bugün

Doğal hali ile rahatça yaşayan, kimseye sahtekarlık yapmayan kızdır. Kimseyi hayal kırıklığına uğratmaz. Kendisi de mutludur.

Size tavsiyemiz evlenmeden önce sevgilinizin yüzüne şaka diyerek hortumla su tutmanız. Bakalım gerçek yüzü nasılmış.
Makyaj yapanların ne kadar çabuk çöktüğü gördüğü için yapmayan ve her şeyin ötesinde kendiyle barışık insandır.varsın hasta desinler.kimin umrunda?
Doğaldır. Doğal olmak da güzeldir.
rimel sürüp kirpiklerini belirgenleştirmeyen, allığı elmacık kemiklerinin altına sürüp yüzüne renk getirmiyen, dudaklarına sürdüğü ruj ile gülüşünü vurgulamıyan ve çook şey kaybeden kadındır.

açıkçası bana sanki bakımsızmış gibi geliyor makyaj yapmayan kadın. kendini daha da güzelleştirebilmek ve daha güzel hissetmek varken, neden yapmazsın ki? bir rimel ve allık sürmen kaç dakikanı alabilir? maddi açıdan düşünecek olursak o zaman aynı tshrtü her gün giymekte de sakınca yok yıpranana kadar giyelim. madem amaç tasarruf etmek. makyaj bir kadının kendini şımartabileceği ufak ve basit şeylerden sadece biri, çok da zor olmasa gerek.
kendine öz güveni olan kızdır ki ağır ironi içerir bu durum. muhtemelen sevgilisi vardır ya da ev kızıdır bakkala çakkala giderken ihtiyaç duymaz.

diğer türlüsü en fena, ortalıkta dolaşıp göz zevkini bozanlar var ki evlerden ırak, gözümüz kanıyor ortalıkta dolaşma allahsız.
Makyaj yapmam ama bu bakım da yapmam anlamına gelmez. Yaşasın kremler maskeler..
Kendini beğendirme çabası içerisinde olmayan, aynaya baktığında kendini tanıyabilen fıtri kızdır.
Makyaj yapsa afet olacak kızdır. *
Ben değilimdir. *
Rahatlığı seven makyajdan çok temiz olmaya ozen gösteren, makyaj malzemesi muhebbeti yapamayacağınız kızdır. Benimdir.
benimdir, senindir,onundur,bunundur,kimdir nedir ne değildir.
makyaj yapmayan kız vurduruyordur.nasıl olsa vurduruyorum diye rahat rahat ortalıklarda o şekilde gezinebilir.
Kim abi o zaman bu yutubırları izleyip izleyip perşembe pazarlarına dadanarak çakma 'the balm cosmetics' ürünlerini alan aplalar?
Beyaz tenli sir.
Yoktur. Yalan söyleyen kız vardır.
Dış görünüşe önem vermiyordur. Ya da makyajsız hali bile güzeldir.
Doğal halini seven kızdır. Güvenen demiyorum bakın. Makyajlı güzel olduğumu düşünsen de makyaj yapmadığım halimi daha çok severim, bu sebeple sık sık makyajsız dolaşırım ya da sade rimel falan. Bazısı da zaman ayırmak istemediğinden yapmıyor olabilir. Yani eğer makyajsız görüntü bir eziyete sebep olmayacaksa makyajlıya tercih ederim.
Özgüvenli kızdır.
Benimdir' ciler gelmeden Söyleyeyim; bu hanım kız benim. Şundan bundan değil, beceremediğimden. Natüral seven beyler eqlesin.
elleri başka bir şey tuttu için ve bunu göz kalemi sanarak yüzüne sürdü içindir.
Makyaj yapma amaci temelde ikiye ayrilir; ilki guzel gorunmek (cogunlukla yapilan), ikincisi canli, saglikli gorunmek. Beyaz tenliyseniz soluk gorunuyorsunuz demektir ve surekli "hasta misin?" Sorularina maruz kalirsiniz. Bu yuzden canli gorunmek icin, yuzunuze renk katmak icin yaparsiniz. Ben bu kisimdayim. Gelelim ilkine, eger bir kiz etrafindakilere daha guzel gorunmek icin yapiyorsa onemsedigi kisiler vardir. Eger yapmiyorsa sevgilisi veya hoslandigi kisi baska yerdedir, etrafindakileri umursamiyordur.
Sadece ruj sayılır mı?
makyaj yapmaya da çıkarmayada üşenen kızdır (bkz: ben)
varsa veririm bi tektaş.
Hepiniz makyajsız çok güzelsiniz hiç ihtiyacınız yok tabi.
Kimse kimseyi kandırmasın no make up make up diye bir şey uydurmuşluğumuz var. O derece makyajsız kadın yok. Makyajla başka insan olmak var asıl sıkıntı o.