bugün

4 ocak çağlayan mitinginde atılan bir slogan.
"olm onlar bizi arkadan vurmuş sonra topraklarını satmışlar boş ver onları mına koyim" diyen türk gençliğinin asla anlamadığı ve anlayamayacağı slogan!!!

bilmiyor ki ingilizlerin taaruzunda filistin'i ve mısır'ı kaybederek esir düşen osmanlı askerinin akibetini..

kimse bilmiyor ki ingiliz himayesi altında iken seyh izzettin kassam denilen adamın çıkıp filistin'i kurtarmak için kıyam başlattığını... şuan bile hamas'ın askeri kanadı olarak kullanılır Şeyh izzettin Kassam'ın birliği.. türk genci mescid-i aksa'nın önemini bilmiyor ki buradan "aman be aga boşver gel biz batak atalım" diyerek onların bu kıyamını hor görüyor...

medyada çıkan haberlerin %99'u yalan! evet yalan emin olun yalan... çeçen cihadı, filistin cihadı, keşmir cihadı, ogadin cihadı, doğu türkistan cihadı, afganistan cihadı ve ırak savaşı hakkında çıkan haberlerin çok büyük bir kısmı ya yalan ya eksiktir...
oturup taşaklarını kaşıya kaşıya entry giren şuan hayatındaki en büyük gayesi okuyorsa "okul, kız, para" okumuyorsa "para, kız" olan türk gencinin anlayamayacağı, kafasının basmayacağı slogan.
öncelikle hangi mehmetçik diye sorası geliyor insanın.oraya giden askerler kimsenin babasının oğlu değil,ticari ve siyasi anlamda çok da ilişiğimiz olmayan bir devlete sırf müslüman diye yardım için bizim askerlerimizi göndermek ne kadar mantıklı?hem böyle yaparak müslüman-hiristiyan savaşını peyda ettirmez miyiz?kabul ediyorum oradaki insanlar zor durumda ve savunmasız olabilir ama bu kriz ortamında böylesine büyük bir külfetin altına girecek ordu,savaştan sonra bunun parasını onu mehmetçik'i göndermesi için zorlayanların burnundan fitil çıkartarak alacaktır.bu savaşçı-müslüman-türkler bar bar bağıracaklar sonra bu vergilere vs,ama müslüman bir devlete yardım etmenin dayanılmaz hafifliğini yaşacaklar ve dünyadaki hıristiyan devletlerin de acı çektiği düşüncesi götlerinde püfür püfür bir ferahlamaya yol açacaktır.

(bkz: türk askeri orta malı değil)
(bkz: önce düşün sonra uygula)
her boku bilen yazarların sürekli türk gençliğini düşüncelerinden ötürü yerdiği slogandır. herkesin düşüncesi kendine.

hayır bir de mesela bir başlık açıyor yazar arkadaşlarımız, bu başlıkta hoşlarına gitmeyen bir entry girildiğinde hemen bir başlığı koruma kollama psikoloji içerisinde entry girmeye başlıyorlar. ne garip...
iki taraflı oynayan hatta kendi askerini öldürme planı yapan devletin aklı karışmış vatandaşlarının söylemidir.hem konyada israil "savaş" uçaklarına eğitimi alanı sağla ordan gidip filistinli mazlumların öldürülmesine yataklık et hem de kendi ülkenin gariban gençlerini filistine yardıma gönder.ne ala memleket...

(bkz: döver de sever de)
(bkz: istersen yatıp uzanalım da)
oradaki katliamlara üzülmekle birlikte,önce kendi derdimize yanalım dedirten slogan.biz ülkemizi tehdit eden terörü yok edebildik mi ki bu fakirlikte,askeriyeye trilyonlar harcanırken bir de filistin e karışıyoruz...araplar bile sınırlarını kapatmışken bize ne oluyor...bu duyarsız olmak değildir.bir de orada şehit verelim.buradakiler az geldi..bu krizde bir de oraya para dökelim.kendi milletimizin aç karnını doyurduk ..
bu rahmetli babannemin deyişiyle 'acın gercüklüğü durumudur..' ya da herkesin anlayacağı dille anlatayım..' parası yok ayran içmeye,atla gider bilmem nereye !
asla olmamasi gereken eylemdir. kuzey irak' a önem verilmelidir, cünkü pkk denilen serrrefsiz örgüt bu karamboldan yararlanmaktadir su an. ki örnegi doksanli yillarin basinda görülmüstür.
pkk denilen örgütün 1982 de ilk silahlı eylemini filistin kurtuluş örgütünün silahlarıyla yaptığını bilmeyen, hala daha pkk militanlarının fkö kamplarında eğitim aldığından habersiz cahillerin sloganıdır.

osmanlı valisini ve erkanını, osmanlı askerini ingilizle bir olup şehid eden filistinlilere hiç değinmiyorum dahi.

hala daha bu memlekette kalleş filistini kardeş görenlerin bulunması midemi bulandırıyor. eline filistin bayrağı almış yürüyen ödp ve dtp üyelerini gördükten, pkk ya bu kadar paralel tiplerle aynı düşünceyi paylaşan ve buna dini duyguları katanları gördükçe içim kalkıyor, öğürüyorum.

edit: vay efendim israil masum çocukları öldürüyormuş, lan füze rampasında 11 aylık bebeğin ne işi var! kim koydu o bebeği oraya! hayvan olan kim? israil mi? kamuoyu adına siperlere, karargahlara çocuk yerleştiren; ilkokulun çatısından israilin göbeğine füze atan filistinlilerin mi??! geçen yıllarda bu savunduğunuz adamlar anaokulu otobüsüne bomba koydu 40 tane yahudi sabi sübyan öldü; o zaman nerdeydi insanlığınız? allahın kulu çıkıp kahrolsun filistin dedi mi? töbe yarab.
Tsk'nın bölgede iyi polis rolü üstlenmesine ve emperyalizmin kötü polislerinin yediği halta göz kulak olmasına davetiye sözüdür. Hamama kadar yolları vardır.
arapların fedaisi türk askeri midir? kurtuluş savaşı sırasında ingilizlerle birlik olup türkleri öpenler kimdi? orada öldürülen masum insanlara her vicdan sahibi üzülür fakat, herkesin durduğu mesafede durulması gerekir. önce arap kardeşleri bir görelim.
alnı secde gören her mehmetçiğin en büyük hayalidir. dinsizlerin, ateistlerin böyle hayalleri bile olamaz...
hiç de bir yere gidemezler efendim. istediği kadar müslüman olsunlar, onlar bu ülkeye sahip çıkmakla yükümlüdür, bu sınırların dışına çıkıldı mı herhangi bir siville aynı şartlarda savaşırlar, gazze'de ya da israil'de.
(bkz: mehmetçik ölüme)

Dinsizim Ateistim, kafirim, siyonist uşağıyım.
Daha dün Türk ordusuna sövüp sayarken bugün bir bataklığın içine çekmek isteyen gerizekalıları gördükçe uyuz oluyorum arkadaş.

Mescidi aksanın önemini bilmiyorlarmış. Sen Türk analarının bir tanesinin bile bir hiç yüzünden Evlat acısı çekmesinin önemini biliyor musun?

1000 tane mescidi aksaya değer, milyonlarca Arap'a değer.
bunu dilemek için iq'nun -40 olması, bir diğer deyişle gerizekalının önde gideni olmak yeterlidir. anaları babaları bu çocukları bostanda yetiştirmedi. tüm "alnı secde görmüş" bu yaşam formlarının gazze'ye canlı kalkan olarak gitmelerini öneriyorum, öldükten sonraki 72 çıtır huri de cabası.*
güldürüyor valla böyle sözler. seni yıllar önce yemen çöllerinde sırtından vuran arap için asker gönder ama doğu türkistan'da kendi ırkından/kanından olan için kılını bile kıpırdatma.

sikerim böyle zihniyeti ben bir de kendine türk diyorsun.
kendi ülkem için ölürüm , kendi insanım için ölürüm , kendi bayrağım için ölürüm ama gidip bir arap için ölmem . bu sadece araplara has bir tavır değildir; bir pers , bir peştun, bir ingiliz yada bir kolombiyalı içinde benim için bu böyledir. bu ülkenin gençlerinin bu ülke için öldüğü yeterdir . kendi ülkemizdeki sorunları halletmişiz gibi birde elin arapına fedayilik yapacaz ha? şakamısınız olum siz ? yoksa afyonlandınız mı ? mehmetçik bu bataklığa gitmemelidir, tarihten ders alınmalıdır hülasa arap bu , belli olmaz ne zaman kimden yana olacağı ; bir bakmışsın 1.dünya savaşında yaptıkları gibi yine askerlerimizin karnında altın aralar. ha eğer o meydandakilerden savaşmak isteyenler varsa, siktirip gider ismail haniye'nin adamı olur, emrine girer, israil'le savaşır.
birde taşaklarımı kaşırken okuduğum şöyle bir önerme var ki akıllara zarar; herkes bizi yanlış bilgilendiriliyor. medya bizi bir yöne kanalize ediyor , çıkan haberlerin %99u yalan (tam sayı vermeyeyim ki salladığım belli olmasın düşüncesi hakim ) geçmişte yaşanılan ve öğrendiğimiz tarih yanlış, sadece bu arap yalakası gavatların bidiği doğru. ulan hadi bu kadar cahilsin de yemen türküsünüde mi dinlemedin ? ayrıca; sen kimsin? çapın ne ? bu bizden saklanan ama sadece senin bildiğin kozmik bilgiler neymiş yazda bizde bilek hele ...
tüm müslümanları, tüm dünyadaki ezilen halkları korumak, kollamak bizim vazifemizdir allah aşkına ? onca insan haklarından carttan curttan bahsediliyor ya hani o bahsedenler gitsin korusun. önce kendi vatanındaki doğudaki insanı refaha mutluluğa kavuşturcan sonra gidicen dünyaya bakıcan arkadaş.
duymak istediğim en son slogandır. mehmetçiğin işi yok. mehmetçiği askere sövenler gazze'ye çağırmasınlar ayrıca.
bu sloganı atan kişiler yarın öbür gün tsk'ye demediklerini bırakmayacakları için dikkate alınmaması gereken slogandır.
ingilizler için savaşan anzaklar misali , bizimde araplar için savaşmamızı isteyen isteyen beyinsiz zevatın attığı slogandır . yazık ki bu sloganı atanlarla aynı havayı soluyorum . bu arada; ne organize bir organ mafyasıymış ki hepinizin beynini hacılamış, takdir ettim adamları.
askerlerimiz hiçbir yere gidemez efendim. yok öyle dava. mehmetçik, türkiye cumhuriyetini korumakla yükümlüdür, haması değil. hamasın yanına gitmek isteyen varsa da siktir olup gidebilir.
lan düşündüm de haklı slogandır aslında;zira sivrisinekten kurtulmanın en iyi yolu bataklığı kökünden kurutmaktır. mehmetçik gazze'ye gitmelidir lakin orada bomba eğitimi alan pkk'lıları ve onlara bomba eğitimi veren arapları gömmek için gitmelidir.
dün 7 şehidimizin cenazelerinin toprağa verildiğini unutan, ümmetçi zihniyetten kurtulamamış insanların sloganı.
mehmetçiği, filistin'e gönderme çabasıdır. birinci dünya savaşı'nda bizi arkadan vuran bir toplum için blablabla... demeye gerek yok. filistin için israil'le savaşmak yersiz ama bir şekilde filistin'de yaşanan dramı da engellemek gereklidir.

savaş yanlıları içinse;

(bkz: hadi israil in silahlarıyla israil e savaş açalım)