bugün

--spoiler--
- neden yapıyorsun ?
+ seviyorum, elimde değil.
- elinle yapmıyor musun zaten ?
+ ya bi kop git ya.
--spoiler--

görsel
dünya rekoru 16 yaşındaki bir brezilyalı çocuğa aittir. kendisi 16 yaşında art arda 42 kez mastürbasyon yaparak beyin kanaması geçirmiş ve vefat etmiştir.
el işi göz nuru.
milli olana kadar erkeklerin can damarı.
osmanlı da el çekmek tabiri ile bilinen mastürbasyon, halk dilinde ayıp olarak karşılanması ve çocukların bu tabiri kullanmaya başlaması ile arapça karşılığı "31" olan sayı kullanılmıştır. 31 günümüze bu şekilde gelmiştir.
penisin kalktığı zamanlar yapılırsa daha iyi oluyor.
insan nektarı damıtma yöntemi.
yapılan araştırmalara göre xhamster kapandıktan sonra yokolmaya yüz tutmuş hadise.
hülya avşarın bir flim sahnesinde rol icabı yaptığı hareket.
insanoğlunun kısa vadede egolarını tatmin eden mükemmel aktivite. prostat olmayacağımı bilseydim eğer elimi şeyimden ayırmazdım.
azı karar,
ortası yarar
çoğu zarar.

diyebileceğimiz durumdur.
kendi kendine gelin güvey olmaktır.
yapıldıktan sorna oohhh ooff yihuuu oleeey yupiiii denilen ve hiç pişman olunmayan ihtiyaç.

ama yıkanın he.
kendi kendine yetmeye çalışmak. sonuç 0.
tacavüz duygularını bastırmasyondur.
erkeklerde elle kadınlarda sürtünme ile yapılan eğlenti.
Seks yapmaya başladıktan sonra bıraktığım ihtiyaçtır.

(bkz: yıllar oldu)
sol el liderliğinde gerçekleşen eylem.the big bang theory.
yapsan dert yapmasan dert. kısacası iki ucu boklu değnek.
sık sık yapılması apışaranızın kokmasına neden olur.
(bkz: internet kafede mastürbasyon yapan genç)
tanrının erkeklere imkan verdiği en güzey şey.
masturbasyon yapanlar daha rahat uyur. daha derin uyur. ve masturbasyon uyku getirir.
cübbeli ahmet hoca efendiye göre mastürbasyon günahtır ancak eğer işin ucunda elalemin karı kızına sarkma tehlikesi var ise o tehlikeyi aşmak için cevaz varmış. hatta o denli tepeye vurduğunda farzmış. şimdi bademler düşünsün.
çok zevkli bir eylem, hele ki insanın kendi kendine yetebilme düşüncesine varması ayrı güzel. *