bugün

anlattığım olay avukatların geneline yazılmış senin kankan yazılmamış ona istinaden yazsaydım gider nik altına yazardım.

yani avukatların tamamının çocukları piçten daha aşağıda öyle mi ? bu nasıl şerefsizce bir söylemdir.. nick altına yazamazsın açıktan nick vererek de yazamazsın sende o yürek yok. ancak üstü kapalı yazarsın. götün başın ayrı oynuyor azcık mert ol. geçende 007 ye gibsona biat ediyor diyordun şimdi bana ona biat ediyor diyorsun. az sabit dur dönme.
olay avukatlarla ilgili o başlığa yazmam gerekti senin biat ettiğin avukat tek avukat değil bu ülkede emlakçılara neler yazıldı çizildi onları neden öyle savunmadın derler adama.
kıvıracak ne var ki kıvırayım. avukat fıkrası var emlakçı var bakkal var her naneden fıkra var senin avukat arkadaşın olması umrumda değil benimde avukat yakın akrabam var napalım yani. sen git işlemlerini yap ona buna avukatlık yapma.
bilmiş bilmiş konuşma gömerim gene seni buraya. ağzından çıkanı kulağın duyacak önce öyle millete sizin çocuğunuz piçten aşağı deyip sonra küsküyü yiyince abilerini yalamaya koşma. bir taşın altına parmağını sokuyorsan kolunu kaptırınca 6 yaşındaki veletler gibi abine koşup yalvarma bunları sil bunları çaylak yap diye.

işlem yapmamı mı istiyorsun ? iyi ilk senden başlayayım 2-3 gündür millete sataşıp duruyorsun sürekli polemik ve üstteki entrylere cevap vermekten, forum chat tarzı entryden ve formata uymamaktan seni çaylak yapayım. sözlük formatına göre 2-3 tane kuralı birden ihlal ediyorsun. işlem yapayım hemen özelden ağlamaya koş abi beni çaylak yaptı diye iyi mi.
işini iyi yapan bir yetkilidir.

ayrıca;

--spoiler--

yani avukatların tamamının çocukları piçten daha aşağıda öyle mi ? bu nasıl şerefsizce bir söylemdir.. nick altına yazamazsın açıktan nick vererek de yazamazsın sende o yürek yok.

--spoiler--

+1 ile kendisine bu görüşünde de katılıyorum. bazı insanlarda üstü kapalı laf atacak göz vardır, ancak açık konuşacak gt yoktur. bu da o hesap.
sende polemik yapıyorsun senin yetkili olarak polemik yapma hakkın yoktur.? ben avukatlara yazmışım avukatlar gelip yazmıyor cevap vermiyor her zaman ki gibi hemen sen koşuyorsun. yazık

cumadayım elalemin derdi seni germesin.
hangi cumadasın jakuzili zencili otel odasında mı ? ben polemik yapıyorsam abine söyle bana da işlem yapsın ama sen ağlamayacaksın çaylak olunca bak beni 1 ayda 2 defa çaylak yaptılar ağladım mı yetkili olduğum halde. sende ağlama bundan sonra.

alttaki dayı ; müslümanım diye geziyorsun ortada "cennet anaların ayaklarının altındadır" sözünü hiç duymadın mı ? birisinin anasına karısına küfür edilirse çocuklarına piç denilirse ben o diyenin içinden geçerim. kim olduğu ne olduğu neci olduğu fark etmez denemesi bedava..
Donuzdan çıkartayım mı ? sorusu eşliğinde şöyle bir son entrylerine baktım da hala futbol yazıyor. Gel de donuzdan çıkar şimdi.
Dediğim gibi “ Futbol haricinde her yazdığına imza atarım ama sen futbol yazma abi, olmuyor “.

Not: hadi koşun eksileyin çünkü bir fenerbahçeliyi eleştirdim. Adamı sözlükten soğutuyorsunuz resmen.
Mel Mel gibson adamdır. Her konuda entry girme hakkına da sahiptir, her yazar gibi. Ama Abicim, sen normal değilsin. inan bak..
Yetkili olduğu için futbol konusunda tarafsız olması gerektiğini düşündüğüm değerli yazar. Saygılarımı sunarım.

Edit: unutulmuş kelime eklendi.
Mansur yavaş hakkında ülkücü değil yorumunda bulunmuş zat.
görsel

(bkz: zuhahaha diye götüyle gülmek).
ülkücünün CHP'de ne işi var lan?
Ülkücünün her yerde işi olur.

(bkz: tüm ülkenin sike sike ülkücülere muhtaç olması).

Ama evet şu açıdan bakarsak:
Ülkücünün Kürtçü bir partinin içinde ne işi olur?
içten fethediyordur. Kendisine sormamız lazım ama.
bu aralar biraz fazla agresif. bir dokun bin ah işit türünden. erkek arkadaşı terketmiş zaar.
"neler dönmüş serhat ya" tepkisine mazhar olmuş yazardır. son 8 entry içerisinde zalbert hariç tamamı bomboş. halkalı çöplüğüne dönmüş lan burası haberimiz yok *

görsel

mansur başkan ülkücü değil "milliyetçi"dir. tıpkı bizim gibi. mehape akp nin yancısı olduğundan beri ülkücüler (mhp) ile yollarımız ayrıldı ayık olun..
ben seviyorum bu yazarı. biraz asabi biraz komik.
" dağılın lan, ben onun dayısıyım ! " yazarıdır.
Mel mele asabi diyen bana ne der acaba?
Ulan adamda allahtan peygamber sabrı varda Bu kadar dallamaya katlanabiliyor.
Ben onun yerinde olsam önce alayını siler, sonrada sokarım böyle sözlüğe deyip zall ın kapısını vurur çıkarım. zall ada vurabilirim o arada Bi tane.
senin psikolojik baskıların bana sökmez yakışıklı sen o baskıları yeni gelen müslüman yazarlara yap ki burası dinsiz sözlük olsun. kime takıntılıysan bakıyorum alayı müslüman içinde bir tane hristiyan yok.

görsel
çayını demlemiş keyfine bakan yazardır.

benimle öyle yakışıklı makışıklı diye konuşmayın ben gey ( aktif taraf olacak olunmasına rağmen ) ilişkilere karşıyım. gidin yumuşak kankalarınız ile birbirinizden makas alırken birbirinize göz kırpıp yakışıklı demeye devam ediniz.

sorsan bu kimseye sataşmıyor tüm sözlük bununla uğraşıyor. akşamdan beri girdiği entrylerin 5 ide benimle alakalı birisi de direkt nick altı * alta da yalakası gelmiş hemen naber lan koca g.tlü faik.
ben hayatımda bunun kadar boş beleş bir insan daha görmedim.

tanım: yetkili.
(bak teolojik veya idelojik) sizin ne şu kavganıza taraf oluyorum ne de olurum.
şurada bir kaç yazar var o bir kaçın ne hikmetse bir ikisi kadın...
yanlız yakaladım deyip de hele de bu geçmişini ziktiğimin 3lüsü yok diye gider ego tatmin edersen...) onların diyemediği lafı ve küfürü ben ederim. etmezsem de beni cümle alem siksin... sıkıyorsa bir daha dene o insanların başlığında)

mel sen de kusura bakma... senin başlığına uymadı.

mel yaa... senin de kabileni zikeyim... içimden geldi.
Müsait olduğu bir zamanda oralet zirvesi için randevu talep ettiğim yazardır.
bu advntst ben nerdeysem orada biter beni tanımlar oda yakında bunların arasına girer dörtlü olur. küfür ederim falan demekle olmuyor bu ilşer küfür etmekle oluyor. et görelim o küfürü.??
dede et met muhabbetine girme bak dönüşü olmayan yola sokma bizi akşam akşam. yaşına başına az bir hürmetimiz kaldı onun hatırına et cm si falan yazmayacam..

müslüman müslüman ağzınızdan eksik olmuyor habire dul, yetim, gürcü, zenci, eşek peşindesiniz bu nasıl müslümanlık lan.