bugün

Bu Penis boylarını bol keseden mi dagitiyorlar diye düşündüren erkektir.

Ayrica Ülke ortalaması üzerinden düşünürsek oldukça şanslı erkektir.
ben olabilirim. kalkinca serce parmagim kadar oluyor. kac cm bakmadim ama.
15 sinirdir. assagisi 3ten fazla sex yapmis kadini asla tatmin etmez. ilk seksini yapan kadina cücük salata sok zevkten kudurur zaten. ama is tecrubeye bindikten sonra biraz da makinenin boyu onem kazaniyor. 18 falan super olur omurluk kullan her kadin icin is gorur.
muhabbetlerde en yuksek penis boyuna sahip olup , prezervatif satislarimda small urunlerin acik ara fark attigi ulkede bu muhabbetler normal. genelde icinde bastirilmis duygular olan ezikler bu tur penis boyu sohbeti yapar. bir gecede 6 posta atan sahisla bu cocuk ayni kisi sanirim.
prezervatiflere sığmayan aletlerde var bu ülkede, bunlardan bir adeti şahsıma aittir.
Amın kıkırdak kemiğine değdiremeyen erkekdir o yüzdendir ki bunlar karşı tarafı da geç orgazm ederler
18 cm ve yukarsı hemcinslerine kıyasla.
O bilik kilitoris üstündeyi kıkırdağa deycek arkideş deymeyosa gitcesiniz Bülent Ersoyun gittiği cinekoloktan randevu alcesiniz.
Benim. Evet 14.9 cm lik minicik bir penise sahibim. Kimisi salatalık turşusu diyor, kimisi bamya. Kimisi sen otuzbir bile çekme diyor, kimisi cinsiyetin ne diyor...
niyeyse derdine, tasasına erkeklerin düştüğü erkektir.
Kardes herif sizi sikmeyecek sakin olun tatmin edip edememesinden size ne kendi kadını.
Sözlükte başlık açar.
malafat mı oneyl. ulan siz hala başkasının malafatını mı kullanıyorsunuz. malafat ne korkunç. kedimden korktum. yapmayın çocuklar daha yaratıcı hadi bakiim.
Türkiye'deki ortalamanın 14,50 cm olduğunu göz önünde bulundurursak bizim hemcinslerin gayette yarısından fazlasını tanımlayan bir başlık.
Sana ne kadar lazım diye düşündürtür .
17 ye 5 damarlı.

konu kilit.

bamyalar rahatsızzz.
ruslar kızsa kezbanlar ne amaçla yaşıyor acaba.
Erkek mi?
Ne erkeği?
15 cm malafat ne arar la erkekte?

Erkek dediğinde asgari 18 cm olacak.
(bkz: ibne avi)
Biz onu 18 yapalım. Ne dersin delikanlıafahahagagahahss.
(bkz: çıkar da gölgesinde rakı içelim)