bugün

yeni bir 9. nesil eksi sozluk yazarı. *
son zamanlarda eksi sozlukte bolcana vakit gecirip entry giren yazardir.
ilk aski unutmayacagi ve oradan bikacagi beklenmektedir.
gectigimiz günlerde outlet center'a gidip özledigimi farkettigim insan.
vurulmus insan, evet vurulmus fakat giderek iyilesen biri, belki bunlari yazmam onu uzebilir yada beni yurtda kovalayabilir bilmiyorum ama ne kadar onemsendigini bilmek her insana iyi gelir.
kardesimdir o, galiba sevmis ayrica. sevsin daha cok sevsin ama uzulmesin, o dertli dertli baktikca bizde dertleniyoruz. yazar kasa degiliz ki be bilader her onune gelene yazalim. arada boyle kaptiriyoruz hepimiz, gidip alcak falan demiycem o seni uzene ama demek ki degmezmis. bir kere uzmus, mutlu etmemis seni, seni mutlu eden lazim, bize seni hep neseli, bizle ugrastircak modda, gulumseticek tarzda lazim. * belki degil bu adada ama bir yerde senin mutlu oldugun, bizi andigin yerde.
her genç kızın hayali, yakışıklı ve karizmatik insan. güpgür saçları, selvi boyu, fit vücudu ile gönüllere taht kurmuş filintadır. gencecik, körpeciktir. yanacıklarından öpülesi, ısırılası, zaman zaman kıbrıs'tan kaçıp gelmesi istenesi, her daim yardımcı olma kapasitesine sahip aşkitodur. bir gün hunharca ekilmiş olsa da bundan sonraki izmir seferinde asla ekilmeyecek olandır. özür dilerimdir.*
aferin yazarıdır. nereye çağırsam gelmiş, elinden geldiği kadar dökmüştür her şeyi. teşekkür ve vefa abidesidir.
yaz geldi izmir'e bütün meyve sebze geldi , inciri , kavunu , karpuzu , domati ama bu hiyar gelmedi...
kafasındaki 3 tel saçını da alıp buluşmaya gelmiş halktan biridir. hatta o kadar halktandır ki, "deluganlı" şeklinde insanlara hitap ederek sinir katsayıları ile oynar. hulktandır. *
o da benim gibi ankarasporludur.
kankaların şahıdır. yine oturulup içilse de saçmalansa insanıdır. sevilir.
yeni sezonda onu ankaragücü semalarında göreceğimi öğrenince beni sebepsiz yıkan insan.
su an gezmekte evet yamulmuyorsam 5 avrupa sehrini barindiran bir organizasyon. *
belki geri gelmistir tam bilemiyoruz fakat uzun uzun 3 sene birlikte olunca, yaz tatilleri onun parlayan isigini! gormeyince tuzsuz geciyor.
kibrista her gece bir bardayım anlayışıyla dolaşan, takılan yazar. dertdaş..
ev bulma konusunda yardım edeceğim kardeşimdir.
tahminime göre kktc de bulunduğu için ve orayı sevdiği için kıbrıs ı türkiye için vazgeçilmez bir yer sanan yazardır. bana hiç sormadan benim kıbrıs hakkında bir şey bilmediğimi düşünmüş. bize kıbrıs ın faydaları hakkında bilgi verirse ve de kıbrıs ı bir cümle içinde kullanırsa sevinirim. #4020009
kıbrıs konusunda gerçekten bir şeyler bilen, kıbrıs'ta yaşamış, kıbrıs'ı görmüş kardeş kanı. bilmeden, bazı şeyler yaşamadan, kulaktan dolma saçmalıklarla kıbrısım hakkında ileri geri konuşan andavallardan değildir. gerçekten bilir ve bildiğini söyler. duyduğu birkaç şeyin beyninde yarattığı sanrılardan müzdarip bir şekilde "siz türkiyelileri sevmiyor musunuz?" diye soran kesimden ya da yargısız infazla "kıbrıslılar türkiyelileri sevmiyor." diyen kesimden değil, bu soruyu bir kıbrıslı gibi cevaplayabilecek, kıbrıslı gibi düşünebilen kesimdendir.

kıbrıs hakkında bilgi isteyenler bakabilirler.

(bkz: kibris/#3878333)
bir akrep, bir camgöz, bir doğum günü kutlu olsun kişisi.
huzurlarınızda hayırsızlığımdan mütebelit özür dileyerek en içten geçmiş bayram tebriklerimle ellerinden öpmek istediğim sözlük neferi.
herhangi bir telefon ayarının daha önüne geçmek için yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım camgöz. koru beni sözlük.
aklının ermediği konular hakkında yazan yazar.
en iyi gammazlardan biridir. kendisi ankaragücü takımını tutar.
elimizde bir sürahi buzlu komposto basket maçı seyredercesine hissettim kendimizi bu akşam. ay sen çok yaşa he mi ;)
şu anda muhabbet ettiğim hoşsohbet bir zat...
(bkz: #6166573)
götünden uydurma diye buna derim, ne güzel tanımlamış, hiç gülesim yoktu *
(bkz: reddiplomat) fake hesabıyla kendini öven komik kişilik.

(bkz: sözlükte fake hesaplarla kendi yazdıklarını övmek)