bugün

teee eskilerde hbb diye enteresan bi kanal vardı..
bu amca orda çıkıp hafıza kitapları falan tanıtırdı..
şimdilerde ise otobüslerdeki reklam panolarında "dünya hafıza şampiyonu" şeklindeki afişlerle gözümüze ilişmekte..
senelerden beri her cıktığı programa dünya hafıza sampiyonu diyerek cıkartılan yaw bu adam ne zaman sampiyon oldu bir daha hiç mi yapılmadı yarışma ne bitmez bir ünvanmış dedirten adam
kel ilacı satan kel adam gibi olmayan, zeki olup hafızayı güçlendirme hebeleleri satan insan.
mega hafiza tekniklerinin yaratıcısı, amerika'larda eğitim görmüş hafıza gelişim uzmanı.
kazandığı başarıyı her yerde vurgulayan şahsiyet.
itü sözlük'te şifrenizi kayıtlı tutmaya yarayan buton.
irrite eden örneklerle bilgileri hafızaya kazıyan bir yöntemi var. (bkz: bald) (bkz: dungeon) (bkz: posterity)
Gecenin geç saatlerinde evimi arayarak nezaket yoksunu olduğunu gösteren şahıstır.
hafıza teknikleri, konsantrasyon, hızlı okuma gibi çeşitli setleri olan adam.
bay hafıza. böyle birler ve sıfırlardan oluşan dev tablonun önüne geçer kulağına kulaklık takar ve bıyıklarını sıvazlaya sıvazlaya ezber yapardı. ingilizce öğretimine kolaylık getirdiği teknikleri de vardı. *
gülmek isteyen izlesin ama dikkat edin sandalyeden düşmeyin.

http://alkislarlayasiyoru...ile-ingilizce-ogreniyorum
sayesinde posterity kelimesinin anlamını hiç bir zaman unutmayacağım büyük insan.
dünya hafıza şampiyonu olduğunu tüm sitelerinde gözünüze gözünüze sokan insan...
tamam anlıyoruz zekisin ama ukalasında...
dünya hafıza şampiyonu olan insan, kurslarda tanışma fırsatım olmuştur kendisiyle, esprili ve güler yüzlü biridir.
10010111011011001'lı gösterisinde üniversite talebelerinin hayran kalmasına şaşırdığım kişidir. ulen adam binary sistemini ile ondalığa çevirip aklında tutuyor, sonra geri yazdırıyor. hepi topu 8-10 rakam ezberliyor. neyine hayret ettiniz ?
komik ama işe yarayan bir sistem geliştirmiş şahıs.yöntemi kaptıktan sonra hayal gücünüzü kullanarak devam ediyorsunuz.sonra kendisinin ne setine ne kendisine ihtiyacınız kalmıyor.
tam bir atlet. boş işlerle uğraşıyor.
insan zekası neymiş dedirten adam.
hbb tv zamanında cihan ünal ve hatice aslan ile hafıza seti ürün tanıtım programları olurdu.
bu herif zamanında fıyınca millet cihan ünal'a yüklenmişti, o da ben sadece reklamını yaptım paramı aldım oyuncuyum demişti.

yalnız bizim cihan abi, harbi çok gerçekçi oynamıştı reklamlar.

cihan abi ayrıca o naiflikle hemşerim olduğuna inanamıyorum.
efsaneydi bu adam. ingilizce seti vardı benimde hala aklımdadır o örnekler. demek yararlı bir setmiş.
hızlı okuma setinin yanında verdikleri konsantrasyon için cd'leri efsane olan adam. cidden dinleyince kolay odaklanırdım zamanında.