bugün

Meclis bombalandı ok. Ama neyle bombalandı?

Eger meclisi bombalayan ucaklar 3 4 tane mark 84 2000 lb sallasaydi meclisin yerinde yeller esiyordu suan. Sarayin etrafındaki uçaksavarlar da f16 lara karşı etkili olabilecek silahlar değil ancak helikopterlere karşı bir etkileri söz konusu olur. Yani demem o ki sadece 2 tane f 16 eğer istenirse meclisi ve sarayı yerle bir edecek ateş gücüne sahiptir.
niyet belirtmek,

o meclis sürekli benim ayağıma takılıyor

ya referandum falan kurtulacam

baktım olmadı, yalandan bir hava taarruzu falan

her şekilde orayı yıkıp kurtulacam.
Türk Devleti ciddi ve acımasızdır.

bakın kendi içimizdeki haınlere boyle yapıyoruz düşünün baska ulkelere düsmanlara neler yaparız dedik.

allahın pkklısını dagdan ınmiş hırtoyu vekil yaparsan sen

ulu onder atatürkün kurdugu o meclise sokarsan o kürsüye cıkarıp konusturursan o mecliside bombalarız
evindeki yatak odana kadar ateşede veririz.
15 temmuz darbesine tiyatro dedik çomarlar karşı çıktı.

Bakın o darbenin garipliklerine 1-2 örnek.

1. ankara da hava kuvvetlerinde ki görevli f-16 pilotunun telsizden genel kurmay karargahının koordinatını istemesi, oysa o pilotların gözü kapalı gece karanlığında dahi baş komutanlık karargahını ezbere bilmesi ve bulması gerekir,

2. cumhurbaşkanına ait uçağın havada iken yanında 2 adet eskort görevi yapan f-16 varlığına rağmen tüm türkiye üzerinde sözüm ona darbeci pilotların kullandıkları f-16 lar cirit atarken bu f-16 ların hiç birinin radarında bu 3 uçağı görmemesi yada görememesi ve durmadan telsizden cumhurbaşkanının uçağının yerini sormaları,

3. polis özel harekat, tbmm ne ölümcül roketler ile saldıran f-16 ların ankaranın tam göbeğinde 207 bin m2 lik alan içindeki aşağıdaki resimde ki ışıl ışıl binayı hiç bulamamaları, kaza ile 1-2 roket sarayın dışına düşüyor olması ve bu roketlerinde ne hikmet ise sisleme roketi olması ama bu arada ele geçen telsiz konuşmalarında "sarayı vurmayın bahçe dışına 1-2 tane atalım" seslerinin duyulması,
http://www.diken.com.tr/w...2014/11/aksaray-video.jpg

daha çok ama şimdilik 3 tane ile başlayalım.
meclis 70 yıllık bina, ama saray öyle mi? sıfır bina. yazıktır.
fetö demekki göz koymuş. babayı aldı hain abd uşağı.
saray etrafındaki bombalama sonucu şehit olanları bilmeyip boş konuşan tiplerin uydurmasıdır. evet.
görsel
Kopek kopegi isirmazmis.
meclisin de sadece bahçesini bombalamak aynı zamanda. amaç kıyım olsaydı, allah muhafaza meclisin içi doluydu o sırada.

işte bu da darbenin arkasında inönü ve cehape olduğunun kanıtıdır.
darbecilerin gözünden kaçmıştır. hem beştepe uzak bir yer, dağın başı, kim gidecek oralara.
cumhurbaşkanlığı yerleşkesinin üzerinde uçuş yapılamaz olduğundan dolayı olabilir mi?
kaostan düzen çıkarmak, gizli servislerin uyguladıkları bir yöntemdir. dünkü bütün olay hep provokasyon kelimesini kullanıyolar, biz türkçe söyleyelim,

kışkırtmadır.
Sarayin da bombalandigi haberleri var ve hatta bir cok cam pencerenin de indigine dair söylentiker var ama ilginc olan f-16'larin hedefleri denk getirememesi. Hep yandan kenardan bombalamalar.
adamlar gayet de vurmaya çalıştı, marmaristeki binayı da vurdular ama rte zamanında terketmişti, kurtuldu.

görsel
sigortası olmadığındandır.
http://m.haberler.com/amp...esi-savas-8614570-haberi/
işte bu çarpıcı bir gerçektir.
(bkz: sahte darbe)
zaten biz onu kaldıracaktık şöyle kenardan kenardan biraz bombalayabilirsiniz. darbenin yapılacağı asıl kurumu bombalamayıp hiç bir özelliği kalmamış yeri bombalamaktır. ben yemedim, yiyene afiyet olsun.