bugün

Gs liyim fakat bu adam panzer.
vodafone arena da ilk goluyle bizi havalara ucurdu.torunlara anlatilacak anidir !
Vodafone arena da ilk golü atan Beşiktaşlı yıldız futbolcu.

Bu arada berabere oldu bak üçtür mackoligi acıyorum hep desteklediğim takım gol yiyor bir daha açmıyorum arkadaş izlemicemde maçı felan sonuca bakıcam lanet olsun.
Penaltıyı kaçırıp , dönen topu gole çeviren forvet. Elinden bir kaçanla bir uçan kurtuluyor .
selena gomez ile akraba olup olmadığını merak ettiğim futbolcu.*
balon lan bu..
Sözleşme maddeleri ile beni hala şaşırtmaya devam eden alman panzer. fiorentina başkanının nasıl kafaladılarsa her yol beşiktaş'a çıkıyor. adama şantaj mı yaptılar naptılar anlamak güç.*

varan 1: ola ki gomez beşiktaş'tan ayrılmak istedi. Sadece fiorentina'ya gidebiliyor. Beşiktaş'ta kalmak isterse de beşiktaş 1000 euro gibi sembolik bi bonservis bedeli ödüyor.

varan 2: gomez fiorentina'ya döndü diyelim. eğer fiorentina gomez'i başka bir takıma satarsa beşiktaş %50 pay alıyor.

varan 3: eğer fiorentina çakallık yapıp hülle işine girerse, beşiktaş'a dava yolu açılıyor ve tazminat isteyebiliyor.
son dünya şampiyonu almanya ile bu sezonun türkiye şampiyonu beşiktaş'ın tartışılmaz forvetidir. şampiyonlara yaraşır forvettir.
Beşiktaş' in şampiyon olmasinda %450 payi olan adam.
dün akşam sessiz sedasız ulaştığı 22 gol ile oktay derelioğlu na ait takım rekorunu* egale etmiştir kendisi. 1 gol daha bulması halinde tarihe geçecektir, ki böyle de olacak gibi görünüyor.
umut-burak forvetlilerin yaz aylarında hakkında yaptığı über tespitler için;

http://www.gscimbom.com/f...araya-a-cok-yakin-122004/
tinercilerin top tepicisi.
hep söylerim iyi olsaydi bayern satmakti.

ulan bana sakın özelden msj atmayın cok pis g.t ederim.

ulan ribery, robben,nouer yıllardır burada adamlar satmadi. (ki robben aylarca sakattı).

onlari satmadi da bu dinoyu niye satti..
Her zaman mario gomez gol atar secenegine oynarak duzenli gelir elde edebileceginizi biliyor muydunuz?
ocak ayında aldığım bir bilgiye göre (ki genellikle tutar. haberciden alıyorum bu bilgiyi. geçen yıl mayıs ayında şenol güneş ile anlaşmaya vardıklarını söyledikten sonra kendisinden haber almaya başladım) falcao ve hulk tan birisi ile anlaşıldığı taktirde mario yolcu.

en iyisi de bu zaten. 1-2 yaş daha genç ve şampiyonlar ligini de düşünerek daha kıvrak bir forvet her zaman daha iyi olur.

not: yukarıdaki entrylerde dzeko adı geçiyor ki. o da müthiş bir forvet.
yöneticiler seneye de beşiktaş'ta olacağını söylüyor.

http://www.habergzt.com/a...eneye-de-basiktasta/7790/
yöneticilerin transferi hakkında konuşmaması lazım. hatta yöneticilerinin transfer hakkında hiç konuşmaması lazım. şampiyonluk yarışındayız, yapmayın.
boş kale golcüsüdür. kendisinden daha az oynamış fernandao bu sezon sadece 2 gol az atmıştır kendisinden. her maç gelen 6-7 bariz gol pozisyonundan birini gole çevirir. ne top dağıtmasını bilir, ne başka bişey. seneye yollanacak topçu.
süper ligin tartışmasız en iyi forveti.
sezon sonunda attığı goller boş bir istatistik olmaktan öteye gidemeyecek alman.
görsel
futbolu duygularıyla değil tam bir Alman disipliniyle oynayan ve bu disiplini de profesyonelliğiyle birleştirmiş futbolcu. çoğu Beşiktaşlı'nın beklediği şey Gomez'in kayıtsız şartsız Beşiktaş'a evet diyip kalması. Çünkü Gomez tekrar Beşiktaş'la var oldu. Sırtını dönüp gitmek istemek öyle kolay değil, olmamalı. Şimdi şampiyonlar ligi şartı koşuyor, başka büyük takımlara gitmek için Fiorentina'dan kendisini serbest bırakmasını istiyor. ben de düşününce kıl olduğumu hissettim ama profesyonel yaklaşım bu heralde. bizim milletçe yapımıza ters bunlar. bunu bir kez daha farkettim.
Kaliteli bir forvettir. Aynı zamanda winner bir futbolcudur.
Çocuğu koymuştur.
31 maçta 24. golüne ulaşmıştır an itibariyle .
(bkz: alman panzeri)
(bkz: süper mario gomez)
an itibariyle penaltı kaçırmıştır.