bugün

aklınca beni yetiştirebileceğini, benle baş edebileceğini sanmakta olan afal yazar.

birinci nesildir, o ayrı bir mevzudur tabi.

daha çok şey yazacaktım (yazdım ama bu entry'e girmekte tereddüt ettim)

öyle ama böyle hoş sohbet, bir altın kalp sahibi abimizdir.
ilk entry'mden bu güne 6 sene geçmiş. ulan ben ailemle 6 sene yaşayamadım be...

(#37306)
Iyidir iyi guzel yaziyor masallah .
#1110370 hüngür hüngür ağlatmış yazardır..
sanrısal yazar.
iyi bir güzlem yetisi olduğunu tahmin ettiğim kıymetlimiz.

--spoiler--
sana önerebileceğim pek çok film var. *
--spoiler--
cihandaki tek idolum. canım benim, canım.
(bkz: nesli tükenmekte olan sözlükçü)
şu an kent reklamındaki dedenin neden bayram namazına gitmediğini tartıştığımız yazar.
sözlüğe çığır açtıran fenomen. okan bayılgen ne la.
birinci nesil yazar imiş efendim. *
adam 1. nesilmiş. ya zall'ın yiğeni kıyak geçti ya da babası aldı zamanında arsayı 1. nesilden sonra buna kaldı kullanıyor. yoksa adam ilkokullu beyler. *
bu ne lan böyle. adam 1. nesil nick altı sıfır kilometre. garaj arabası gibi nick mi olur lan?

bunda bir iş var ya, hadi bakalım hayırlısı.
(bkz: markasız)

moderasyondaki bu taşıma merakını da anlamıyorum amk! adam nicki kalsın işte öyle gidip türkçesini yazacağınıza türkçe karakterli nick alma işini yapın aga.
bunu bana bırakın yazarı...

(bkz: kürtle pkk lıyı karıştıran beyinsiz/#17266314)

aga öyle bir entry yazmış'ki canın sıkıldığı zaman aç oku... gül, gül, gül...

Suriye, iran, Türkiye üçgeninde 100.000.000 (yazıyla) yüz milyon, kürt olduğunu söylemiştir. * Dünya genelinde taş çatlasın, yer yerinden oynasın 35.000.000 kürt var.

pkk nın militan sayısını 50.000 yapmış... Bu konuda hpg nin resmi sitesinden bile iyi. *
Son olarak türk oğlu, türk oğlu, türkmüş... müş yalnız.
(#17567539) yarmıştır.

bu adamında avatarında bir fotosu var. çok da yakışıklı, kız düşürmeye gelmiş kesin. *
adı markasız amma çok bilinen bir marka.
Birinci nesil yazar. marmaray kazısı yaparken, ilk yerleşim yerinin kalıntılarına rastlamak gibi birşey. saygılar abi.

vay amk!
yaşı konusunda kanlı bıçaklı kavgaya giriştiğimiz yazar. gazabından zor kurtuldum. *

işinin adamı yazar. can yazar, canan yazar. *
hakkaten işinin adamı yazardır. zonguldak'tan toplanıp bizim zirvemize katılmıştır. * kendisiyle uzun bir sohbetimiz olamasa da zirveye renk katan insanlardan biriydi kesinlikle.
saygılar.
neşeli insandır, ortamı da neşelendirmiştir. başka zirvelerde de görüşmek dileğiyle.
şu (bkz: #18010631) entrysinden sonra kendi kendine gülmüş olduğunu düşündüğüm yazar. olm 4 tarafı radyan tüplerle bezenen kuşlar gibi piştik lan zirvede! değiştir ya da sil o entry ni adamı hasta etme.*
çok kral börek yapan yazarmış bi de bu. aferin lan kardo al şu elliliği bakalım.*
faşiktir. hala burada takılır sistemin kölesidir.

bir eylem adamı, göt büyütme ustasıdır.

yaşlandığını hissetmiyor musun eyy ehli müsli, ortodoks yahudi!

uykum geldi, bye bye.