bugün

çok güzel, çok sevdiğim, çok şirin, çok muhteşem, " ulan azıcık yakışıklı olsam senin peşine düşecem" dediğim harkulade bir yapıt, müstesna güzellik, nadide şahsiyet, tarihi eser kıymetinde, roma da büst, eski yunanda tanrıça olan, şimdilerde leyla ile mecnun da sahne alan, biricik güneşim..

naçizane şiir karalatır adama:

Doğal afet olur bakışların, sinemi titretir,
Gitme ne olur gidişin dünyaları kirletir,
Varsa derdin tasan doldur gözlerine getir,
Cehenneme baksan cehennem cennetleşir...
leyla ile mecnun'da eğreti duran gözleri güzel ama genel olarak sıradan bulduğum zat.
oyuncu. dizi oyuncusu. film oyuncusu.
Benim için tek cümledir: "Ada ben ayrılmak istiyorum."
Leyla ile Mecnun'dan bir an önce çıkmasını istediğim kişidir. Tamam severiz ama bir insan bir diziye bu kadar mı yakışmaz?
güzel bir oyuncu.

leyla ile mecnun'u izlerken tarafımca kurulan "mecnun bu kadına yakışmıyor" cümlesinin ardından, "asıl bu kadın mecnun a yakışmıyor be" diye tepki aldım. şaşırdım doğrusu. herkes tarafından tescilli türkiye güzeli olduğunu sanıyordum. görsel
yüzündeki benip söktüren oyuncu. alnında bir yerde sallanan et beni vardı çünkü hatırlıyorum.
Yeni leyla'mız olmayı başarmış oyuncu.
cok tatli olan oyuncu.
niye bukadar eleştirildiğini bi türlü çözemediğim güzel aynı zamanda sevimli olabilen ender kadınlardan
daha evvelki projelerinde pek ısınamamıştım ama bence leyla ile mecnunda iyi olmuş çok da güzel iyi olmuş *
bide bir başka anlam veremediğim hadise insanların ezgi asaroğlu diye yırtınıp durmaları
ezgide yetenek patlaması vardı da biz mi göremedik hayır bide kör ölür badem gözlü olur hesabı kız oynarken baya bi eleştiriliyodu dizideki en kötü oyunculuk diye şimdiyse kıymete bindi
neyse sözün özü bence melis güler yüzlü, esprili tatlı mı tatlı bi leyla olmuş kalpsss
barda filmindeki sahnesi youtube'de tık rekorları kırmıştır.
leyla ile mecnuna yakışmayan oyuncudur. ha güzeldir orası ayrı.
leyla ile mecnun dizisine katılmadan önce sempatik bulduğum oyuncuydu. bir ezgi asaroğlu değildir.
leyla* olmaya alışmıştır.

dizinin ilk bölümlerinde leyla rolünü becerememişti sanki yada biz ona alışamamıştık. şimdi görülüyor ki, bu kız tamda leyla'yı oynamak için doğmuş.*
güzelliği ve oyunculuğu' nun yarısı kadar sesi de güzel olsa monica belluci olabilecek oyuncudur.
mecnunvari konuşma çabalarıyla dizinin zayıf halkası olmuştur efenim.*
mecnunsal konuşmalara girmemelidir. bu konudaki eleştiriler haklıdır.
mükemmel göğüslere sahip genç oyuncu hatun. severek izliyoruz efem. yok göğüslerini izlemekten bahsetmiyorum. komple izliyorum ben kendisini. her tarafı güzel maşallah.
leyla rolünün hakkını vermektedir bana göre. dili sürçerek, telaşlı telaşlı konuşması leyla ile mecnun ortamında gayet hoş durmaktadır.
leyla ile mecnun dizisinde boyu mecnunla hemen hemen aynı olmasına rağmen topuklu ayakkabı giyerek görüntüyü bozan ve boyu iyice uzun gösteren at kuyruğu saç modeliyle mecnunun yanında uzun ve iri görünen oyuncudur. bu işten anlayan birinin acilen onunla konuşması gerekmektedir. yoksa sonu diğer leylalara benzeyecek ya da dizide sırıtmaya devam edecektir.
sezon sonunda mecnundan leyla ben ayrılmak istiyorum repliğini duymak istiyorum lan istiyorum.en azından giderken güldürsün.20 küsür bölümdür daha sahnesine gülmüşlüğüm yok dizide.komik bir dizinin ana karakteriydi demi bu?evet

dizinin adını zeyna ile mecnun olarak değiştirmiş oyuncudur(izleyiciler arasında tabi gayri resmi ) bir an evvel azalarak bitmesini diliyorum
leyla rolüne hiiiç mii hiiiç yakışmamıştır. mecnun'un yanında kazulet gibi kalmıştır. sevimli bulanları hiç anlamıyorum çok yapmacık. biz gerçek leylamızı istiyoruz. ezgi asaroğlu oscarlık oyuncu olmayabilir ama kesinlikle en iyi leyla o'ydu. ali atay'la da dizide çok yakışıyorlardı. bence burada vasatsın melis kusura bakma.
oyunculuğun değil de yüz ve vücut hatlarının iş yaptığı türk sinema ve televizyon sektöründe kendisinden daha iyilerini bulmak mevcuttur.
keza türk seyircisi oyunculuğa, senaryoya değil de ete baktığını bir çok kez göstermiştir.
açılın be rahat bırakın kızı. her türlü gideri vardır. not: melisciğim bir gün bu entry leri okursan seni savunduğumu görürsün. bunların hepsi abazan ve kezban sen bakma onlara bana gel. + hikmet olum sence tutarmı bu numara? - abi görürse bişeyler olur. + iletişime geçer mi benimle? - kaç kez söyledim ağzınla iç şu mereti.
sempatisiyle gönüllere taht kuran oyuncu. enteresandır, bu sempatisini komedide iyi kullanır diye düşünmüştüm fakat gördüğüm kadarıyla dram ona daha çok yakışıor be. olmamış 'leyla ile mecnun' da.