bugün

an itibariyle cnntürk'te tarih yazmaktadır.
şu anda cnn türk'te aslanlar gibi yardırmakta olan mayor.
adam haklı arkadaşlar dediklerinden biri yalansa açıklayın. bu seçimin tek kazananı bu adam birde muharrem ince. buda oda sandalyeler üstünde uyukladı. demokrasi için savaşıyor adamlar zorları ne.
meselenin mansur yavaşın mhpden chpye geçtiğini sanan yazarları ortaya çıkarmış büyükşehir belediye başkan adayı.

yahu bu adam mhpden chplileşiyor diye ayrılmıştı.
An itibariyle cnntürk'dedir. umarım hakkını alır. Güzel konuşuyorsunda sende duygularımızla oynamıyorsundur umarım. Sağ sol davası kalmadı diyor doğru diyor, artık sadece dürüst yönetici arıyoruz.
gönüllerin anakarasının başkanı.

bu adamın meydan okumaları bile insana güven vermeye ve adalet peşinde koşmaya yetiyor.

https://twitter.com/mansu...status/451763783942545408
kuş beyinli akp'li yandaşların içlerine sindiremediği temiz siyaset adamıdır.

--spoiler--
arkadaş bende bunu anlamam. akp'nin çantada keklik ilan ettiği ankara'da mansur yavaş 30 bin oy farkla kafa kafaya gitmiş melih'e ecel terleri döktürmüştür.3 milyon üzeri oy kullanılan bir şehirde 30 bin oy nedir allah aşkına.halen seçim sonuçları bile belli değildir.konuşurken 3 kere düşünüp 1 kere konuşun.
--spoiler--

(bkz: bunlar sayı saymayı da bilmiyor)

not:bunu anlaşılamayan entry olarak işaretleyenin entry'lerini bi görsem merak ettim.
yaşayan en efendi ve temiz siyasetçilerden biridir.
rabia sevmiyorsa kesin vardır bir hayrı.
kısaca şunu anlattı; (#23342584)
cnn'deki konuşmasıyla gerekli ayarları gereken yerlere veren büyükşehir belediye başkanı. ağzına sağlık.
--spoiler--

Seçim sonucu AA verilerinden geliyordu. Uzun bir süre veriler AKP'nin daha çok oy aldığı yerlerden geldi. Algı yönetimi yapıldı.
Ankara sonuçları verilirken dört saat boyunca veri ekranları dondu. AA Genel Müdürü'nün o gece nerede olduğunu ısrarla sordum.
Seçimlerin adil olması çok önemli. Kamu gücünün manipülatif şekilde kullanılması son derece yanlıştır. Tek yetkili seçim kurulu başkanıdır.
CHP 2030 nolu sandıkta 43 oy almış,YSK'nınkinde bu 14 çıkıyor.2070 nolu sandıkta 79 oy almışken YSK'da 17 görünüyor.Çok sayıda örnek var...
Kayıtlı seçmen sayısının 311 olduğu sandıkta 347 oy kullanan kayıtlı seçmen var. Bu örneklerin hepsinin izah edilebilmesi gerekiyor.
Seçimi sadece CHP değil, Ankara'nın Oyları gibi bağımsız gruplar da özenle takip ettiler. Usulsüzlüklerle ilgili pek çok kayıt var.
Her siyasi görüşten insan YSK'nın önünde toplanıp adalet bekledi. Biz YSK'da yapabilecek birşey olmadığını söyleyip itidal çağrısı yaptık.
Seçim bizim için her şey değil. Burada önemli olan adalet arayışı.Seçildiğimizi düşünüyoruz.Genç yaşlı herkes bizden bir şeyler bekliyor.
Belediye Meclisi'ndeki üyelerin hepsi hangi partiden olurlarsa olsunlar Ankara'ya hizmet etmeye geliyorlar.
Seçim sonucunu etkileyecek hatalar varsa seçimin yenilenmesinin talep edilmesi hakkı vardır. Olağanüstü şikayet hakkımızı kullanacağız.
Buradan açıkça sesleniyorum; kendinize o kadar güveniyorsanız verin dilekçenizi bütün oylarımız yeniden sayılsın.
Belediye başkanının içinin rahat etmesi,koltukta rahat oturabilmesi için seçim herkesin gözünde meşruluk kazanmalıdır. Şaibeli olmamalıdır.
Toplumun aradığı dil, birleştirici bir dildir,ötekileştiren değildir.Herkesi kendinize düşman ettikten sonra seçimi kazanmanın ne önemi var?
Herkesle, bir amaç için işbirliği yaptık ve birlikte olduk. Sağcı solcu ayrımı kalmadı. Birleşe birleşe bu yola girdik.
Önemli olan uzlaşarak bir arada kalmaktır. Kişisel değerlerimizi zorla birbirimize kabul ettirmeye çalışarak bir yere varamayız.
Toplumda arzu olursa ve gücüm yeterse kini,nefreti,kutuplaştırmayı ve ayrımcılığı Ankara'dan,Türkiye'den silip atmak için her şeyi yaparım.
Şu anda Ankara seçiminden başka hiçbir şey düşünmüyorum. #BenimSevdamAnkara diyorduk, #BenimSevdamTürkiye der yolumuza devam ederiz.
Her siyasi görüşten oy aldım. Bunun arkasında birleştirici, başkasını kötülemeyen uslübum, hizmet anlayışım ve güçlü projelerim var.
Ben 6 buçuk sene belediyede muhalefet partisinde hizmet verdim. Zorunlu olmadığım halde AKP'den belediye encümeni aldım. Sorun yaşamadım.
itirazlarımızı yaptık,tahmin ediyorum yarın karara bağlanacak.Talebimiz kabul edilir yeniden sayım olursa karşı taraf da itiraz edecektir.
Bu konu YSK'ya gideceği için önümüzde 8-10 günlük bir süre var. Şu aşamada YSK'da bekleyen bir şey yok.
Tekrar ediyorum, herkes emin olsun. Ben tek bir oyun bile peşinde olacağım. Provokasyona gelmemeli, sakin olmalıyız.
Her sonuca saygılıyım. Seçim sonucu adil ve şeffaf ise saygımız sonsuzdur.

--spoiler--

(bkz: adam görün beyler)
seçimi almış olmalıydı. ankara'daki saltanat bitmeli artık.
Temizliği ve yüreğinin güzelliği ile sen ne güzel adamsın mansur yavaş, cnn seninde tarafgil diline ne diyeyim, twitter açılmış bik bik bik diye soruyor? sanki ali baba ve 40 haramilerdeki mağara kapısı, kendiliğinden açılıyo mübarek, mansur yavaş sorulara gereken cevabı yine de efendilikle verdi. hukukçu adam senden mi korkacak dev kedi şirin payzın!
En asil duyguların insanı.
beypazarı'nda yolsuzluğu falan yok muymuş?

bi iz falan da mı yokmuş? akrabasını kayırarak işe de mi almamış?

bunların en ufağı olsa şimdiye kadar çoktan ortalık yanıp tutuşurdu.

demek ki karşımızda dürüst bir insan olma ihtimali yüksek.
medyanın da katkısıyla zihin bulandırmak için şu sıralar açıklamalarını sıkça duyduğumuz ankara belediye başkan adayı. öncelikle sandıkların %10 u açıklanmışken "51 ile biz kazanacaz yoksa hile vardır." açıklaması tam bir talihsizlik. bu sözlerin üstüne ne söylerse söylesin inandırıcı olmaz (ki olmadı da). %51 ile kazanıyordu, hile tespit etti. başkanlığını açıkladı. yavaş yavaş geri adım atmaya başladı ve kesin sonuçların henüz açıklanmadığını söyledi. en son "kaybetsek de" li açıklama yapınca anladım ki bu adam kaybettiğini sindirmiş. sadece ortalık durulmasın diye olaylar döndürülüyor onun etkisinde. olmadı mansur bey...
Ankara belediye başkanı olması gereken kişi.
melih gökçek ve yalamalarının haftalardır hakkında öttüğü ankara büyükşehir belediye başkan adayı. ankara'nın asıl hakettiği başkan.
Hileyle ve şaibeyle başkan olması engellenmeye çalışılan ankara büyükşehir belediyesi başkan adayı.

Düzeltme: anlatım bozukluğu.
gına geldi artık adını duymaktan.
yenilgiye doymayan pehlivanlar bu chp'de hep var zaten!!

(bkz: mansur yavaş kazanacak diye götünü yırtan kitle)
ankara büyükşehir belediye başkanı. bazılarının gözüne gözüne sokmak adına...
hile ve şaibeyle başkan olmaya çalışan itici insandır.
Hile ve şaibe ile başkan olanların hile ve şaibe ile başkan olmaya çalışan adamrerörö falan dedikleri adımdır.

ilginç.
karşısındaki rakibine oranla daha kibar, hukuk bilir, beyefendi, kendi ve ankaralının hakkını aramaya çalışan, üslubuyla benliği ve zihni çürümeye yüz tutmuş insanların karşısında dik duran birisidir. 2014 yılında parti çevreleri tarafından * ismi cumhurbaşkanlığı seçimleriyle anılmaya başlanmıştır. siyasete temiz bir bakış açısı getirmeye çalıştığı her halinden bellidir ve çatlak seslerin bu yüzden çıkması normaldir.