteye takılı kalmış birilerinin tepkisi üzerine doğmuş bir üst tepki isyan cümlesidir. *