bugün

bu öğleden sonra tanışıp formamı imzalatacağım yeni forvetimiz.
kalitesi her halinden belli olan futbolcu. eğer ki gökhan ünal'la guiza gönderilirse fenerbahçe'nin forvet hattında hiç sıkıntısı kalmaz.
siyahi futbolcu.
yorulmayan futbolcu. şu an maç bitti ama, korkarım o istanbul'a koşarak gidecek. arada bir zıplayıp kafa topu alıyormuş gibi de yapar yolda. nasıl bir ciğer varsa. ben izlerken yoruldum, o hala koşuyordu. çok güçlü de.
bugün fenerbahçede güzel şeyler yapmış defansı çok yormuş, her kafa topunu almış, bencil olmayan, andre santosu gol pozisyonuna sokmustur ki eşşek herif atamamıştır. bi penaltısı verilmemiş ilerde dahada iyi olacak forvetimiz.
paok maçında yarım saat ve trabzonspor maçında 90 dakika sahada kalmıştır. guti ve q7 daha ciddi bir maça çıkmamış olup mahalle takımlarıyla maç yapıp ona buna çalım atmakla meşguldür, ha pardon ibb ile oynayıp kendi sahalarında ellerine alıp göt olmuşlardır.
oyun stiliyle amokachi'yi andıran oyuncunu, fb'ye çok faydası olacaktır..
(bkz: #8844861)

biliyoruz da konuşuyoruz. *
stoch'la ikisine üzülüyorum lan! yine stoch 1 galibiyet gördü de bu adam 2 kere giydi formayı, ikisini de yenildik. bi de uefa'dan elenirsek... kaçıp gidecekler diye korkuyorum.* ne yapalım arkadaş uzun zamandır futbolcu görmedik ki takımda. yeni yeni alışıyoruz.
çıktığı ilk süper lig maçından sonra ligimiz için en doğru teşhisi koymuştur;

"Türk futboluna alışmam gerekiyor. mesela bugün Türk futbolunda formadan çekmenin çok fazla olan bir şey olduğunu gördüm. Fransız futboluna göre farklı bir mücadele şekli"
giderek daha iyi olacağına inandığım,hayvansal güçlü, yalnız hakemler konusunda birinin uyarması gereken,bütün hava toplarını almış olan senegalli futbolcu. farklı bir futbolcu olduğunu 2 maçta da gösterdi. hayırlısı diyoruz.
içeride oynanacak maçların en az yarısında birer tane adam attırır. paok maçının da yıldızı olur.
ağızı var dili yok oyuncu, sanırım sadece fransızca bildiği için dün oynanan trabzonspor maçında el hareketleri dışında itirazı ve konuşması olmadı, futbolcu özelliklerini fazlasıyla barındıran ve anelkadan sonra fenerbahçe ye gelen en iyi siyahi oyuncudur, dün itibari ile trabzonspor maçında gördük ki bu adamı durdurmak gerçekten zor, formasından çekmeler dirsek atmalar sırtına çıkmalar, hatta ceza sahasında bir çekilmesi var ki, gerçekten hakkı yenildi.
(bkz: Biz de seni bekliyorduk)
Efsanelerde adı geçen kahraman olduğunu sezinledim. Hadi hayırlısı.
Dün akşam TS defansı tarafından yüzüne sadece tokat atılmamış futbol. Adam itiraz ederken bile kendini zor tutuyordu. Sırtı dönük çok iyi top alıyor ve etrafındakilere iyi yardım ediyor. Bir kaç maç sonr fırtına gibi esecektir.
fenerbahçe'ye son 10 yıldır gelmiş en "uygun" forvet.
tek forvetli sistemin onu da yiyebileceginden korkuyorum.
sanırım şu sıralar şampiyonlar liginde mücadele eden marsilya'yı bırakıp uefa'dan dahi elenen fener'e geldiği için içten içe pişmanlık yaşayan futbolcu.
yeter artık. bıraksın gitsin. hala ne diye takımda tutulur anlamış değilim. buna verilen şans selçuk'a verilmedi. ayıptır.
mamadou niang için burhan çaçandan geliyor.neden geldim istanbula.

http://www.dailymotion.com/video/x8wsf7_burhan-cacan-neden-geldim-istanbula_music
takıma daha gelir gelmez, doğru düzgün idman bile yapamadan ve en önemlisi takımdaki oyuncuları tanımadığı halde fenerbahçe'nin kaderini etkileyecek kadar önemli maçlarda ilk 11'e konmuştur. buna rağmen takımın iyilerinden biri olarak gözükmüştür.
dün ilk kez canlı seyrettim. daniel amokachi gibi güçlü bir forvet. yıkılmayan adam
alışana kadar çok tekme yiyecek olan oyuncu,hakeme itirazlardan kart yiyebilir ayrıyetten,birinin uyarması lazım.
kafa vuruşu ve plasesiyle selam çakmıştır daniel guzia'ya. stilleri çok benziyor çok.*
guiza'dan sonra bünyelerimize naif bi serinlik yaşatan adamdır. allah razı olsundur.