bugün

50 first dates *
romantik komedi.
monte cristo kontu.
paranormal activity.

3 farklı tür,hangisini seversen.
aramızda bebek var.
hayat güzeldir.
bir gün.
manitayla? manita? yok ya film izlemeyin siz direk sevişin diye öneri verilecek durumdur.
Leon
shawshank redemptıon
constantıne.
Romantık degıl evet,hıcbırını de sevgılımle ızlemedım zaten ama bunlar ızlenebılır bence gayet guzel fımler.
notebook.
ps.ı love you.
500 days of Summer
aşk tesadüfleri sever*
amelie
Jeux d'enfants
Aşk sarhoşu,barcelona barcelona, days of summers
Emmanuella. 1-2-3. Capkinlik kursu mu la burasi.bi bitmediniz.
the ugly truth
big fish
500 days of summer * *

edit: kötüleyen arkadaşa pmden güzel bir film öneririm. konulu.
benim adım khan.
3 idıots.
her çocuk özeldir.
discoda
barda
cudi gabarda.
marc dorcel filmleri. evet.
manitayla her türlü film izlenilebilir ama sevgiliyle izlenilecek tek film the notebook'tur.
Şahin k- sudan çıkan adam. Kızlar bitiyor bu filme.
nurses, teachers, ponpon girls. (tamam, pisliğim)
-texas chainsaw massacre
-the exorcist
-scream series
eğer zat-ı muhtereme manita deniyorsa yani vasıf manitaysa konusuz film izlemelerini tavsiye ederim.
ben manitayla izlediğim son üç filmi yazayım..

mezarına tüküreceğim..

testere 7 ..

paranormal activity 3 ..

kız değişik bir şey ben de çözmeye çalışıyorum.
sandra bullock 'un herhangi üç filmi.
sorunlu bir tipseniz ve bunu ona anlatmak isterseniz
good will hunting
gülelim eğlenelim diyorsanız madagaskar penguenleri
biraz da romantizmi yardıralım diyorsanız keanu revesin duygusal filmleri var (bkz: kasımda aşk başkadır) (bkz: göl evi)
mutlu geceler garantili.
50 ilk öpücük
3 idiots
angel a
moraliniz mi bozuk ? Intouchables size dramı ve komediyi bir anda sunuyor

hayatı mı sorgulamak istiyorsunuz ? Kim ister lan kız arkadaşıyla böyle bişey , oturun oturduğunuz yerde , amma velakin derseniz ki biz istiyoruz the waking life ağzınıza sıçabilir dikkat edin , belki kızdan falan soğursun ne bileyim yalnız kalmak istersin filmi izledikten sonra , etkilenip ışığı açıp kapamaya falan çalışırsın , saate bakarsın kafayı yersin ilişkiye zeval gelir sonra biz kötü oluruz gerek yok.

Izlediğinizden bi sik anlamak istemiyor musunuz ? Donnie darko yanınızda , aynı şeyi the waking life içinde söyleyebilirim belki o kargaşayla kızı götürürsün orası bizi ilgilendirmez.

Hem kafa yorsun hem aşk olsun izlediğimiz film götümüze koysun mu diyorsunuz ? Mr nobody sizinle aşk da var ulan hem de ne aşk , beyin amcıklaması geçirirsiniz filmi izleriken. Sonra kız tribe girer yok abdullah sen bu zaman sonra beni bulur musun , küveti doldur bana kitap oku , tenine deyince diken diken olmuyor yoksa sen beni sevmiyor musun gibi laflar söyleyebilir , çarp ağzına iki tane sussun otursun ( lan o değil de film bitmiyor arkadaş )

neyse mutlu bi gece diliyorum , hoşçakalın
1.piyanist
2.persepolis
3.into the wild.