bugün

(bkz: çok oluyoruz).
Orta halli levis’a parası yetmeyenlerin markası.

Kalitesi levisın en az 5 gömlek aşağısında 2000lerin başında kalitesi neredeyse levis ile hemen hemen aynıydı.
2000lerin başlarında levis ile sidik yarıştıracak kadar kaliteye önem verirken şimdi lc waikiki, defacto kalitesinde olan marka.

Ülkedeki erkekler buradan alıyorsa hala Kıvanç tatlıtuğ sayesinde.
indirimdeki urunleri polyester icerir.

hatta tamami polyester.
Hiçbir şeyi kaliteli olmayan Kıvanç tatlıtuğ sayesinde hala ayakta olan dandik marka.
Şans eseridir tamamen.
Bir aldım 6 yıl kullandım daha taş gibi. Bir aldım 4 ayda gitti, rengi ve formu bozuldu.
Hala ayaktaysa ve batmadıysa kalitesinden değil kıvanç tatlıtuğ sayesinde.

Emin olun çorap bile alsanız çorapları bile kalitesiz.
içeri bir kez bile giremedim.
3 ay sonra ağ kısmı açılan pantolon yapan firma.
2013 yılından beri bir çöp bile almadığım marka.

Kotları daha yıkamadan renk atar çuval gibi olur.
serenay sarıkaya ile yeni sezonda anlaşmıştır. yaptığı havalı reklam filmi Serenay X Mavi Icon için :https://www.youtube.com/watch?v=v9LOBGH-6-M
Eskiden Levi's ile yarışıyordu kalitede. Ama son bir kaç yıldır. LCW ayarında ürünler üretmeye başladı.
Kodoman çocuklarının markası.

Biz bilmeyiz.
Ankara cepa da haremlik selamlık mağaza concept ine geçmişler. Erkek mağazası başka kadınlar içşn olanı başka. Üretimi mısır ve bangladeşte yaptırıyorlar bazı bazı. Türk markası destekleyelim derken, ne ediyoruz belli değil.
bok gibi bir internet sitesine sahip firma.

bir sayfayı yüklemek için 5 dakika bekletiyor, fotoğraflar filan yüklenmiyor. Az para harcayıp adam gibi bir barındırıcıya geçememişler.
gömleklerimi genelde maviden alırım böyle bir marka yok 2 senedir giyiyorum bazıları 3 sene oldu ilk gün ki gibi. bu mavi ciddiden bir başka bir marka.
türkiye dışında birçok ülkede mağazası ya da bayisi bulunan; adriana lima, barbara palvin, kıvanç tatlıtuğ gibi isimlerle çalışan spor giyim firması. bir yazara göre bir da soytarılık (!) yapmamak için mavi başlığına yüklediğim fotoğrafları bundan sonra buraya yükleyeceğim. ama daha önce mavi başlığına yüklediklerimi inadına silmeyeceğim. mavi başlığı birilerinin tapulu malı olmuş sözlükte.
daha fazla veririm gider dieselden alırım ama daha uzun süre daha severek kullanırım.
Gömlekleri cidden tam kalıbıma uyar ve kalitelidir.
Kalitelidir ama çok pahalıdır. Benim gibi 2 ayın sonunda ağ yerine ilk yamayı yaptıracak 6. ayın sonunda da yamayı 2. kez tamir ettirecek olan insanlar için ha mavinin kotu ha lc'nin.
geçen hafta aldığım bi gömleği güneş altında kalınca değiştiği rengi sebebiyle götürdüm, az bakıp iki yıl içinde istediğiniz zaman getirip paranızı geri iade alabilir ya da farklı bi ürün seçebilirsiniz dedi. hani diğer firmalarda süreç nasıl işler bilmiyorum, bu tarz olaylar pek başıma gelmez ama bu firma adam gibi firma yani.

sattıkları ürünlerin kalitesinden bahsetmiyorum bu arada, sadece müşteri ilişkilerinden bahsettim.
Sanırım sadece pantolon üzerine satış yapan yer. Pantolon dışında 2-3 tane tshirt koymuşlar o da göstermelik herhalde.
Cebi azıcık para görmüş gençlerin giyindiği hazır giyim markası.
Müşteri memnuniyetinde aşan firma. 210 tl'ye ince şişme mont aldım. Aldığımın 3. Günü montu sağ kolun altını büyük bir mallıkla bir güzel deldim * öğrenciyim haliyle içime oturdu biraz, mağazalarına gidip açık açık yanlışlıkla kendim deldiğimi söylememe rağmen gayet rahat bir şekilde ürünün değişimini yaptılar. Ha neden söyledin embesil derseniz ben vicdan yaparım böyle şeyleri *
Bildigin boh
Almayın la 160 tl gold aldım
Siyahtı
Siyah beyaz oldu nasıl bir agarma
Agliyorum.