bugün

ınsanı oldukca sasırtır. Bır arkadasınız vardır, salagın aptalın tekıdır. Dersınız kı bu sevgılı falan yapmayı beceremez. Ama sonra bırr bakarsınız gercekten yapmıs cok sasırırsınız.
http://www.youtube.com/watch?v=c5Las4Z7PRk
bir banko maçınızın yatması değildir.
(bkz: her kör satıcının bir topal alıcısı vardır)
Lisede cikma tekliflerini reddettigin kizlarin, evrim gecirip efsane guzellikte biri olmalarinin yaninda bu hic bir seydir.

Cok uzun cümle kurdum lan.
insana istem dışı güven verir. Amına koyim halen inanamıyorum, bizim murat ? sevgili ?

vay be.
Sen sap gibi gezerken evlat acısı gibi koyar.
Doğru zaman ve doğru yerde yapılması mümkün olaydır. Şahit olmuşluğum vardır.
bi arkadaşım var sözlük. eli yüzü düzgün çocuk ama yakışıklı bi şey değil. 1.65 boyu var. lisede bu çocuk neden büyüyemiyor lan diye geyik muhabbetine malzeme olmuş bir çocuk ama şimdi allah için güler yüzlü ve iyi bir çocuk. ben kendimi bildim bileli bu çocuğun fıstık gibi sevgilileri oluyor.

bi arkadaşım daha var. tombik biraz. saçlar ufaktan dökülüyor. o da yakışıklı değil ama iyi ve eğlenceli bir çocuktur. iki aydan fazla boş kaldığını görmedim.

nasıl oluyor ben de anlamış değilim.
üst not: orijinali için (#33714844)

bi arkadaşım var sözlük. eli yüzü düzgün çocuk ama yakışıklı bi şey değil. 1.65 boyu var. lisede bu çocuk neden büyüyemiyor lan diye geyik muhabbetine malzeme olmuş bir çocuk ama şimdi allah için güler yüzlü ve iyi bir çocuk. ben kendimi bildim bileli bu çocuğun fıstık gibi sevgilileri oluyor.

bense tombiğim biraz. saçlar ufaktan dökülüyor. ben pek yakışıklı değilim ama iyi ve eğlenceli bir çocuğum. iki aydan fazla boş kaldığım görülmez.

işte böyle, bulamayanlar düşünsün.
asıl nokta manita yapılması değil nasıl bir manita yapıldığıdır.