bugün

kendi yasağını kendisinin uygulamadığı siyasetçi. utanmadan bir de dns ayarlarım değişik ondan rahat rahat girebiliyorum diye tweet atmış.

(bkz: yüzsüzlük loading)

ağlanacak halimize götümle gülüyorum şu an.
http://galeri.uludagsozlu...g/melih-g%C3%B6k%C3%A7ek/

güldürmüştür. *
şöyle bir açıklaması var kendisinin, canım ya!
görsel
başbakanı takmayan başkandır.

(bkz: benim dns ayarlarım değişik) *
şu ara baya baya sevdiğim adam. şuuruna yenik düştüğü çok belli yahu bu adamın. twitter'ın kapatılmasıyla ilgili attığı ":-)" twiti ile daha bir sevdim.*
türk halkının ne kadar nankör olduğunun resmidir. adam ömrünü vermiş bilmem kaç yıldır gecesini gündüzüne katmış ama her sosyal mecrada güya demokratik insanlar şahsına ve ailesine küfür ediyor.
(bkz: bana 400 bin kişi oy verdi diye atar yapan başgan)
adamlığıyla ankarayı tekrar kazanması % 100 garanti süper büyük başkan..
Twitter kapandıktan sonra en çok üzülen vatandaşlarımızdan biri.Yazık ama lan,adamın bütün günü orada geçiyordu.Neyse bundan sonra facede takılır.Ha bir de ankarada dört bir yana astığı reklam panolarında o kadar şirindir ki insanın oy veresi geliyor.
adamın çok ilginç bir karakteri var... Tam ankarali.
Kirli siyasetin aydınlık yüzü

Korsan afişler başarısız oldu şiddete başvuruyor. Ak itten çok ne var memlekette zaten.
chp şöyle yaptı, ezan kıstı, cami yıktı filan zırvalamakta.

efendim sen boşver onları da, keçiören metrosundan haber ver.

ayrıca chp ye oy veren vebale girer diyor.

ya hırsıza oy veren ?
dolandırıcı tipi olan şahsiyet, her görüldüğünde o kısık gözleriyle gülümsemesi insanı krize sokar.
sürekli sövdüğü ekşisözlük reklamını almıştır
politikaya anap'ta başlayan, sonra mhp, ve fazilet'le devam eden kişi.
efendisin sözünü dinlemeyen anarşist. anlamayanlar anlamasın zaten.
dns ayarları önceden hazır olan başkan.

ne yapıyorsa artık ofiste bilgisayar başında.
twitter kapatılınca uludağsözlükte hesap açmış.. yazık bulamamış nasıl girileceğini neyse ben yarın belediyey gider bilgisayarına 2 oyun yükler bi de twitterı ayarlar gelirim rahad olun...
20 yılda yapamadıklarını önümüzdeki beş yılda yapacakmış. Ne beklemiş sorusunu akıllara getiren de yine kendisidir.
boş projelerin boş başkanıdır. pardon başganıdır.
milliyetçi hareket partisinden ak partiye geçen ve sonra da ankara büyükşehir belediye başkanı olan eski ülkücü, mhp li.
En az bi 5 yıl dinlenecek. Gerçi 2015 genel secimlerde milletvekili olabilir.
Seçim sonuçları açıklanmadan başkanlığını twitter üzerinden ilan edecek zat.
(bkz: istanbul olimpiyatları).
danıştay'ın bir yıl önce karara bağladığı 70 trilyonluk yolsuzluğunun kararının açıklanması için içişleri bakanlığı'ndan gereksiz bir yazı istemesi ile seçimlere girebilen tip. şu karar bugün ilâm edilse seçimlere giremez ama edilmez ki!

http://www.odatv.com/n.ph...e-secim-kiyagi-2703141200
manidar bir isimdir.