bugün

gece gece güldürmüştür.
şehitler öldü
vatan bölündü
burayı türkiye anası da sikildi

şeklinde türklere ana avrat giden bir şarkıda yapmış bu zat.

http://www.youtube.com/watch?v=ADnlPsDaABk
(img:#284028)
döl israfı amk.
ezik yaratık tayfası, oksijen tüketiciler, haşereler.
döl israfı.
bu çocuk göstermiştir ki, kürtçe rap yapılsa; türkçe rap zırvalığına 10-15 basar. kürtçe dil olarak rap müziğe baya uyumlu, aynı ingilizce gibi. zaten dikkat edersiniz şarkının en güzel gelen ve en uyumlu kısımları kürtçedir. (kürt değilim ama durum bu)

türkçe maalesef genel olarak müziğe uygun bir dil değil. ben aslında metal/rock dinlerim, onların hepsi de ingilizcedir. türkçe metal/rock da olmaz bana göre.
(bkz: peçete terk)
görsel
videosunu her izleyişimde güldüğüm kişidir. senin ananı bacını karını kızını halanı.. msn arkadaşını..
götüne tekmenin kralının basılması gereken orospunun son çıkardığı piç kurusudur başkada bir bok değildir.
bunu atıcan ıraktan dışarı bak bakalım be yapacak, çünkü böyle kavatlardan terörist bile olmaz, ne bok yer bilmiyorum ormanlarda artık ayılara mı verir, orangutanları mı yalar ne yaparsa yapar... yada gider pkk kampına orda gerilla(!) abilerine karılık yapar, arkadan vurdurur yavaş yavaş...
köpeğin biri havlamış ve havlayarak karşılık veriyoruz, etmeyin, gereksiz bir uğraş olur size havlayan köpeğe havlayarak karşılık vermek, yani komik olur bu durum,
dikkate almamak gerekir, varsa yasal bir yaptırım yolu bilen, söylesin.
safkan mal.
komik olmayan videodur.
Tescilli sipastik.
arkadaşlar lütfen yerlere diss atmayın, mardinli diceyler üzerlerine alıp başımıza bela açıyorlar.
bu tür insanlara genelde kısaltma kullanırız onlara biz o.ç diyoruz.
(bkz: ibnenin evladı)
4 harfliler heryerde.
yaradılışçı olmama rağmen bazılarının köpekten evrildiğine inanmama sebep olan şahıs.
cebinde taşıdığın kimlikte t.c. yazıyor şeftali kafalı.
sizin gibi mahluklar olduğu sürece bu kan durmaz.
ama merak etme gün gelir seninki de akar.
yaptığın müzik için diyecek bir şey yok.
aynısını vahşi hayvan belgesellerinde bol bol duyuyoruz.
ben çocukken bunun gibileri çok dövmüştüm ama adam olmuyorlar ki.
63 adet stayla* tarafından hunharca sikilmiş bir kaç orospu çocuğu.
bunları bu topraklardan sürüp kutuplarda kurulacak 6 hektarlık kürdistana gömmek lazım.
ağzım açık izlediğim bir gerçek, bir de "msn arkadaşını" lafından sonra gülme krizine girdiğim.

komik.
enerjisinden elektrik üretip ülkeye dağıtmak istiyorum. saf enerji.
müzikalitenin vücut bulmuş halidir.
muhtemelen absolut kulak sahibi, nadide bir sanatçıdır.