bugün

(*)(*)
insan vücudunun bir parçası. erkeklerin ki pek bir işe yaramasa da kadında olanının tadından yenmez.
kadınlarda seksi bir uzuv olarak gözükse de aslında hiçbir albenisi olmayan bir et parçasıdır. ''kukla ibne mi oldun la ''dediğinizi duyar gibiyim? hayır olmadım. meyilliyim tamam ama olmadım. çünkü memeyi meme yapan ucudur. bunu her zaman savunurum. eğer uç yoksa memenin de bir anlamı kalmaz.

şimdi şöyle düşünün. beyaz bir tşört giymiş ve içinde sütyen olmayan bir kızın yağmur yağarken size doğru koştuğunu düşünün. kızın meme ucu yok. etkilenir misiniz? hayır. zira kemirilecek bi tarafı yok kızın.

buna keza uçlu bir kızı düşünün, off ya böyle sivrileşmiş bi şekil löp löp size doğru koştuğunu düşünün. sırılsıklam olmuş dudaklarını ısırarak koşuyor. saçları savuruluyor koşarken. arada bir memesini elliyor, böyle üstten bastırıyor fazla sallanmasın diye.

boşaldınız dimi?

işte meme ucu bu denli önemli bir çıkıntıdır. memeyi meme yapan ucudur. bazı türbanlı kadınlar maalesef bunu bilmiyor. kendilerini kapattım sanıyorlar ama uçları apaçık meydanda. çıkıntı belli. kıbrıs haritasının üstü gibi sivri bi şekilde duruyor.

hülasa bu tür sapık piçlerden sakınmak için sütyenlere çorap sokmalarını öneriyorum. yok lan bu seferde memesi büyük olunca dikkat çeker ve millet bilmeden çoraplara tahrik olur.

yahu noldu bu entry ben de bilmiyorum, uçtan girdik çoraptan çıktık. kıbrıs ne amk.

ben iyi değilim galba lan. zall biğe yordim et.
linklerin sonundaki artı(+) işaretine tıklamak kafidir.

bazen sürprizlerle doludur, görsel
bazen sadece ıslaktır. görsel
bazen olgun bir kadın gibi haşin, görsel
bazense bir liseli kızın mutluluğu kadar masum. görsel
bazen ummadığın kadar hareketli, görsel
bazense gayet sakindir. görsel
bazen sinir küpüdür, görsel
bazen de mutluluğa koşar adeta... görsel
bazen de sadece koşar, görsel
koşar... görsel

öhöm. neyse konumuza dönelim.

sözün özü, memedir ki kadını kadın, erkeği oyuncak yapan. memedir ki kadını erkekten üstün yapan, aklını alan.

meme faktörünü es geçmeyin a dostlar! yoksa altında ezilen sizler olursunuz.

yaşasın lingo lingo memeler!
(*) (*) , (.) (.) , (o) (o) çeşitliliğine sahip organ.
elle sıkılası gelinir hoştur iç titretir oyş.
iyi ki var olan organ.
insanlarda iki tane olanı makbuldur. kadınlarda emzirme amacıyla kullanılabileceği gibi başka fonksiyonları da olduğu rivayet edilmektedir.
bebeler için besin kaynağı, olgunlar için esin kaynağı.
ibrahim tatlısesin tombul tombul memeler şarkısına ilham olmuş organımız.
göğüs ya da meme olarak 2 anlamı olan kelimedir. ergen kendini bilmeyen gençlerde seks çağırışımı yaparken, olgun ve kendini bilen erkeklerde ise ... ... yine seksi akla getirir valla. yalan söyleyemedim. erkek değil miyiz hepimiz aynıyız.
ben çok memeler gördüm üstünde sütyen yok, ben çok sütyenler gördüm içinde meme yok.
yer çekimine karşı koymuş olanı makbuldür.
hayatımdaki yerini hala bulamadığım organ. meme benim için ne ifade ediyor? bir memeyle ne yapabilirim? bir meme beni mutlu eder mi? kısaca meme benim için ne? bu sorulara bir türlü cevap bulamıyorum

karşımda büyük ve dolgun meme görünce mutlu oluyorum. içim bir dıgıdık dıgıdık oluyor. ancak sonra düşünüyorum '' ya bu meme benim elimde olsa ben ne yapacağım bununla? '' diye. cevap bulamıyorum. memelere bakarak orada uzaklaşıyorum.
ağlamayan bebeye verilmediği iddia edilen ve artık cinsel çekicilik ifade etmekten çıkıp süt torbası olan göğüsler için kullanılan tanım.
(bkz: aglamayan bebege meme vermezler)