bugün

o zaman tüm insanlık olarak b.ku yedik*
(bkz: saçmalardan seçmeler)
hal böyleyse durumum vahimdir. cehennemin en baş köşesinde oturacam herhalde ..
o zaman doktorlar ellemesin memeleri en çok onlar elliyor.
bak sen şu işe seks * ne oluyorsa artık orası bilinmez cehenneme gidip atomlarına ayrılıp sonsuzun sonzuna dek kül olarak yaşamak olsa gerek.
hocanın dediğini yap yaptığını yapma.
eyvallah diyerek, sex de günahtır sonuçta oradan bebek çıkıyor... orası bebek çıksın diyedir sex yapılmaz denilebilecek benzetmedir efendim.
bu devirde hala günahtan dem vuran yobazları görmek geleceğe dair umutlarımızı köreltiyor.
meme emmek değil günah ilahi bir arayıştır lan...
öyle ya da böyle temel hazlardan biridir. doyurmazsan kişilik bozukluğuna yol açar. böyle bir şeyin günah olması imkansızdır.
böyle bir şey yoktur kadınız gçğüsleri erkeğine helaldir.
allahım doğduğumuzdan beri günaha giriyoduk tamam ama bi kat daha arttı diyorum.
kul hakkı yemek, allaha şirk koşmaktan sonra en büyük günah kategorisine giren yeni nesil günah.
hangi yaşta ve kimin memesini emdiğine göre değişebilecektir durum.
şimdi neden bu kadar zevkli olduğunu ve neden vazgeçemediğimi anladığım eylem.
Böyle imamlar düşünce özgürlüğü de yasak diyebilecek kapasitede bizi tek bir düşünceye inandırmaya çalışmaktadırlar.
hatalı söylemdir. daha doğrusu düpedüz yanlıştır, müslüman bi alim erkeklere verdiği cinsel tavsiyelerde hanımınızın memelerini ve dudaklarını emmelerini söylemiştir, ve bunun gibi aile müessesesini korumaya yönelik başka cinsel tavsiyelerde bulunmuştur.

islamiyete göre sadece kadın değil erkek de eşini memnun etmelidir. ve cinsel tavsiyeler bizim dinimizde de vardır. bunu ayıbı veya günahı yoktur.
hocanın bujiler "meme" yapmış. sorun yok. rahat olun emin emdirin.
--spoiler--
- meme emmek çok günahtır.
+ hepimiz işlediysek sorun yok !
--spoiler--
oral yok anal yok meme yok... ne anladim ben bu isten.
maalesef tam tersi 7 aylık kızımı emziriyorum ibadet gibi.
bu günahı doğarak işleyerek, ademleşmişizdir o zaman.
(bkz: yasak meyve)
(bkz: ilk günah)
bir imamın verdiği abuk subuk vaaz. meme emmek günah anal seks günah oral seks günah sevişirken cinsel organa bakmak günah. ulan öyleyse seksin mastürbasyondan ne farkı kalıyor.
meme emmek günahsa, eyvah ki ne eyvah. emmeyle kalsak eyiydi.

yakın la beni.
düz mantıkla devam edersek.

vajinadan çocuk çıktığı için, vajinal sex değil anal sex mi uygundur yani?

ben bir şey anlamadım bu işten.
saçma önerme. asıl emmemek günahtır, hakkını vermemek hor kullanmak günahtır. emin, emdirin...