bugün

tırt marka. ne ürünleri kaliteli ne fiyatı çok.
sadece mankene uyarlananların hepsini alıp üst üste giydiğinde güzel duran aksi taktirde tek alınan ürünlerde ödediğiniz fiyata göre ucuz görünen markadır. fiyatını uygun bulanlar olabilir onları da sezon başı mağazalarda görmek isteriz. 140 lira fiyatla satılan ürün (kot pantolon) sezon dışı 19.90 a 34.95 e düşebilmektedir.
reklam içinde defile yaparak hem reklama hem de koleksiyona hayran olmamı sağlayan marka.. çok zekice değil de ne?

hala izlemeyen varsa diye: http://vimeo.com/14287047
fazlaca pamuklu olması sebebiyle çok rahat olmasına karşın zaten dötü yere yakın olan türk kızlarının popolarını daha da yayvan gösteren kotlara sahip türk markası.olduğundan daha yukarıda göstermesini isteyenler için (bkz: levi s)
viaport şubesinin önünden geçerken karşıdan vitrinlere baka baka gelen çiftin şu şekilde bi diyaloğuna şahit olduğum giyim mağazasıdır.

kadın: mavi'ye de girelim.
erkek: mavi çok pahalı, behlül ibnesi bunların reklamını yaptıya.

status report: biz arkadaşlarla felç.

büdüt: eksileyen behlül fetişisti arkadaşa selam ederim.
aldığım istisnasız bütün kotlarının 3 yıkamada rengi atmıştır. bilginize.
5 para etmez marka.
sezon ürünleriyle aynı fiyata çok rahat 501 alınabilen kot pantolonları üretir.

o zaman beni neyle cezbedeceksin? türk markası oluşunla mı?

bırak baba, yap sen de aynı kaliteyi senden alayım. levi's ı rahat iki sene giyiyorum ben. senden aldığım yeni sezon kotun ise rengini geçtim, daha senesi dolmadan sağı solu aşındı.

e ben de "yerli sermaye" gibi ucuz duygu sömürülerine inanacak yolunacak kaz değilim kusura bakma.
montrealde saint catherine caddesinde bulabileceğiniz markadır.o mağazadaki fiyatlar daha ucuzdur buraya göre şaşırtır insanı bu durum.
dünya para verip aldığını pantolonlarının 3 yıkamada rengi atan marka.
değişimde hiçbir sıkıntı yaşanmayacak markadır. aldığınız ürünün rengi mi soldu alın götürün anında değişim yapsınlar.
şimdiye kadar bacaklarımı saran en kaliteli ve sağlam denim kumaşları üretmiş firma. türk firması oluşu ayrı bi sevindirir insanı hani ayakları saranlar yabancı olunca..
senelerce milleti kasidilar, "turk maliyiz cok kaliteliyiz" diye, simdi oyle bir fiyat koyuyorlar ki elin conisi daha anlayisli. besle yetimi sevsin gozunu derler ya, o yetim mavi oluyor iste, gozu sevilen de biz... istedikleri kadar cagirsinlar, gidip coninin kotunu, pantolonunu alacagim artik. ne ulan bu , alnimizda kivanc'in sponsoru mu yaziyor bizim? masraflari baska yerden cikartin kardesim...
kıvanç tatlıtuğ ile yeniden reklam çekecekmiş. çekimlerine katılmak içinde yarışma düzenliyor http://www.on.fb.me/kivancincekimindeyim
15 mart 2011 tarihinde, gece saat 1'den sonra yaptıkları kampanyayla ilgili mesaj gönderen firma. ertesi gün ise bunun teknik bir aksaklıktan olduğunu, 15.45'te gönderilen mesajın gece yarısından sonra geldiğini belirten bir özür mesajı göndermiştir.
reklamlarında istanbul konseptini kullanması artık bay getirmiş firma.
Ciddi anlamda çok olan kot markası.Outletleri tamamen kandırmacadır zira bir pantolona 120tl fiyat biçiyorlar.Ayrıca 4 ay gibi kısa bir sürede yırtılmaya başlayan markadır aynı zamanda.
kıvanç tatlıtuğ ve guisela rhein'ın rol aldığı yeni reklam filmi yayınlanmış. çok mu çok esiyoruz demişler bu sefer ve komik göndermelerle de süslemişler.
http://www.vimeo.com/22285714
çok olan marka. Ama fiyat yönünden.
pahalı be aga.
yeni reklam filmindeki "çantana dikkat kızım, burası istanbul" sözü hoştur.
kaliteli ve kesimi düzgün markadır.
kesim ve tasarımları kesinlikle çok hoş olsa da; oturup kalktıkça beden değiştiren kot pantolon kumaşlarına sahiptir.
rahat ve şık tasarımlara sahip markadır. jean tercihinde hayal kırıklığına uğratmaz ve çoğu zaman tepe tepe kullanılır. birlikte kışın bir kaç aksesuar dışında pek aradığımı bulamasam da yazlık elbiselerini, gömleklerini de çok sevdiğimdir.
üstümden eksik etmediğimdir. Kaliteli tişörtleri ve ömürlük kotları vardır. Biraz tuzludur ancak seve seve, korkmadan, rahatça giyilebilir.

Gömleklerinin kesimleri harika.

America modelli kotlarının kesimi de harika.