bugün

çok saçma buldugum gruptur.

isim olsun, klipler olsun.

Ne o onedirection'nun gelecekteki hali sanki.

ikisi de saçma gruplar.
yeni albümü V için sayılı günler kalmakta olup, bir alternatifi daha bulunmayan, albümler güzel irdelendiğinde orijinal ve özel şarkılar barındıran efsane grup.
günde bi tane at kulağa, vitamin niyetine.
adam levine solist olup her klipte ayni güzel kız oynar (bkz: maps)
(bkz: payphone)
yeni şarkıları efsane olan gruptur. vokalistleri adam levine saçını platin sarısı yapıp hala yakışıklı görünmeyi başarmıştır.
(bkz: it was always you)
(bkz: animals)
Maroon 5 müzik yapıyorsa bende osurarak müzik yapıyorum abi.
Grup olduklarını biraz geç fark ettiğim gruptur. (bkz: adam levine i maroon 5 zannetmek)
http://youtu.be/NmugSMBh_iI

Bazen hayat bu kadar basit ve acimasiz..
Yaşlanmış solisti. Adam.
son albümleri v'yi yeni dinleme fırsatım oldu. çok da ekstrem bi albüm olmamış, asla kötü değil ama biraz eksik olmuş; animals dışında dikkat çeken şarkı yok. insan adam levine'den daha çok şey bekliyor. istiyor ki tüm şarkılar she will be loved, one more night, stereo hearts gibi olsun.
maps ve digerleri...
Eskiden de dinlediğim ama son 1 haftadır iyice kafayı taktığım grup.
animals şarksıdında seksist sözlere sahip olsa da iyi niyetli bir gruptur sevilmelidir.
merun beş diye okuduğum gruptur.
Solistinin sesi efsane olan gruptur.
Mavi reklamıyla birlikte this love adlı parçaları yeniden radyolarda çalmaya başlayan grup. Solistin sesine hayranım, abi çok iyi yaaa!..
animals parçası gayet güzeldir.
bordo beş diye okunan grup.
15-20 yaş arası kitleye hitap eder.
Cok bozmustur. Nerde o dillere peleseng olan rock sarkilari nerde bu elektronik muzikler.
https://youtu.be/I4OvVCNtx2c

yeni parçası tam yazlık,çok çok güzel.
bir de adam levine dövmeleri olmasaydı bu kadar çekici olur muydu? hayır. ama o dövmeler yok mu, o dövmeler..
Sugar..
animals ve this summer's gonna adlı şarkılarına vurulduğum grup.
bir muse değil.
Her adını gordugumde ben de 5 moron gibi salakca bi çağrışım yapan grup.
Canlı dinleyebilmeyi çok istediğim grup. Animals ve sugar ı sesim kısılana kadar söylerdim.