bugün

Memleketi bok götürürken ben ankara belediye başkanıyım başka işe karışmam demek de ayrı bir kaytarıkçılık.

Kendisinin dediği gibi altı üstü memur hakikaten.
Adam ben belediye başkanıyım diyor.

Elini taşın altına koysun diyenler 20 yıl bas ampüle amuaa goyim dedi

Sizin boklu götünüzü kurtarma gibi Bi zorunluluğu yoktur.
etliye sütlüye karışmamakla elini taşın altına koymamakla en iyisini yapmıştır. bu şekilde kendi ağırlığını ve imajını koruyabilmiştir. akp'liler istiyorlardı ki o da imamoğlu gibi kendisiyle alakası olmayan konularda yorum yapsın, gereksiz polemiklere girsin. böylece onu tayyip'in siyaset bataklığına çekmiş olacaklardı, hedef göstereceklerdi, itibarsızlaştıracaklardı. ama o bu zokayı yutmadı ve imamoğlu gibi oyuna gelmedi.
Belediye başkanının ülke sorunlarını çözmesini beklemek tam malum cahil kesim kaypaklığı.
Bu adam daha önce siyasetle uğraşmamış biri değil. Mitinglerde nutuk atmamış biri de değil.

Bugün suspus olmuş halde olması çapını belli ediyor. Siyasete girmişsen siyaset yaparsın. Kimse kaşına gözüne hayran değil bu adamın.

Aman ağzımın tadı kaçmasın diyor ama artık ankara'nın bizzat kendisinin varlığının dahi tehdit altında kaldığını bilsin.
AKP lilerin uykusunu kaçıran kişi. bu bile sevmek için yeterli bir sebep.
bi noktadan sonra haksız kişi. halk seni istiyorsa gayette elini taşın altına koyacaksın eğer vatan sevdalısıysan (söylediğin gibi). ha madem öyle değilsen ilerlemekte istemiyorsan muhalefeti ve başkenti doldurup meşgul etmeyeceksin. belki senin yerine öne çıkacak başka bir potansiyel cb adayı olacaktı, meşgul ettiğinden başkalarına kaldık. madem ilerlemeyeceksin yoldan çekil. burada keyfi bir durum yok. karpuz seçmiyoruz koskoca ülkenin geleceği, insanların hayatları söz konusu. ülkenin ana muhalefetinden başkent belediye başkanı olup, daha sonra anketlerde açık ara 1.geldiğin halde, insanlar seni beklediği halde yok kardeşim ben böyle iyiyim demek çok doğru değildir.
Devlet adamı tanımı karşılığı.
Biat ve parti başkanı mi...

Rte-abdullah gül.
Haberin yayınlandığı kanal der susarım.
Ülkücü başkanımız.
Bahçeli reis gözümde neyse, Mansur başgan da o dur.
Adam adammmmm.
Üç büyük şehirde başkan olarak en iyisi.ama Cumhurbaşkanı aday olmasın.
işine odaklanan dürüst bir siyasetçi.
akp iktidarını garantili yıkacak dürüst lider .
tabii kalenin içindeki gizli akp casusu dersimli
tarafından önü kesildi . çok yazık oldu .
Adam gibi adam be.
Muhbir @ajans_muhbir
MetroPoll Anket'in Kasım ayı, 2023 Cumhurbaşkanlığı
Seçimleri anket sonuçları:

%46.4 Mansur Yavaş
%39.7 Erdoğan

%42.9 Ekrem imamoğlu
%42.0 Erdoğan

%44.5 Erdoğan
%39.4 Kemal Kılıçdaroğlu

https://twitter.com/ajans...?cxt=HHwWhMCt8ebp9LQsAAAA

evet . dersimliden kurtulursak akp denen
kabus bitecek .
Aday olursa inşallah 13. Cumhurbaşkanımız olacaktır.
artık hızlanması gerekendir.
görsel
Bu adam bu milletin çağrısını duymazdan gelip tayyip Erdoğan'ı evine göndermiyorsa çok net bir vatan hainidir.

Benim düşüncem bunlar Kılıçdaroğlu'nu aday gösterirse ittifak dağılacak ondan sonra herkes serbest kalacak. Meral Akşener veya bir başkası aslında milletin kendisi 100 bin imza ile adayını çıkartacak. Bu aday da ya imamoğlu ya da Mansur Yavaş olacak.
Bu adam, kendisine yapılan o kadar çağrıya rağmen hala daha millet ittifakının cumhurbaşkanı adayı olmak istemiyorsa çok net bir şekilde haindir, gizli Tayyipçidir.
HAYDi MANSUR GÖREVE!..
Ankara büyükşehir belediye başkanı.

Aday olsa da oy versek.
severiz kendisini ailecek, keşke aday olsa
inşallah atmazlar içeri.. eline mikrofonu alan gidiyor vesselam.
mansur fanboyu: mansur başgan aday olsun.
mansur: adayımız kılıçdaroğlu.
mansur fanboyu: hayır mansur başganım adayımız sensin.
mansur: oğlum ben aday maday olmayacağım, kılıçdaroğlu'nu destekliyorum.
mansur fanboyu: hayır desteklemiyorsun.
mansur: lan vallahi destekliyorum, yalan mı söyleyeceğim?
mansur fanboyu: olsun desteklemiyorsun.