bugün

izlemesi zevk veren oyun. özellikle iskandinav ülkelerindeki erkekler daha güzel oynadığı rivayet edilir.
tarafların malı masaya vurdukları, ilk kıranın kazandığı müsabaka.
Terasların kanat yakan kuşudur.
Ozlenilen dosttur kendileri...Yazıları olmadan sozluk oksuz kalmıstır.
giderken; ''ben gidiyorum'' bile demedi, kalbimi kırdı.
eski dost, güzel insan, entryleri ile gitmiş, bizi cezalandırmış...
masa tenisinin alternatifi olarak değerlendirilen masa penisi tenisin de alternatifi olarak penis turnuvalarının düzenleneceği, kulislerde konuşuyor.
bütün o güzel entrylerini de alıp gitmiş yazar...
ben gelmeden gitmiş yazar.

(bkz: analar ne yazarlar doğuruyor)
Neden silik olduğu merak edilen eski uludağ sözlük yazarı.
la nereyesuun? demek istiyrum ama..
ne yaptı da bu hale geldi meraktayım.
çaylak olmamış bidenem. çaylakken mesaj yazamıyor insan sen biliyon mu?

ben de özledim ben de,
ne msnin ne resmin var şu an elimde,
sana gavuşmak isterim
derman kalmadı belimde.
Büyüklükte bir hayli iddialı olması beklenen penis türüdür...
kendisini dövücem yakında..
bayram programına beni de dahil eden yazar, yanlış yapıyor ama haberi yok.*
oh bebeğim bayramı ben de sabırla beklemekteyim . yalnız nolur negzel dime lan. senin yüzünden iktidardan düşeceğim nan.
demezsen dizinin dibinden ayrılmam bi denem gadınım. az bekle seni evimin gadını çocuklarımın anası yapıciim. anaaam burnumun direği sızladı lan.
off ne zormuş şehirlerarası aşk yaşamak.
aşkın acısı bile güzeldir aşık olamayan için nan. kıymetini bil. üzme kendini bidenem, ben varım.
off özledim sohbetini yazarıdır. valla bak neşem yok sensiz. aha ancak şuraya geldiğimde 136 ile fena güldüm. ee napcan müsabakaya davetli miyiz? hem bak zeusun amcaoğluymuş bakarsın bana da bi kısmet felan çıkar.
entryleri sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım denecek kadar sarsıcı, titretici, hunharca... öhöm adam yazıyor.
"ı can play tennis with my penis."
Bir tür dil sürçmesi durumunda yaşanabilecek hede.

(bkz: Seninle masa penisi oynamak istiyorum)
(bkz: şurdan şuraya sevişmek nasip olmasın)
leğendeki mutlu kelebek.
(bkz: bir de negzel demesen)
masa penisi sex shoplarda yeni çıkan bir ürünün tanıtımı? "masa penisi siz ve dostlarınızla zevkli günlere"
manyak bişi bu bikere. yala yala bitmez hani. bir de en datlı yerinde negzel yalıyon la prozac demese. o an bırakıp ortada koydum mal gibin. deme lan negzel diye valla indi bak şerefsizim.