bugün

Mentollü sigaraların en hoş olanıdır.
Kapsülü kırılmamış hali bile mentol tadı veren sigara.
Lan o paraya gidip 3 tane victory alip dram yasamayi onlersin amk. Ama guzel cuvaradir.
Paketi değiştikten sonra tadını bozup bizleri üzen sigaradır.
Pakedi değişmiştir.
Eskiden daha iyiydi diyolar bilemiyorum da geçen arkadaştan 1 dal denedim mide bulandırıcı, mentolde touch aqua derim.
başlamayı düşündüğüm ama zamlardan sonra tövbe ettiğim sigara.
muhtemelen bir paket alıp deneyeceğim sigaradır.

son paketim olacak, yılbaşında bırakıyorum inşallah. evet.
paketi değiştikten sonra hem tadı hem de karizması giden sigara. filtrenin üstündeki elmas motifinin bir havası, bir orijinalliği vardı. diğer markalar gibi play tuşuna çevirmek büyük bir hata olmuş bence. mentollü sigara sınıfında tasarım ve kalite olarak bir ağırlığı olan blue ice'ın tasarım konusunda kent'in sınıfına inmesi nasıl bir pazarlama politikasıdır aklım almadı doğrusu.
hayatımda içipte keyif aldığım tek sigara.
Patlatmasan bile mentol tadı geldiği için herkesin sevmediği sigara.
Bu nasıl bir sigaradir ya.
Çocuk sigarası.
Malboryo malboryo var diyen ilyas salman repliği geldi. Tövbe estağfurullah gece gece.
Zengin ergen sigarası.
Fakir ergen sigarasi (bkz: kent switch)
griptim, burnum falan tıkalıydı. bundan alıp caminin önündeki parkta oturup yakıp içmiştim. babamla göz göze geldik sigarayı atıp kaçtım. delil olarak sigarayı eve getirmişti. sigarayla ilk yakalandığım sigara olarak hayatımdaki yerini almıştır. *
delil olan yarım sigarayı buz dolabının üzerinde bir yerlerde bulmuştum. sigarasız kaldığımda içmiştim sanırım.
uzun yol ve sevişme sigaramdır Yanındaki insanı sigara kokusuyla rahatsız etmemiş olursun.
içimi rahat fiyatı klasik Marlboro.
Uzun zamandir icmiyordum dun aldim.
Ben böyle bozulma görmedim. Kıçı kırık chester in bile daha güzel sigarası vardır. Mentolü de yok gibiydi.
Alınmaz artık.
Marlboronun tek içilecek sigarası kısa kırmızı kutudur
Evet, o eski klasik olan.
son zamanlarda içtiğim ve alıştığım tek sigaraydı, ömrü bitti yılbaşı itibariyle.
özlenen sigara. neredesin...
Öyle güzel bir sigaraydı ki,Ard Arda 3-4 tane yakmışlığımı bilirim.Fiyatı piyasadan çekilmeden önce 11 lira civarındaydı. Bana o eski Ramazan gecelerinin yanlızlığındaki sabahları güneş doğmadan önceki burukluğu anımsatır her zaman. Özleniyorsun