bugün

ferguson reyiz den sonra eşekten düşmüse dönen dünya devi.
Bugun kaybettikleri maçta newcastle'ın iyi oyununun da payı büyüktü.
rakibimiz olmasını dilediğim avrupa futbolunun hasta adamı. Elersek bunu eleriz ancak yoksa işimiz çok zor.
Bu sezon kabusu yaşayan takım. Durumu daha kötüye gitmeden kendine yakışacak kalitede bir teknik adam bulmalılar. Aksi takdirde kabus görmeye devam edecekler.
ersun yanalvari bir teknik direktör olan david moyes ile işleri zor olan takım.
bu sezon geçiş dönemi yaşayan takım. ferguson'un ardından mourinho bile gelse takım bir sallantı geçirecekti. çünkü ferguson bu takımın herşeyiydi.

hani takımlarda manajer, sprtif direktör, futbol şube sorumlusu, alt yapı sorumlusu, teknik direktör olur ya, ferguson hepsiydi işte. moyes'e başta bende kıl oldum ama 1-2 seneye manchester'ı yeniden potaya sokacağına inanıyorum.
an itibariyle capital one cup (lig kupası) yarı finalinde lig sonuncusu sunderland'e 2-1 düdüklenmiş, elenmiş ve elinde sadece cl ligi turu kalmış takımdır.
araya edit: ilk maçmış. rövanşı da var.
onu da alamazlar diye tahmin ediyorum. ya da çok çok zor alırlar.
bir de şu vardı haftalar önce söylenmiş, hocası tarafından:
(#22177118)
en balon takımlar arasındadır. sir gitti iş bitti. evet.
lige havlu atmış takım. zaten atmıştı ama bu akşam chelsea karşısında aldığı 3-1 mağlubiyet ile tescillendi.
umarım ligi 7-8 sıralarından birinde bitirirler de avrupa'da da görmeyiz birkaç sene.
(bkz: samuel eto o)
an itibariyle elinde david moyes'in siki kalmış takım. sunderland'e 1-0 biten, uzatmaları da 2-1 biten ikinci maç sonunda penaltılar elendiler. ohh amk!
(#22489326)

kupasız yıllara hoşgeldin manu!
(bkz: rogan taylor)
eğer ronaldo'yu real madrid'e kaptırırlarsa gözümden çok düşecekler.
şampiyonluk mücadelesi vermediği lig daha heyecanlı.
en az 4 takım şampiyonluk mücadelesi veriyor.
ne zaman manu üste olsa ya yalnız oluyor ya da yanına bir takım alıyor.
Dün de stoke city ye 2-1 kaybetmiş takım. Juan mata da çare olamadı kötü gidişe.
Ne oynadığı belli olmayan ingiliz takımı. Dün stoke maçında rooney forvet arkası başladı bu normal ama dk' lar ilerledikçe savunmadan top çıkartan adam gibi oynadı. Kanatlar hiç çalışmıyordu young 90 dk hiçbir şey yapmadığı halde oyunda kaldı. Kenarda çok hızlı bir valencia varken ve çok akıllı paslar atabilecek giggs varken gitti hernandez' i aldı. Boyuna uzun top denedi. Moyes' a bu görev ağır geldi galiba.
bugün star tv'de, olympiakos ile olan şampiyonlar ligi karşılaşmasının naklen yayınlanacağı ingiliz takımıdır. her ne kadar bu sene premier lig'de dökülseler de; Olympiakos kalesini topa tutmaları dileklerimle.
şu an itibariyle olympiakos (dk.88) deplasmanında 2-0 yenik olan takım. koca maç 1 pozisyon buldular.
beter olun oğlum beter!
not: bu skorla elenmeleri yüksek ihtimal. gol yemeden 3 gol atamazlar rövanşta, bu olympiakos dirençli bir takım ve kontradan gol bulur ada'da. 4 gol de yemezler.
daha evvel demiştik;
(bkz: manchester united/@bilgizayar faresi)
sir alex'in ayrılmasıyla ruhunda derin yaralar açılan takım.
toparlanacağı zamanı merak ettiğim takım. gözlerimizin önünde bir efsane eridi gitti lan. hepsini geçtim olympiakos'a karşı maç boyu bir pozisyon üretmek nedir? galatasaray'a çıksaydılar bari de bir amme hizmeti olsaydı bizim için.
ortalama bir anadolu takımı ayarında oynayıp, bugün biz iddaaseverlerin canını yakmış olsa da büyük bir takımdır. gözden öyle kolay kolay düşmez.

ulan 2.000 lira alıyodum allahsız manu.

glory glory man united
jurgen klopp'u takımın başına getirmesi gereken kulüp. moyes yeteneksizi ile uefa'ya bile gidemezler.
Koca efsane bitmiştir. Bu ibneleri sevmiyorum beter olsunlar.
efsanenin bitip bitmeyeceğini olimpiyakos rövanş maçında hep beraber izleyeceğiz.
sir alex ferguson dönemi sona erdiği için,geçişte olan efsanedir.ingilizlerin bakış açısı bizim gibi olmadığından david moyes a sabredeceklerdir.başarılı günlerine yakın zamanda tekrar dönecektir.
Bir ingilis futbol takimidir. Futbol tarihinde büyük izler koymuş bir takım. ingilis liqinde en çk şampiyon olmuş takım.
bir kaç dakika içerisinde gol atacak futbol takımı.