bugün

olası bir sel felaketinden sonra ''ben uyarmıştım'' demek için yapılan ali cengiz açıklamasıdır.
üstadımız ankara'da sular gittiğinde tatile çıkın demişti. bu seferde selden mağdur olunmaması için üst komşuda kalın demiş. şaşırdım mı? hayır. hatta kendisinden daha yaratıcı olmasını beklerdim. ne biliyim en azından evinizde kayık bulundurun falan diyebilirdi.

burdan sana sesleniyorum ey melih gökçek! biz senin balon patlatırkenki, leğende yıkanma tarifi verirkenki yaratıcılığını istiyoruz. otel uçağı, peluş hayvanat bahçesini tasarlerkenki yaratıcılığını istiyoruz. üzme bizi melihciğim.
göz altındaki yara bandının nedeni merak edilen şahıs.
balon patlatmayı çok seven anti patik bir eşi olan oğlunu çankayada aday göstermeye çalışan ilerde başbakan olunmasından korkulan kişi..
ankara'nın içine etmesine rağmen binlerce yalakası olan insancık.
en basit örnek, halkın parası gökkuşağı isimli saçma bir projeye gitti ve kaldı.

önden edit: gelin eksileyin soldier of melih'ler. eminim pusuda bekliyorsunuz bu anı.
bu adamın yanında danışmanı vb. birileri yok mu acaba, anlamıyorum. adamın söylediği iki sözden üçü saçmalık.

bugun ntv'de banu güven: evet melih gökçek'in getirdiği öneriyi dinlediniz, kendisi daha öncede ankara'da susuzluk başgösterdiğinde tatile çıkın demişti.

melih gökçek'in gelecekteki potansiyel önerileri:
* eğer ankara'da hava kirliliği artarsa, sevgili ankaralılar, mutlaka sokağa gaz maskesi ile çıkın diyebilir.
* ya da iş bulamayan vatandaşlara, ey cemaat iş bulamıyorsanız kendi işinizi kurun falan da diyebilir. akıl küpü maşallah..
adam ne yapıp edip ortalığı karıştırıyor. gitti şimdi de federasyonu karıştırdı. ankaraspor önümüzdeki haftalarda en az bir maça çıkamayacak!
o insanın içini ısıtan gülümsemesini oğlunda da görebileceğimiz şakacı adam.

sel olunca;
(bkz: gece üst komşunuzda uyuyun)

su sıkıntısı çekilirken;
(bkz: gidin annenizin evinde yıkanın)

oğlu;
görsel
http://img268.imageshack.us/i/8703126s.jpg/
ankaraspor davasını fifa'ya taşımış, dava'ya bakması için bosman kurallarının çıkmasını sağlayan fransız avukat jean luis dupont ile anlaşmış belediye başkanı. ulan ankara'yı sel basması an meselesi, herif fifa ile, ankaragücü ile uğraşıyor. belediye'nin paraları nerelere gidiyor demeyeceğim, zira bu adam allam eder kallam eder bu işi de kılıfına uydurur. zaten tff ile fifalık olmak belediyelerin asli görevidir.
dün gece ntvspor'da bir gece programına katılıp türkiye futbol fedarasyonu'nun yaptığını saçmalık olarak nitelendirip, bir kulübü 3 günde satamayacaklarını belirten ankara belediye başkanı. bunun dışında bir sürü örnek verdi delegelerle alakadar.
seçimlerden sonra ankara'yı uçuşa geçireceğini söylemişti baya bir korkmuştum. ilk icraatına bakınca korkulacak kadar varmış. baya bi uçuruyor cidden. bahçelievler 7. cadde'de alkol satışını kaldırmayı amaç edinmiş.

http://www.ntvmsnbc.com/id/24999466/
Yalancı insan kişisi.ya bir de karşısındakini salak zannederek anlatıyor ya asıl bu zoruma gidiyor.son dönemlerde oğluna takımcık almasıyla gündeme oturdu.

ayrıca bugün anakara yla ilgili bir açıklama yaptı.

(bkz: selden etkilenmek istemiyosanız üst kata)
(bkz: hadi be)
en sonunda futbolun da icine eden siyaset adamidir. sulalesiyle antipatik olan bir insan nadirdir diye dusunuyorum...
sel felaketi ile hedef olan abilerini * * korumayı ilke edinmiş, gündem değiştirip onları nasıl manşetlerden indiririm hesabı yapan ve 7. cadde için içki referandumu yaptırmak isteyen kişi.
babadan oğula yönetim anlayışını sürdüren memleketime yakışmayan politikacı...
tam bizim memlekete yakışacak kadar ilkel ve çağdışı. bir bu, bir de aziz yıldırım demokrasi denilen olayın amına koydular.

kenan evren'den bahsetmiyorum bile.
her şeye rağmen şehrine hizmet götüren insan. gelin aziz kocaoğlu'nun hizmetlerini görün. farkı anlarsınız.

(bkz: melih gökçek vs aziz kocaoğlu)
ankaraspor un küme düşürülmesiyle sporun da içine sıçma başarısını portföyüne eklemiştir. türkiye nin en borçlu belediyesi olarak futbol takımı kurup sonra da bu takım üzerinden başkentin diğer bir köklü kulübünü ele geçirme planını eline yüzüne bulaştırarak kendinden bekleneni yerine getirmiştir.

gemiyi zamanında terk ettiğinden şu aralar onursal başkan sıfatıyla neler yumurtlayacak çok merak ediyorum.
cinleri evereste tırmanmış siyaset ve spor adamı. * *
içki içilsin mi içilmesin mi diye referandum yaptıracak adam.
çok demokratik ya...

nefes alıyorsunuz diye ücret almadığına dua etmek lazım. e ne yaparsa yapsın layık bu millete onu 4. kez seçtikleri için.
gün itibariyle turkcell süper lig'in de amına itinayla koymuştur. durdurulamayan bir canavar.
Çevre düzenlemesine bakarak konuşacak olursam; çocukluğunda parklar ile ilgili bilinçaltına yerleşmiş bir veya birkaç anısı olduğundan dolayı her mahalleye en az üç adet park yaptıran; seçim döneminde, yaptığı bu parkları yıkıp yenileyen ve her nedense bu kadar park yapılırken 2003'ten bu yana keçiören metro inşaatının yarısının bile tamamlanamamasından sorumlu olan Ankara'nın "i." ön adlı Belediye Başkanı.
herşeye rağmen şehre hizmet götüren bir insan imiş. şöyle bir bakıyorumda şehri susuz bırakmak, sel baskını riskinden dolayı millete üst katta kalın demek, disneyland projesi, doğalgaz olayı, 241215125 yıldır bitmeyen metro, en borçlu belediye, hilmi güler görüşmesi, içki referandumu ve ankaraspor atılımı. insanımız hizmetten anlıyor gerçekten. neyse sen türkiye'sin çok düşünme bunları!
kimsenin sevmedigi ama yüzünde hep şeytansı gülümseme bulunan ankara belediye başkanı.
Ankara'nin egitim duzeyini gosteren belediye baskani.