bugün

kaya gibi araba, suv, hafif ticari üreten (bkz: Japon) araba üretim firması.
(bkz: 121)
(bkz: 323)
(bkz: 626)
(bkz: cx5)
(bkz: b2200)
(bkz: b2500)
(bkz: bt50 4x4)
(bkz: e2200)
(bkz: e2500)
(bkz: maz da)
En az arıza yapan araçlar sıralamasında mersedesden yukardadır, 1. Sıradadır, paran varsa merso yoksa mazda.
toyota'dan iyi olmasın pek kaliteli japon aracı.

renault mu peugeot mu deseler volkswagen derim, çünkü toyota daha iyi, işte bu yüzden mazda'ya biniyorum şeklinde dillerde dolaşan lafları meşhurdur.
dünya sıralamasında en az arıza çıkartan arabadır, distribütör kurbanı olup Türkiye de pek tutulmamıştır.
1.6 milyon aracını ölümcül risk taşıyan hava yastığı arızası sebebiyle geri çağırmıştır.
koyayımda gazla esprisinin başrolüdür.
Aklıma açılır kapanır far görüntüsü getiren araba markası.
Motoru en sağlam olan araba markasıdır. Çizim olarak hem spor hemde şık bir görünümü vardır. Beyaz en çok bunlara yakışır.
bir koyarım mazda haydi gazla gibi igrenc espiriye konuk olabilecek otomobil üreticisi de olabilir.
Türkiye genelinde servis sıkıntısı olduğundan dolayı pek tutmayan otomobil. 2. Elde yaygın Parça, tamir ve Bakım garantisi verebilse mevcut kalitesiyle pazarda rahat ilk üçe girer.
şu an tasarım anlamında en başarılı araçlardan biridir fakat türkiyede nedense pek rağbet görmemektedir.
bilcümle teröristlerin hep japon pikapları kullanmaları..
6 ayda bir bakım zorunluluğu olmasa güzel marka aslında.
takır takır çalışan 90 yılından kalma bi mazda var modelini bile bilmiyorum ama aynı yaşta olduğumuzdan kendisini her kapının önünde gördüğümde garip bi sıcaklık hissediyorum. sanki kardeşim gibi. seviyorum lan. aynı yılda doğduk olum biz. hala yaşıyoz ve birlikteyiz. kardeşim yav. sarılıp öpesim geliyor.
Mazda ford olmuşsa niye ford dururken Mazda alsınlar. .
2015 yılı cirosu 28 milyar 376 milyon dolar olan şirket.
90 lı yılların başında 626 ve 323 ü çok sattı ama nedense sonradan bu markayı kimse almadı.
Ayy eski küçük arabam. .
Distribütör kurbanı sorunsuz markadır fakat yedek parça ve 2.el piyasası yüzünden sıfır km araçları çok satmaktadır.gelin görün ki 3 serisi şuan nerede olursa tasarımıyla dikkat çeker.
TÜRKiYE'DEN ELi AYAĞI ÇEKMiŞ ARABA MARKASI.
görüntü ve dayanıklılık anlamında çok iyi olan ünlü araba markası.
japonca'da "matsuda" olarak yazılan ve okunan marka.
Mazda hiç bir zaman hayalim olmadı hele ki 90 ların başında doğanlardan az farklı fiyatlarla milpa hürpa gibi gazetelerin kurduğu yan şirketler tarafından taksitle oldukça çok adette satılmış orta direk memur arabasıydı işte o kadar. Bakma şimdi pilli kol saati bile bize pahalı geliyor hükumetin vergi dayatmaları yüzünden nerde kaldı Mazda Nissan falan..
kia ile birlikte kaliteli olup da hak ettiği değeri ülkemizde göremeyen iki markadan biridir.