bugün

katil kere katil. ülkenin değeri olan abdi ipekçi'nin katili. bir de bu kişiyi kahraman olarak gören var. onların ben ...
vizesiz italyaya giren adam italyan emniyeti tarafından göz altina alinan adam.
sonradan kendisini mesih ilan etmiştir. bunu duyup da mehmet ali ağca'nın bunu delirdiği için yaptığını düşünmeyin çünkü ağca'nın amacı kendisini deli gibi gösterip hapis cezasından kurtulmaktı. yani yıllarca mehmet ali ağca'nın ben mesih'im diye kafa ütülemesinin, basında boy boy görünmesinin sebebi almak istediği bir deli raporudur.

cezasını çekip tahliye olduktan sonra mesih hazretleri normal insan olmaya karar verip umreye bile gitmiştir. sonuçta o müslüman bir mesihtir.
Vatikan muhafızlarının modern silah taşınmasına sebep olan insan.
malatya hekimhan doğumlu, kürt kökenli ailesi tamamı kürt, bulgaristan ajanı suikastçi. türkiye cumhuriyeti devleti'ne karşı, karşı istihbarat yapmıştır.
En zekimiz cumhurbaşkanı oldu , en delimiz papayı vurdu şeklinde pankart açan Malatyaspor taraftarının en delimiz derken kastettiği malatyalı.
Çatlı varken catliya abi çeken öldükten sonra çenesi düşen piç.
Katil.
Rezil Katil.

Türkiye toplumunun katillere özellikli bir sevgisi vardır. Bu derece patalojik bir yaklaşımı açıklayacak, ne sosyoloji konusunda üst düzey bilgi birikimim var, ne de tıp biliminde lisansım.

Onu katillikten sonra, rezil katilliğe sürükleyenler, katilliğine övgü düzenlerdir.
Abdi ipekçi Caddesinde islam konulu panele katılacak katil.

işte hayat bu kadar absürt.

http://www.cnnturk.com/tu...m&utm_campaign=buffer
türkiyenin nasıl bir ülke olduğunu bir kere daha gözler önüne seren katil.
düşünsenize bu adam çocuklarınızın oynadığı parklarda dolaşabiliyor, sizinle aynı lokantada yemek yiyebiliyor falan... korkunç.
Tetikçi türk.
harbi ne oldu bu adama basın görmezden gelerek çok güzel bir hareket yaptı keşke aynı şeyi deniz seki içinde yapsalardı.
Şu anda ne yaptığı merak edilen katildir. Elini kolunu sallaya sallaya gezdiğinden eminiz.
Papa'yla buluşmasından:

görsel
bizim hiçbir zaman kankamız olmadı.
italya'da 21 yıl, türkiye'de 10 yıl hapis yatıp, canlı şekilde kalabilmesi çok şaşırtıcıdır.

tahliye olduktan sonra, vatikana kaçak girip papa'nın mezarını ziyaret etmeye çalışıyor. bir ara uludağ'da jet ski ile takılıyordu. bunca yıl hapis yatmış bir adam hangi parayla böyle geziyor acaba.
(bkz: piyon)
Birileri gibi Brunson la murunsonla ugraşmayıp direk papayı vurmuştur.
solda görünce yine hapse girdi sandım.

çıkmış mıydı lan bu sahi?
Oha bu herif bir zaman önce de Mehdi ilan etmişti kendini. Demek ki zaman geçince terfi etmiş kendini aklınca. ileride ne olur düşünmek bile istemiyorum.

(bkz: bu arkadaşın sıkıntısı ne acaba)
Stromae’ya papaoutai şarkısını yazdıran hilal bıyıksız bozkurttur.
1979'da Abdi ipekçi suikastı ile tanınan ve 1981'de, Papa II. Ioannes Paulus'a suikast girişiminin ardından uluslararası kamuoyunda tetikçi olarak anılmaya başlanan Türk suikastçı.
(bkz: komünist kgb tetikçisi)

polonyada herkes biliyor. gidin sorun.
Kullanılıp bir kenera atılan maşa.
adalet bakanlığı kuruldu kurulalı hapiste olan şahıs.