bugün

en büyük twitter trolü. sen başkansın büyük düşün kardeşim.
zeka yaşı -7 olan belediye başkanı. kemal dervişin raketi ile kendisinin telefonu kapışır. zira ikisinin de elinden düşmeyen nesnelerdir... biri servis atar diğeri tivit.
Feci morarmıştır.

https://www.facebook.com/...18&type=1&theater
Erken 'boş alan' başgan!
(bkz: melih gökçek in istanbul un kazandığını zannetmesi)
https://twitter.com/06mel...status/376420986419421184

cesareti varsa bu tweet'i silmez!
bunu yapan adam.

tamam yalayacan da az biraz sabır.

--spoiler--
ibrahim Melih Gökçek @06melihgokcek 1h

iŞTE BU KADAR...OLiMPiYATLAR iSTANBUL'DA...TEŞEKKÜRLER BAŞBAKANIM...TEŞEKKÜRLER EMEĞi GEÇENLER...BÜYÜKSÜN TÜRKiYE...
--spoiler--
kasten yapıyor mal. feno olmak, tt olmak için.
erken boşalma yaşadı maalesef bugün kendisi. artık hor görmüyoruz adamda alışkanlık yaptı. şu adam ankarayı yönetiyor ya sikeyim böyle düzeni.
bana göre sadece çok takipçisi olan bir tivitilcidir.o kadar.
günün en kaybedeni *
gelmiş 65 yaşına ilgi çekmenin türlü yollarını arıyor. çok ilgi çekmek istiyosan çık kızılay' da çıplak koş amk.
olimpiyat tebrik hatasını kasten yaptığını düşünüyorum." teşekkürler başbakanım" deme fırsatını kaçırmadı, hata falan melih beyin umurunda mı.

(bkz: durmak yok belediye başkanlığı adaylığına devam)
valla fb liyim ama bana da 2-2 yi hatırlatan başkan.
görsel
lisedeki atarlı hali merak edilmektedir.

vesselam...
Yazık, ilgi çekmeye çalışıyor.
bazı tweetlerinden sonra annesi ne mübarek anaymış diyorum.

tanım: bir akepeli.
Ankara büyükşehir belediye başkanı. Valla bak!
(bkz: ölmüş bu)
(bkz: beyin ölümü)
yaşadığım şehrin belediye başkanıdır. sadece bu bile ankara'dan gitmek için en büyük sebep.
sürekli boş atıp dolu tutturmaya çalışan siyasi kişiliktir. dün olimpiyat tweet i bile bir kez daha gördük. daha finale henüz kalmışken tebrikler istanbul teşekkürler başbakanım yazarak olası bir galibiyettte ileri görüşlü görünmek isteyeyim derken rezil olmuştur.

zira sürekli suriye savaşı ve rabia olaylarını desteklemektedir. kendisine twitter üzerinden oğlunun askerlik yapıp yapmadığının, yapmış ise de olası bir sefer görev emri gelmesi durumunda gidip gitmeyeceğinin sorulması gereklidir.
Selanik'in Anadolu'da olduğunu savunan şaşkın varlık. insan diyemedim dilim varmadı.
Adamın türk olmadığı "Türk" diyemeyip "Türkiyeli" demesinden belliydi.
olimpiyatlardaki duruşu için aşkın nur yengi den '' şimdi mosmor oldun mu'' şarkısını göndermek istediğim belediye başkanı.
dış mihraklara şarkı gönderebilen çılgın vicey. fışkiyeli eserler sahibi, türkçe katili, ankaranın bağlarında bağı kopasıca...