bugün

Karı gibi ortalığı kızıştırmaktan başka bir şeye yaramayan kırık karadenizli. Eleneceği haftayı bekleyen figüran.
itici bi karakter.
Top gibi buna da acayip uyuz oluyorum mk!
her lafından sonra ooh nasıl da kudurttum tavrına girmesine sinir oluyorum. tam bütün gün zorbalayıp kafa göz dalmalık bir karadenizli.
inanılmaz itici biri. Yarışmada en çok bu lavuğa uyuz oluyorum. Konuşması falan top gibi. Keşke önümüzdeki hafta bu elense..
Böyleleriyle anlaşabilirsen çok eğlenceli bir arkadaşlığın olur. Çatışmayı seçersen, hayatı sana zehir edebilirler. Sürekli, eğlenceli, neşeli görünen tipleri alt etmek çok zordur. Sinsiliklerini çok iyi gizleyebilirler.
Allah affetsin çok itici biri.

normalde bir erkek olarak hemcinslerime itici mi çekici mi gözüyle bakmam o manada saplarla işim olmaz. ama bu başka bir şey.
Her elenen de ne tesadüftür ki hastalanıyor özlü sözünün sahibi.
trabzonlu olduğu halde fenerli olduğu için sempati beslemediğim yarışmacı. kaybetmiş zaten.
sonuçlar açıklanırken bayıldı denilen tiplemedir. tipik doğu karadenizli şark kurnazı. bizim karadenizi samsun ve sonrası olarak ayırmak lazım tamamına karadenizli denilince bunlar yüzünden biz de zan altında kalıyoruz..

finale kadar binbir türlü çakallık ile geldi ama finalde patladı. çok iyi oldu çok da güzel oldu. bundan önce bunun tayfadan elenen dombili dildo, ergen sergen, kabasakal ve yemeğinin içinde bim poşedi unutan hasan gibi bir diğer şark kurnazının yanına postaladı esra bunu da.
Gönlümde hasan 1, tahsin 2, esra 3. Sırada..

Tribünlere oynamak için iki parça kuş etine 8.5’i bastılar, daha da izlemem.
tahsin'in bayılır gibi olmasını yarışmayı takip eden biri olarak pek inandırıcı bulmadığımı söylemeliyim.
Avrat tahsin yine başaramadı.
Bunun yaptığı yemeği yemem.
Midem bulanır.
Karma döndü dolaştı bunu buldu. Her elenen de ne tesadüftür ki hasta. Yaaa Tahsin efendi.
Tahsin bildiğin demagojiye bağladı. Onda benim de bir şüphem yok.

Askerde nöbet de mi tutmadın, ne o öyle yok bayıldım, yok ayıldım. Hakkın yendi, dosdoğru dur işte..