bugün

radyoda daha iyi olan, ama hayrettinden filan bin kat daha iyi olan programdır. zekide televizyonda birşeyler eksik gibi duruyor.
son derece başarısız. radyoda nedir bilemem ama tv aleminden pirim yapamayacağı belli. yakında biter sanırım.
an itibari ile asuman krause nin ceylan gibi seke seke gezdiği programdır. yok muydu daha düzgün bir elbisen?
an itibariyle zekinin can çekiştiği program. hayır 5 ay takıldı bu adam skytürkte hala acayip belli ediyo heyecanını, toyluğunu.

hayvan diye bağırmalar...laps diye şarkı söylemeler falan.

aha kapanışta bile sıçtılar.
asumanın uflayıp, puffladığı program
pek de beğenmedim açıkcası.
ilk bölümü- acemilik göz önünde bulundurulursa- başarılı olan programdır. zkc yenilikçi biri olduğu için ilerleyen bölümlerde daha iyi iş çıkaracaktır.

görülen o ki, ilk bölümünde bayağı izlenmiş. şimdi değil, ilerleyen bölümlerin ardından daha oturaklı eleştiriler gelecektir.
radyo programı kraldır ama tv versyonu biraz yavan olan muhabbet programı.
ilk program olması büyük kasıntılara neden oldu. programın gidişatı nasıl olur bilmem fakat biraz araklama vardı programda.bunlar:
koydukları skeç okan'ın zaga dönemindeki damatlar skecine benzetmişler.
kırmızı koltukta hızlı cevap olayı da seray severin bir aralar talk show tarzı yaptığı programın bir bölümünden araklanmıştır.

aslında programda farklı diyebileceğimiz pek bir şey yok zira şöyle bir durumda var. Beyazıt’ın ilk programını izlemiş ve hatırlayan varsa ilk programda o da ne yapacağını bilemez halde başladı ve şimdi sevilir sevilmez en çok izlenen talk show sunucusu(okanla birlikte)

programda farklı görülebilecek bir şey yok işin doğrusu espri olmadı, sohbet tarzı gitti. asumandan espri çıkartalım dediler asuman bir triplere girdi. ayten teyzeyi getirmişler ve akıllıca olmuş ama kadın neredeyse konuşmadı bile aslında sohbete soksalar yada daha aktif etseler program çok daha güzel ve izlenir bir konuma gelir. Radyoda olduğu gibi telefon şakaları yapılabilir veya buna benzer muzurluklar.
seyretmesi zulüm olan program,seyretmeyin harcanan zamana yazık.
ebru şallı'nın plates programını tiye aldıkları yer gözüme çarptı komikti ama bel altı olduğu içinde biraz soğuttu. hep mii aynı konu üzerinden gidilir arkadaş.
(bkz: o konu uzun)
Radyo programı matrax şudur: Programa dinleyiciler bağlanır, isteyen gecenin konusuna katılır, isteyen çeşitli matraxiyonlardan birini gerçekleştirir. Bu matraxiyonları açarsak; Programda bölümler vardır. Gecenin kahramanı olmak isteyen, gecenin iyilik meleği olmak isteyen, çatacak yer aramak isteyen, zayıflamak isteyen, koşt-u izdivaç'a katılıp eş aramak isteyen, gecenin en seksi bayanı/erkeği olmak isteyen programı arar ve ben şu bölüm için aradım der. Dinleyicilerde Zeki'nin söylediklerine göre hareket eder. Radyonun formatı budur. Gecenin en seksi bayanı/erkeği olmak isteyen dinleyici, Zekinin verdiği metni seksi bir şekilde okumaya çalışır. Okuyamazsa soğuk duşun altına girme cezası vardır ve soğuk duşun altında okur titreyerek...
Çatacak yer arıyorum bölümünde dinleyiciler Zekinin söylediklerine göre hareket ederler. Gecenin bir yarısı açık olan fırına girerler, alakasız şey isterler, bir dükkana girerler orada başka şey yaparlar. Dinleyen insanlar kırılıp geçer.
Televizyon programı olan matrax ise şudur: şimdilik klasik bir talk show'umsu bir şey. Böyle hayatta yürüyemez. Zeki radyo programındaki formatı bu programa uyarlamazsa, farklılığını göstermezse bir-iki hafta sonra program tamamen biter.
sadece radyo versiyonu keyifli olan yeni tv programıdır.
olmamıştır, tadı kaçmıştır...
radyoda dinlerken alınan tadın izlerken eksik olunduğunu üzülerek söylemek istediğim programdır.
dün akşam izlediğim ve tamamen ilk güne bağlamamak gereken talk show. genç yeteneklere biraz fırsat verelim diyoruz ama bu kişi yıllardan beri radyo programı yapan bir kişi olduğunu görünce hala okan ve beyaz ı seyretmek zorunda kalıyoruz. onlar mı çok iyiler veya çok komikler hayır ama nasıl durması boşlukları nasıl doldurması gerektiğini biliyorlar. program ile ilgili tek aklımda kalan ayten teyze nin bekaret kemeri olayıydı. aslında program ile ilgili tek yapmacık olmayan tip oydu. çünkü sanki zkc nin zorla programa atmışlar gibi bir hali vardı. yeni bir metin yazarları al. konuklar zaten bir şekilde programı götürüyor. sen bu arada yeni şeyler dene. buradan atması kolay gerçi ben çıksam adımı söyleyemem ama bu kişi yıllarca radyo programı yaptığı için ona güvenerek bu eleştirileri yapıyorum. bir ara okan a çatmıştı. bak bize nasıl bakıyorsun olayında hatta mektup falan yazmıştı. sonra okan ın altın kelebek ödül töreninde gençlere bırakmak lazım lafını desteklemiş. bir anlamda benim önümü açın mesajı vermişti.

özet ile ilk programı berbat ve amatördü. bu tabi olmayacak anlamına gelmez. fakat yeni bir şeyler yapmadıkça belaltı esprilerine çok girmedikçe iyi geçecek programdır. zaten talk show lar konuk yollu programlar olduğu için iki espri iki skeç ile öyle geçer program.
yeni bir hayrettin vakası. star tv bunu hep yapıyor.
''her radyocu öyle pat diye televizyona geçemezmiş'' dedirten program. radyoya alışmışlığın verdiği donukluk, ve tabi biraz da acemilik ilk programı kurtaramadı ama bundan sonrası için, yani en azından acemiliği atıp alıştıktan sonra radyodaki kadar olmasa da eğlenceli olabiliceğini düşünüyorum.
zekinin radyo programındaki soğukkkanlılığından ve kendine olan güveninden eser olmayan tv programıdır. sürekli eli ayağı dolaştı, tamam ilk programı napsın adam olur o kadar amk diyoruz ama bu adam kaç senedir radyo programı yapıyor, skytürk te en az bu kadar kötü bir program yaptı ama hala ne söyleyeceğini beceremiyor. bazen radyodaymış gibi davranıyor, bazense tv nin verdiği populizmin esiri oluyor, iki yoldan birini seçmeli; ya tv moduna girmeli ya da radyo programındaki formatı devam ettirmeli, ikisi aynı anda çok sırıtıyor. herkes tv programı yapamaz bu kesin. okan bayulgen e sözlükte neler söylüyoruz, ukala diyoruz, şımarık diyoruz falan ama adam profesyonel..o kadar hakaret ediyor ama hiç birimizi germiyor, zekiyi izlerken gerim gerim gerildim. okan şımarık davranıyor ama tv olayını çözmüş adam tabi şımaracak. aynı zamanda alternatifi de yok (beyazshow format olarak çok ayrı). zeki sürekli panik, sürekli gergin ve sıkıcı. ayrıca programında bir skec vardı ki biyerlerden çok tanıdık geldi, okan a benim programımdan skeç çalıyorsun diye mektup yollayan zeki nin böyle bir skeçi programına koyması düşündürücü http://www.vidyotv.net/28...-skec-yok-daha-neler.html
televizyona geçmeyeceğine dair söz vermişti ama şu meşhur olma hit olma isteğinin gözü kör olsun.
ilk programlarında gündeme gelebilmek için her şeyi yaptılar asuman'a sordukları soru bunun en somut örneği bir kaç gazeteye haber oldular. komik mi diye sorarsanız bazı yaratıcılıklar vardı ama yetmez daha zekice ve daha mütevazi şeyler yapmaları lazım. bu kafayla giderse tutunacağını sanmıyorum.
dün gece tv'deki programında zekiyi çok sevmeme ragmen aradıgımı bulamadıgım talk show & radyo programı.
yıllardır radyo programını dinlediğim ve şimdi tv programı da başlayan zeki kayahan coşkun efsanesi. ilk olmanın verdiği heyecan. beyaz show'un ilk yıllarındaki programlarını izleyenler bilir ne kadar sıkıcı olduğunu. zamanla çok güzel oturacağını düşündüğüm tv programı.
zeki kayahan coskun'un radyoda devam etmesi gerektiğini gözler önüne seren program.
sen radyoda iyisin hocu. tv bozar seni.
sen televizyon programı yapma zeki yapma bunu yapamıyorsun zaten.
alem fm' de devam eden radyo programıdır, ayrıca sky türk' te dikiş tutturamamış tv programıdır, ayrıca dün itibariyle star tv de yayına başlamış tv programıdır.
radyodan tv geçince egosunun yerinde yeller esen zkc sunduğu tv programıdır.