bugün

Güldürürken düşündürmektense bira icmeyi tercih eden yazar.
hoş gelmiş inşallah körpedir.

bana altın kaplama pasta alırsa doğum günü kutlu olsun.
Kaliteli bir yazar.
görsel
elmas boğaziçi olabilir bu kişi bence.
önce beni hak etmelisin kara erik...
Nasıl manyak olabilirim diye merak ettirir.
sağ baş parmağınızı burnunuza doğru paralel tutup diğer 4 parmağınızı 1-2-3-4 1-2-3-4 diye sırasıyla meksika dalgası edasıyla sallayarak sokakta koşun. koşarken bip bip diye bağırın, artık manyaksınız...
Kara erik de True panpamın kız versiyonu.

Bunu da birine kakalayamadık.

inşallah manyak olmaya kadar vermiştir de bu kızı alır. Yoksa bu da kalacak böyle.
bebeyim sen onun bunun güzelliğini irdeleme yerine elindekiyle yetinmeye bak ? 40 a gelmişin elinde bira şişesi kafa çekiyosun sonra o güzel bu güzel diyorsun sen evlenmene bak egoyu geç bi yazar vardı nik vermim onun üzerinden ego kastın sonuç sıfır ama akıl vermeye gelince maşallah herkese akıl veriyorsun. lan kemalizm chp çağdaşlık alayınızın beynini tüketmiş gerçekten çok yazık..
Manyak olmak için böyle spesifik yöntemlere gerek yok. Eğer şansınız yaver gider de durduk yere birisine karşı platonik bir sevgi beslerseniz zaten belli bir süre sonra manyak olursunuz.
tarkan gibi polemiğe girmeden bir şarkı ile çakmayı tercih ediyorum. içelim, eğlenelim, sevişelim, manyaklaşalım çünkü hayat kısa! gerçekten çok yazık...
Becerebilirsen mesaj at. bende olmak isiyorum manyak.
Feykimin feykidir silebilirsiniz.
Efes tombul varken extra nedir manyak mısın dedirtir.
feykimin kahyası mısınız yoksa?
efes extra darkness'ın içkisi. ben volim, tombul efes ve kırmızı tuborg'cuyum. evet itiraf ediyorum, rise of darkness ve kilo batra'nın feykiyimdir. beni silebilirsiniz...

not: kara erik, soğuk deme lazım olur.
Hayatımda hiç bira içmedim ama tüm dünya bana fake geliyor. Rabbime dua ediyorum komple silsin şöyle güzel bi temizlik yapsın diye.
elmas boğaziçi olabilir .
entrylerimle kanıtladığım hede.
Yukarıda, hanım yazarları taciz ettiği yazıyor.

T. Ahlaksız yazar.
şahsıma yapılan asılsız iftiralara itibar etmeyiniz...
- merhaba, neden manyak olmaya karar verdiniz?

- bir gün yolda yürüyordum. neden bilmiyorum ama etrafıma bakmaya başladım -ki ben yürürken etrafıma bakmam. etrafında bana bakmasını istemem. işte o gün gördüklerimden sonra buna karar verdim. o gün gördüklerimi unutmak için başka bir çarem yoktu.

- teşekkürler sayın deli.
sözlüğe artılara simit atmaya geldim, ben teşekkür ederim para var huzur yok.

ayrıca dün ölçtürdüm 9 numara manyakmışım maalesef...
Bu gece başlık açma konusunda çok üretken olan yazar.
akıllı olmaya karar verse şaşardım zaten. geçen bi akıl verdim yapmadı kaybetti.

gerçekten çok yazık.

görsel
açtığı başlıklara bakarak nickinin hakkını verdiğini görebiliriz, bu seviyeye gelmek için ne yapmamız gerekiyor?