bugün

Oh olsun.
bisiklet sürün araba kullanmayın.
(bkz: Geliyor gelmekte olan).
Pompalaaaa.
Benim anlamadığım neden ısrarla motorine daha fazla zam yansıtılıyor. Çok değil 3 5 sene önce mazot benzinin yarı fiyatına anca geliyordu. Şuan benzinden daha pahalı. Ekonomik diye dizel araba aldık götümüzde patlattılar amk.
Dünkü zammı kaçıranlar üzülmesin bu gece yine gelecek.
Ismarladik beydağından
çarşambaya zam gelecek!
zam gelecek!
reis sağolsun, ceplerine indirdikleri paralarla ülkeyi getirdikleri halin sonucu.
(bkz: akp pişmanlıktır)
(bkz: ver yetkiyi gör etkiyi)
ulaaaaaa hala benzin fiatı ı hükümete yüklüyorlar , ne kaar vicdansız veya cahilsiniz yaaa.
"Benzin 50 ₺ ekmek 100 ₺ yağ 1000 ₺ olsa, oyum yine Recep Tayyip Erdoğan’a . . .
NOKTA.
Bu devlet seni dünyanın öbür ucunda bile yalnız komamış, koca uçağı kaldırmış da almış getirmiş.
Dağdaki keçiye bile ambulans helikopter göndermiş.
Seni yağsız koyar mı?
Buğdaysız koyar mı?
Evvel Allah sonra Devlet.
Hadi devlete güvenmedin de bu yaşına kadar rızkını veren Yaradan'a da mı itimadın yok?
(Tövbe estağfirullah)
Almanya‘da 2,20yi gördü. Sabah 1,90€dı amk.

Edit:
Neden eksi lan. Olan fiyatları yazdım amk.
Tamam tamam okey mazot bütün dünyada ucuzladı sadece Türkiye’de pahalılaştı tamam tamam CHP oley dersimli Kemal Başkan olcak tamam tamammmm.
(bkz: başkanlık sistemi gelince uçacağız)
Arkadaş bana zengine dokunan bisey söyleyin.tofaş surende ayni parayi veriyor mercedes surende resmen fakire araba sürme demek bu cunku zengine pek giren cikan bisey yok.
şeytan diyor ki; benzin mazot doğalgaz elektriğe yapılan zamlar için cimer'e şikayet et.
düşünüyorum da zabıtalar polisler bu pahalı ürünleri satan, fatura kesen, zam yapanlara baskın yapıp yandaş kanalların okonomo çok oyo, donyo bozo koskonoyor diye bu zam stokçulara yapılan baskın haberlerini verdiğini...

ne gülerim ama...
Yarın yine gelecektir.
Yılanoğlu.
Can sıkandır. Her gün pompa sırası var. Dün alamadım diye üzülenler bugün zamlı alınca yarın için karlı oluyor. ilginç aq.
bu daha başlangıç beterin beteri gelecek hissediyorum.
enflasyon beklentisi kırılmaksızı devam ediyor. bugün al, yarın daha azını alabileceksin diye herkes birbirine bunu telkin ediyor stokçuluk yaparak.
iyice alışkanlık oldu adamlarda. zam yapmasalar yadirgarlar diye düşünüyorum.
Dünkü zammi kaçıranlar yine üzülmesin.yeniden zam gelecek.
Zamcık ağızlı 50 liralık alanların gotune sokun o pompayi.
Bunun adı şerefsizliktir. Devran döndüğü zaman milletin sırtından zengin olan herkes ülke dışına kaçacak..
Hükümet bizim sağlığımızı düşünüyor, bisiklet kullanımıni ve yürümeyi teşvik ediyor.
ham petrolün varil fiyatı yükselirken, fiyat zaten tüm dünyada yükseliyor.

sorun fiyat düşerken türkiyede fiyatın düşmemesi. fiyatın giderek şişmesi.

anlatacak yerlerim ağrıyor. biri Almanya diyor biri kılıçdaroğlu diyor.

işallah kur korumalı vadeli mazot hesabı gibi birşey gelir biz de rahatlarız.
bakıyorum da bütün yazarlar akaryakıt zamlarından şikayetçi. böyle konuşuyorsunuz ama çıkarın gösterin bakalım telefonlarınızı...