bugün

Çakal Fikret orman ile çakma filozof Şenol tarafından transferine çomak sokulan topçu. Allahtan adam gibi adammış da oyunlarını bozdu. Duruşu yeter gelsin kulübede otursun önemli değil. ihtiyacı olmadığı halde sırf Fenerbahçe almasın diye transfer etmeye kalkan tinercilere tokatı basacaktır. Evet.
ne zaman bir oyuncu bu kadar popüler olup transfer listesinin bir numarası olursa o oyuncu tırt oluyor.
rte ile akraba olabilir.
(bkz: avrupa bizi çekemiyor)
(bkz: fenerbahçe nin güçlenmesini istemediler)
Bu da kendini iniesta zannediyor. Tolgay arslan dan fazlası yok.
10 numara değil, 8 numara mevkisinde oynayan oyuncu.

Fenerbahçe' nin ihtiyacı yok aslında. Ozan ve Josef de o mevkide oynuyor.

Harika bir oyuncu değil ve son aciklamalarindan sonra zarara ugrayacaktir.
trabzonsporu yönetenlerin nasıl sivri zekalı olduğunu gösteren futbolcu.

adamlar ocak ayında satsa para kazanacaktı.

şimdi bedavaya gidecek.
küçük takım yıldızı...

böyleleri her sene çıkar, yükselir, şanslıysa büyük takıma kapağı atar ama ertesi sene gaziantep'e falan yollanır...
Beşiktaş istemedi ve yaptırmadı. Bunun için Olcay Şahan gibi kral bir topçuyu harcadı. Bu isabetli transfer ile de Trabzon şaha kalktı. Muhtemelen Galatasaray ı da geçerler.
futbolumuza yusuf yazıcı yı şaka maka kazandıran kazma. bunun oynadığı trabzon küme düşmes tehlikesi yaşarken bunun kadroda olmadığı trabzon ikinci yarının lideri. gerisini siz anlayın.
geleceği parlak diyen salaklara götümle gülüyorum adam 28 yaşında lan ne geleceği.

şu anda götü tutuşmuştur. baktı kimse ondan bahsetmiyor unutmasalar bari deyip kadıköy e gelmiş ev bakıyormuş filan diye haberler yazdırıyor.
çünkü seneye fener de yeni antrenör olacak ve o yeni antrenör benim buna ihtiyacım yok derse babayı alacak.yazık kariyer planlaması yapmayı beceremeyen sıradan bir oyuncu. bir diğeri ozan tufan. fb yerine bjk gelse nasıl yükseleceğini bir düşünün.
bu çocuk sıkıntılı bir eleman bu entry'i not alın fenerbahçe'de de sıkıntılar yaşayacak ve yaşatacaktır. lan bu adam werder bremenden trabzonspora niye geldi antrenmadan hocanın yanında takım arkadaşıyla kavga ettiği için geldi. ondan önce nürnberg'de falan da aynı olayları yaşadı. geldi trabzonsporda da aynı sorunları yaşadı erkan zengin bunu yumrukladı.
iyi oyuncu oyun zekası üst düzey bayern alt yapısı mahsulü lakin istikrar ve akıl yok. kendisinin iki yılda yaptığı asisti, golü yusuf şurada 10 maçta yaptı. nürnbergde beraber oynadığı ilkay nerelerde şimdi kendisi nerede yazık.
fenerbahçenin aradığı bir isim falan da değildir bir kaç yıla piyasadan silinip gidecektir.
sırf beşiktaş'a gidecek diye aldık. 2 milyon euro üzeri maaş bağlayacağız. ilk zamanlar göze hoş gelecek sonra yatış. kapanış.
(bkz: kocaman ve ekici nin aynı anda gelmesi)
görsel
son vurgununu fener üzerinden yapacak futbolcu.

elle tutulur hiç bir başarısı yok. kulübe transferi gibi gözüküyor.
Hasan Ali gibi belirli bir standardın altına düşmeyen ama harikalar da yaratmayan bir futbolcu.
He ozan ve joseften iyidir.
alper potuk gibi mi, selçuk inan gibi mi,oğuzhan özyakup gibi mi, tartışmaları var.

ben size söyleyeyim, özer hurmacı gibi. ne eksik ne fazla.
" Bazı politikacılar beni aradı. Israrla Beşiktaş’a gitmemi istediler. Kabul etmediğim için 6 ay futbol oynamama engel oldular. "

" Futbol yaşantımın biteceğini bile bilsem, Beşiktaş’ta oynamayı kabul etmezdim. Bana çok ayıp ettiler. "
Trump aramış beşiktaş a gitmezsen senin için hiç iyi olmaz demiş. Buna rağmen beşiktaş a gitmeyip fenerbahçe yi seçmiş. işte duruş bu.

Bir gün önce beşiktaş forması giyip ertesi gün para için fener e tranfer olan top tepicilerden değil. Aferin.
Bu adamin baska adi varmi?

Mesela pogba, mesut özil, eden hazard vb. Gibi.

Amk. Ne kadar abartildi. Gorende bunlardan biri geldi zanneder. Aziz başkan artik yemiyoruz. Ayin 17 sinde aciklayacagim onemli tranfler var dedigin bumu?

Ali koç başkan fener şamp.. şampiyon olmasada olur.
beşiktaş'ın almak için uğraştığı, alamayınca çirkeflik yaptığı oyuncu.

beşiktaş'ta oynayacak kadar gerizekalı değilim demiş resmen.

herneyse, benim tarzım ve sevdiğim bir tip oyuncu değil ama fenerbahçe'nin hali hazırda bulunan oyuncularında da iyidir.
Transferi hakkında Fenerlilerden çok 8liklerin yorum yaptığı oyuncu.
Nasıl bir göt acısıdır bu Yarabbi... Bu ne ezikliktir? Hadi eyv.
Adam gibi adamdır.
dünyanın gelmiş geçmiş en iyi 10 numarasıdır.

hatta maradona falan yanında halt etmiştir. adamın oynadığı en büyük takım trabzonspor, devre arasında fenere gelseydim şampiyon olurduk diyor.

işin ilginç yanı futbol fukaraları buna inanıyor.
"fazla ücret teklifini şiddetle reddeden, kahpeliğin moda olduğu bu günlerde adamlık mücade..."

olm siz mehmet topuzu nasıl almıştınız bir anlatsanıza ya *

görsel

http://cdn.fenerbahce.org...b/2009-06-13_topuz446.jpg

hala bikbikbik.
patlayacak transferdir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar